Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (7 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil
58.877
Cevap
1.191
Favori
3.415.791
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    72 Mesaj
    Black friday indiriminde ps4 pro aldım ilk defa konsol sahibi oluyorum, konsolla birlikte fifa 18 ve gta 5 aldım bu ay ps plus ile darksiders 2 geldi. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı bütçe maksimum 120-150 olabilir. Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: OnurOnly

Allahsız Square gene FFXV season pass'e indirim yapmamış.

Adamlar zırt pırt digital premium sürümünü sezon pass ile aynı fiyat yapıyorlar ama direk sezon pass indirime girmiyor,uyanıklar tekrar tekrar satacaklar inadına bekliyorum :D

|
    |

Acizim, aciz olanı istemem.

Ruhumu Rahman'a teslim eyledim, gayr istemem.

İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Yüzbaşı
    590 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cemal85

Aralık’ta 12 İndirim” fırsatları için son şans! Gran Turismo Sport 219 TL yerine 89 TL!

kaçırmayın...

Ne zamana kadar hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar media market den witcher 3 aldım goty 169 tl verdim valla kutulu. Şimdi de 59 olmuş biraz moralim bozuldu:-D konuya gelirsek bf1 devrim almak istiyorum sizce değer mi o fiyata ömrü ne kadar olur bu oyunun daha. Bu arada witcher 3 de daha oyunun yarısına gelmedim. Witcher le devam mı yoksa bf devrim de almalımı.

Witcher tek başına baya oyalar seni zaten, GOTY sürümünü rahat 4-5 ay oynarsın. Keşke Media Markt'tan almasaydınız, ne gerek var o kadar masrafa ? 2.el kutulu olarak ucuza bulurdunuz, veya dijital çift hak alırdınız forumdan

Yok hocam kardeşlik le almıyorum troph için filan. Masraf olarak da valla o anda 120 den aşağı gitmiyor idi. 170 tl ye sıfırıng alayım dedim. Oda 2 saat sonra dr indirime gitti bizimkisi de kısmet artık. Dediğiniz gibi bitecek gibi durmuyor hiç goty sürümü :-) bir unc collec aldım yeter oda.

|
    |

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    Arkadaşlar benim için çok önemli 2 sorum olacak. Gran Tourismo alacağım ancak üst paketi Dijital Deluxe Sürümü almaya değer mi? 30TL fazla verilir mi?

İkinci olarak, Mortal Kombat X ve XL arasındaki farklılıklar çok mu? Combat pack 2 dahilmiş XL versiyonuna ama neler farkediyor? Karakter mi çok?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

Gts nin standartı

Mk ın xl ı iyidir

|
    |
    MrCooL_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Witcher 3

|
    |
    mkul61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ben de senin gibi aldim öncelikle hayırlı olsun

Oyuna gelicek olursak uncharted 4 mutlaka oyna adamlar bildiğin film yapmışlar

Bunun dışında horizon zero dawn tavsiye edebilirim

Şu anda indirimler devam ederken bloodborne ve wacth dogs 2 de alacakların listesinde

|
    |

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Arkadaşlar benim için çok önemli 2 sorum olacak. Gran Tourismo alacağım ancak üst paketi Dijital Deluxe Sürümü almaya değer mi? 30TL fazla verilir mi?

İkinci olarak, Mortal Kombat X ve XL arasındaki farklılıklar çok mu? Combat pack 2 dahilmiş XL versiyonuna ama neler farkediyor? Karakter mi çok?

Ben biraz araştırdım. Deluxe paketinde verilen arabaları normal sürümde de alabilirsin. Tabi ki yorumlarda alması zor diyorlar ama bana göre asıl zevki orada. Bir de normal oyun fiyatının neredeyse 3'de birini vermiş olacaksın ki hiç değmez bence. Geriye bir tek krom kask kalıyor, onu bilmiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Ben biraz araştırdım. Deluxe paketinde verilen arabaları normal sürümde de alabilirsin. Tabi ki yorumlarda alması zor diyorlar ama bana göre asıl zevki orada. Bir de normal oyun fiyatının neredeyse 3'de birini vermiş olacaksın ki hiç değmez bence. Geriye bir tek krom kask kalıyor, onu bilmiyorum.

