Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Odrisa Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
75.887
Cevap
1.550
Favori
3.756.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Xbox dediğin 360 ise almalısın. Grafik kalitesine değer.

evet hocam 360.. Şuan gaza geldim alıyorum. 2 gün oyalar beni.
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Harika ya indirirsin cihazında durur en son nesili oynamış olursun. Xbox one olsaydı gerek yoktu. Bende mesela ps3 te üç kere bitirdiğim GTA V'ı aldım ikı üç gün önce. Gerçekten değer. Hele basyapitlardansa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Adamlar inat etti NBA 2k16'da indirim yapmiyor.

Aynen kardeşim bende bekliyorum,olmadı live 16 alacağız galiba
  • Arkadaşlar ben de GTA, driveclub alacağım ama kredi kartlarımın hepsinden hata verdi. İşleminizi gerçekleştirirken sorun ile karşılaştı sonra tekrar deneyin diyip duruyor. GTA indirimi bitmeden almam lazım.
  • Merhaba arkadaşlar, 

Normalde kutulu olarak oyun almayı düşünüyodum ancak enpara kampanyası devam ettiği sürece sanırım çoğu oyunları dijital olarak alıcam

Dün akşam PSN'den ''PS4 MIDDLE EARTH SHADOW OF MORDOR'' Yılın Sürümünü aldım 66 TL'ye..
    Kutulusu 150-180 arası değişiyo bildiğim kadarıyla..

• quote:

Orijinalden alıntı: _robisso

Merhaba arkadaşlar, 

Normalde kutulu olarak oyun almayı düşünüyodum ancak enpara kampanyası devam ettiği sürece sanırım çoğu oyunları dijital olarak alıcam

Dün akşam PSN'den ''PS4 MIDDLE EARTH SHADOW OF MORDOR'' Yılın Sürümünü aldım 66 TL'ye..

Hayirli olsun. Artik dijital arsiv yapiyor herkes. Bakalim sonu ne olacak.

• bigblacklion kullanıcısına yanıt
    Tekrar dene
    Adresi vs. İstendiği şekilde yaz
    Bankayı ara
    Başka kart dene

• Valla bende digitale döndüm uzun zamandır digital alıyorum. HDD yide 2 TB yaptim kafam rahat ama Plus Bitti ayın 7 sini bekliyorum bakalim oyun falan gelirse yeni güzel bisiler enpara yi orda kullanmak istiyorum

• quote:

Merhaba arkadaşlar, 

kardesim bu oyunu alıp almama konusunda kararsızım. oyun nasıl sarıyor mu insanı ?
  • Bloodborne suan indirimde mi gozukuyor beyler TR psnde 149 liradan yoksa yarınki indirimlerde biraz daha iner mi bu fiyat

• quote:

Merhaba arkadaşlar, 

iyi yapmışsın, bende kaptım aynından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu1453

Bloodborne suan indirimde mi gozukuyor beyler TR psnde 149 liradan yoksa yarınki indirimlerde biraz daha iner mi bu fiyat

Hayır normal fiyatı içinde dlc yok,

• TOMB Raider ve battlefield almak istiyorum nasıl sizce bu oyunlar. bide battlefield 35 tl olan ile diğerleri arasında çok fark varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin1903

TOMB Raider ve battlefield almak istiyorum nasıl sizce bu oyunlar. bide battlefield 35 tl olan ile diğerleri arasında çok fark varmı?

Tomb raider i bu fiyata kaçırmayın derim ben çok beğendim sürükleyici güzel bir oyun

• ganyotcu1453 kullanıcısına yanıt
    Herkesin çok beklemesine ragmen henüz indirime girmedi hiç Bloodborne, o yüzden almayı düşünüyorsan yeni indirimlerin açıklanmasını bekle, bir ihtimal indirime girebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

Herkesin çok beklemesine ragmen henüz indirime girmedi hiç Bloodborne, o yüzden almayı düşünüyorsan yeni indirimlerin açıklanmasını bekle, bir ihtimal indirime girebilir...

Suzamana kadar indirime girmedi meret. Valla ben indirimi sabirla bekliyorum. Girdigi an kardeslikle alacagim hemen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    Zaten "Most Wanted" listesinde NBA2K16 ile zirveyi paylaşıyorlar
  • ismailkaya27 İ kullanıcısına yanıt
    Oyun güzel, orta dünya merakın varsa beğenirsin hocam :) ayrıca fiyatıda çok uygun..
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    plus la free verilen tomb raider mu o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

plus la free verilen tomb raider mu o?

Yok hocam definitive edition psn bakımından sonra böyle oldu bugün tekrar deniycem

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.