Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alphi3458 , nier , kun0s , kun0s Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.185
Cevap
1.562
Favori
3.786.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bloodborne a illa indirim gelir shadow of mordor u oynayacaksan al tabii şu an uygun fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bill54

bloodborne a illa indirim gelir shadow of mordor u oynayacaksan al tabii şu an uygun fiyatı

Bloodborne ek paketiyle gelsn alacagim hemen. Sec hesap vardi kendi hesabmdan tekrar oynamak istyrm:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt
    hocam ben oyunun videoları izledim baya hoşuma gitti ama millet oynanışı çok zor diyor sizin yorumunuz nedir? özellikle boss ile savaşırken çok zor görünüyordu boss un canı gitmiyor
  • quote:

hocam ben oyunun videoları izledim baya hoşuma gitti ama millet oynanışı çok zor diyor sizin yorumunuz nedir? özellikle boss ile savaşırken çok zor görünüyordu boss un canı gitmiyor

Ben dark souls u yarida biraktm. Bu nedenle oyuna on yargili bi sekilde uzak durdum. Sonrasinda ise oyunum kalmayinca sans verdim.

Sunu soyliyim, ilk bikac saat cok zorladi. Sonrasinda ise youtube tan yesildevin baslangic rehberini izledim. Sonrasini ise kendiliginden geldi.

32 yasindaym.kendimi bildim bileli oyun oynarim. Bloodborne kesinlikle ilk 5 icine girer. 2015 in hatta ps4 un en iyi oyunudr bana gore.

Bence al biraz alismak icin sans ver sonra tesekkur edeceksn. ;)

Oyunun cok zorlamayacak. Buna emin olabilirsin. Zorlandigim bosslarda level kasip geri geldm. Sonra hic zorlanmadan kestim. Biraz sabir gerisi kolay...

• spacemonkey kullanıcısına yanıt
    ben de arkadaşın laptopta dark souls 2 oynadım daha doğrusu oynamaya çalıştım o yüzden bloodborne e hiç dokunmayayım demiştim ama yazınızdan sonra fikrim değişti teşekkür ederim bu arada profilinizde sakarya yazıyordu bnm de ev sakaryada istanbulda üniversite okuyorum cdli oyun varsa takas da yapabiliriz şu an bende boşta yok gerçi ama ileride olur oyunlar bitince
  • PSN Türkiye sayfasında oluşturduğumuz hesap ile USA sitesinden alışveriş yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Ben dark souls u yarida biraktm. Bu nedenle oyuna on yargili bi sekilde uzak durdum. Sonrasinda ise oyunum kalmayinca sans verdim.

Sunu soyliyim, ilk bikac saat cok zorladi. Sonrasinda ise youtube tan yesildevin baslangic rehberini izledim. Sonrasini ise kendiliginden geldi.

32 yasindaym.kendimi bildim bileli oyun oynarim. Bloodborne kesinlikle ilk 5 icine girer. 2015 in hatta ps4 un en iyi oyunudr bana gore.

Oyunun cok zorlamayacak. Buna emin olabilirsin. Zorlandigim bosslarda level kasip geri geldm. Sonra hic zorlanmadan kestim. Biraz sabir gerisi kolay...

Hocam bende dark souls 2 ye yeni başladım. Bloodborne ise takipteyim, indirim gelir gelmez alacağım, hangisi daha zor diye sorayım size, ds 2 ile bloodborne hazırlanırım
    Edit, bu arada ben de Sakarya lıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 4 Ocak 2016; 23:14:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahapurusha

PSN Türkiye sayfasında oluşturduğumuz hesap ile USA sitesinden alışveriş yapabiliyor muyuz?

Yapamazsn. Yeni bir us psn hesabi acmalisin.

• quote:

ben de arkadaşın laptopta dark souls 2 oynadım daha doğrusu oynamaya çalıştım o yüzden bloodborne e hiç dokunmayayım demiştim ama yazınızdan sonra fikrim değişti teşekkür ederim bu arada profilinizde sakarya yazıyordu bnm de ev sakaryada istanbulda üniversite okuyorum cdli oyun varsa takas da yapabiliriz şu an bende boşta yok gerçi ama ileride olur oyunlar bitince

Gaz vermek gibi olmasin amanbu oyunu oynadiktan sonra takas falan etmezsin.
    Hani sene basinda cikan oyunlar goty icin unutuluyorlar deniyor. Bu oyun icinde aynen bu gecerli. Sene sonu ciksa emin ol cok daha fazla sitede goty secilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

Hocam bende dark souls 2 ye yeni başladım. Bloodborne ise takipteyim, indirim gelir gelmez alacağım, hangisi daha zor diye sorayım size, ds 2 ile bloodborne hazırlanırım
    Edit, bu arada ben de Sakarya lıyım

Bende ayni sekilde indirimi beklyrm. Zaten satis sayfasinda bir numarali aranan oyun.
    Indirime girse hemen alip atacagim arsive.

Buarada sakaryada pes disinda oyun oynayan yoktu. Oyun muhabbeti yapamazdk. Simdi ise sizi gormek gercekten guzel. Sevindim bukadar memleketlimi birarada gorunce. Gerci ben izmitte yasiyorm is itibari ile ama sonucta kurkcu dukkanimiz belli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 5 Ocak 2016; 7:11:43 >

• arkadallar biraz önce the witcher ı aldım tr psn den 104 TL ye... kredi kart dönemiçi işlemlerinde 36,40 USD olarak gözüküyor.. normal mi bu ? daha önce hep TL olarak görürdüm
  • Adamlar inat etti NBA 2k16'da indirim yapmiyor.

• GTA 5 i en ucuz hangi ülkeden alabilirim acaba?

TR psn de su an 113,40 TL yakın zamanda indirime girme ihtimali var mı bildiğiniz?

Son olarak da başka ülkelerin hesabından enpara ile alışveriş te enpara iadesi oluyor mu?

Şimdiden teşekküler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreNX E kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle The Last of Us oynamalısın
  • Xbox da oynadığım tomb raideri alsam mı yoksa ayın 8 den sonra tekrar indirim olacak diyorlar beklesem mi bilemedim.. Beklediğim 2 oyun var unchurted ve nba2k
  • Arkadaslar psn cokusunden snra bsy satin alabilen oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Xbox da oynadığım tomb raideri alsam mı yoksa ayın 8 den sonra tekrar indirim olacak diyorlar beklesem mi bilemedim.. Beklediğim 2 oyun var unchurted ve nba2k

Hocam oynamışsanız bi daha almanıza gerek yok bence yeni gelicek indirimleri bekleyin derim ben.
  • EmreKart2515 kullanıcısına yanıt
    Öğleden sonra ben drive club aldım, hiçbir sorun olmadı.

• Mst009 kullanıcısına yanıt
    Tesekkrler kardes

• Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Xbox dediğin 360 ise almalısın. Grafik kalitesine değer.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.