Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gangsta_zzz

Pes 2018 yılbaşı indirimi ne olur acaba

80 TL şuanda.

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0101-CUSA08251_00-PES2018EU0000000
  • Geçen sene pes 17 i 30 tl almıştım ..80 çok fazla şu an ..lite versiyona devam...sağol dostum cevabın için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smite PS Plus paketi bedava veriliyor. Promosyon 10 Ocak'a kadar geçerli...

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0331-CUSA04584_00-PSPLUSPROMOTION0
  • Daha oynanacak bir sürü oyunun var. Daha yeni Witcher 3 aldım kutulu. Last of us, Uncharted 4, Beyond, Gow 3, R& clank, Last guardian, Horizon, Wolfenstein,inFamous öylece duruyor. Yine de watch dogs aklımı çeliyor fiyatıyla. Biri beni durdursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragons Dogma: Dark Arisen nasıl bir oyun oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Dragons Dogma: Dark Arisen nasıl bir oyun oynayan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim almayı düşünüyorum

rpg oyunu hocam.oynayış çok hantal geldi bana.dark souls serisi oynamış biri olarak çok kötü geldi bana oynayış görsellik vs.

• Uncharted 4 psn’de 68 tl’ye düşmüş. Herkes bu oyunu mutlaka al diyor. Ama oyun türkçe mi onu çözemedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Uncharted 4 psn’de 68 tl’ye düşmüş. Herkes bu oyunu mutlaka al diyor. Ama oyun türkçe mi onu çözemedim?

tr psn'de türkçe.

• Nicolae kullanıcısına yanıt
    onu biliyorum da season pass li goldlar oyunun 2 katı. ek görevler o paraya değermi? oynamış olanlardan cevap bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lycantrophic kullanıcısına yanıt
    division sp ilerleyebildiğin çok görev var. ancak ana görevlerde 4 kişi coop aynı düşmana karşı savaşıp geçiyorsun görevi. tek başınada yersen kapışma şansın var da zor yani. doğru donanım olmadan imkansız gibi benim gördüğüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codred -- 23 Aralık 2017; 9:33:11 >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Dostum bitirerek git indirim her zaman olur olmasa bile aradığın oyunu kardeşlikten bulursun yazık günah paraya :/

• quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_zzz

Geçen sene pes 17 i 30 tl almıştım ..80 çok fazla şu an ..lite versiyona devam...sağol dostum cevabın için.

Pes 2018 gerçekten 30-40 lı fiyatlara düşer mi bende şuan çok oyun biriktiği için almak istemiyordum ama indirimide kaçırmak istemiyorum eğer daha aşağılara düşüyorsa beklerim biraz
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Ozaman gerek yok almaya Dark Souls ve Bloodebone bende oynadım efsane oyunlardı halada oynuyorum.

• bkblt85 B kullanıcısına yanıt
    Düşmesine düşer de bahar veya yaz indirimlerinde düşer yani daha 5-6 ayı var

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır iki kişi oynanabilen araba yarışı bakıyordum daha önce GT Sport'a bakmıştım halbuki ama görememişim. Oyunu dün gece satın aldım çok keyif aldım teşekkürler bilgi için bunu yazdığınızı görmesem aklımda yoktu indirimi de yakaladık iyi oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Oha bu indirimler 6 ocak’a kadarmış ya. Pts yada salı gününe kadar acil ps4 pro’yu almam lazım. Şuan eurasia garantili en uygun nere satıyor acaba? Oyun, 2. kol falan istemiyorum.

Forumda satiliyor ikinci el bolumunde. Referansli uyeden alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Düşmesine düşer de bahar veya yaz indirimlerinde düşer yani daha 5-6 ayı var

teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Assassin's creed origins rezilliği nedir öyle, önce bindirip sonra indirmişler, almayın, aldırmarın

oyunun şu ana kadarki fiyat grafiğini görebileceğimiz bir site var mı ? bu fiyattan daha düşüğe inmişti diye hatırlıyorum.

Psprices.com

• Yılbaşı indirimi 24u diyorlardi. Bu yılbaşı indirimi değil mi

• 4.49 tl ye oyun aldım konsol üzerinden. Fakat 10 tl çekip 5.51 tl sini cüzdana koymuş.

Neden olduğunu bilen var mı arkadaşlar, eskiden oyun fiyatı neyse onu çekerdi karttan. Neden fazla çekip cüzdana attığını anlamıyorum. O parayı oradan çekemiyorum da illa harcamam gerekiyormuş. Zorla alışveriş yaptırmaya çalışıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.