Yanıtlar için teşekkür ederim. GT için aynısını düşündüm oynayarak açmak daha keyifli olur diye ama oynayan bir arkadaşa sordum. Söylediğin araçlar 1-2M en azından her biri dedi. O kadar oynayıp hiç açamazsak o araçları o da koyar insana :) İnanın çok kararsız kaldım GT konusunda.

Mortal kombat kesin XL alıyorum :)
    |
    |
    Bahsedilenler: snakefatih

• Çavuş
    72 Mesaj
    @lymph witcher 3 uzun zamandır listemde iyi bir pc olmadığı için oynayamamıştım niyetim var goty sürümü sürekli 60 liraya düşüyor artık cihaz da olduğuna göre değerlendirmeyi düşünüyorum.

@dolland82TR uncharted niyetlendim fiyatına değer ama bütün oyunlar aynı tür olsun istemiyorum. Bugün horizona niyet açtım psnyi ama indirimi sona ermiş. Gta olduğu için watch dogsu biraz geri plana attım. Sizce bloodborne mu dark souls 3 mü? Ve hiç bu tarz oyun oynamadığım için beni zorlar mı? Gtada oto aimle alışana kadar zorlandım. Alıp oymayamayan çok varmış.

Açıkçası darksouls ben de oynamadım

Bloodborne da oynamadım ve turkce desteği olduğu için almayı planlıyorum

GTA güzel oyun ama PS3 zamanında oynamistim o yüzden hevesim kalmadı diyebilirim

Wacth dogs 2 ise fiyatı baya bir güzel ayrıca pro da ayrıca güzel diyorlar

|
    |

Mortal Kombat XL
    Marvel vs Capcom Infinite
    Star Wars Battlefront 2
    Persona 5
    Street Fighter 5

bu oyunların SEC Haklarını satın almak istiyorum

benle beraber alıp pri haklarına talip olan varsa birlikte alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 22 Aralık 2017; 19:32:40 >
    |
    |
    Gran turismoyu almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz

Orijinalden alıntı: mkul61

Black friday indiriminde ps4 pro aldım ilk defa konsol sahibi oluyorum, konsolla birlikte fifa 18 ve gta 5 aldım bu ay ps plus ile darksiders 2 geldi. Tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı bütçe maksimum 120-150 olabilir. Teşekkür ederim şimdiden.

Bu fiyatta iken witcher 3 goty sakın kaçırma. Al oyna 4 ay kafa rahat. Ben 3 haftadır oynuyorum daha oyunun 10 da 1 ine gelmedim galiba. 450 saat oynamış arkadaş gördüm.

|
    |

Tropico 5 indirime girmiş. Bilgisayarda bayılarak oynadığım bir oyundu ancak ps4'te kontrolü nasıl eksik bulduğunuz noktaları var mıdır acaba? Önerilerinize göre alacağım.
    |
    |
    Sizce şu üçünden birini seçmem gerekirse hangisini seçmeliyim?

- RESIDENT EVIL 7 Biohazard

- Bloodborne™: Game of the Year Edition

- DARK SOULS™ III

Bloodborne u platinlemiş biri olaraktan tek geçerim

|
    |
    sturkyilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rpg seviyorsanız Bloodborne.

|
    |
    Bahsedilenler: sturkyilmaz

Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.

AŞK işte..!!
  • Teğmen
    121 Mesaj

Reis ben ilk kez oynayacağım bu oyunları. Her alanda diğerlerinden üstündür diyorsan onu alayım öyleyse.
    |
    |
    buludag89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,569
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.