Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
58.899
Cevap
1.190
Favori
3.417.886
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    157 Mesaj

Hocam tr psnde bölüm 1 ücretsiz ben indirip oynadım ve beğendim GTA tarzi ama oyun içi çatışmalar bana GTA dan daha güzel geldi o yüzden ben de almayı düşünüyorum tavsiye ederim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    levent5238 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam hiç güleceğim yoktu Allahta sizi güldürsün 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    snakefatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya arkadaş basıcam küfürü :) ne oldu bu sony e. Steam gibi oldu cüzdan boşaldı kredi kartı borca boğuldu.

Abarttın indirimi sony bir dur para kalmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 22 Aralık 2017; 17:44:22 >
    |
    |
    Gran Turismo bugün gelen 1.10 güncellemesi ile Campaign Mod'a kavuştu ( Hikaye modu). Oyunu hikaye modu yok diye almayan bir çok kişi vardı. 89TL'ye Türkçe ve şahane bir oyun kesinlikle kaçırmayın.

1aydır 4k Pro'da oynuyorum gerçekten çok başarılı.Şimdi 12 yeni araba daha geldi ve hikaye modu da eklendi tadından yenmez durumda store'da duruyor. Yarışseversiniz affetmeyin.

|
    |

Fifa nba one edition da iyi bir seçenek 140 küsür tl

|
    |
    sakpinar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya herkes zaten bilmiyor mu bi tavan fiyatın vardır senin ve o fiyata indiği zaman alırsın oyunu indirim 3 gün önce gelmiş 5 gün sonra gelmiş farketmez.... Fifa de 103 tl ye düşeceği belli birşeydi zaten .. Tabi bunun için tecrübe de lazım
    2 gün önce 15 tl fazla verip almıssan yeni indirimlerin başlayacagı tarih 2 gün sonra oldugunu bilmen lazımdı ..
    |
    |
    auslaender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amin cümlemizi.

|
    |
    mustang_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

quote:

Orijinalden alıntı: FrioVentus

quote:

Orijinalden alıntı: barbaros_ksk

Persona 5 deneyen var mı? Çok övülüyor ama turn-based tarzından nefret ediyorum ve çocuksu olmasından korkuyorum.

Anime izlemiyorsan tavsiye etmem. Ben şahsen çok beğendim oyunu. Çoğunlukla hikayeye odaklanan bir oyun. Çok fazla diyalog var. Anime sever birisiysen sıkılmadan oynayacağına eminim.

Hocam anime izlemiyorum ancak sevmediğimden değil, ilgim olmadı hiç. RPG'lerde hikaye iyiyse bayıla bayıla oynuyorum. Dövüş çok da büyük bir kısmı değil sanırım oyunun zorluğu düşürerek halledilebiliyormuş. Hikaye açısından yetişkinlere yönelik yazılmış bir hikaye mi yoksa Japon RPG'lerinde çocuksu öğeler olur ya genelde onlar da mevcut mu?

Oyun zaten +17 bir oyun. Fakat çocuksu öğelerin olmadığını söyleyemem. Sonuçta anime tarzı bir yapım. Eğlenceli karakterler var diyelim. Ana karakterler gerçekten düşünülerek yapılmış. Hepsinin ayrı, özel bir kişiliği var. Karakterlere çok rahat empati kurabiliyorsunuz.

Senaryo, kurgu zaten muhteşem. İnsan psikolojisi ile ilgili bu kadar eğlenceli bir senaryo yazılamazdı. Hikayedeki gizem unsurları asla kaybolmuyor. Hep daha ilerisini görmek istiyorsunuz. Müzikler de efsane. Oynarken insanı rahatlatan bir havası var.

95-110 saatlik bir oynanışı var bu yüzden hikaye biraz yavaş ilerliyor. Fakat bu sayede en ufak ayrıntısını bile rahatça anlayabiliyorsunuz. Hatta ilk 4 saat size oyunun konseptini, hikayesini, oynanışını güzelce anlatıyorlar. Daha sonra asıl olaylar başlıyor. Tabi tutorial kısmının 4 saat olduğuna bakmayın. Her saniyesinden keyif aldım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrioVentus -- 22 Aralık 2017; 18:3:3 >

[FRIO VENTUS]
    PSN | Steam
    .. Playstation 4 Slim || RTX 2060 - 9400F - 16GB RAM ..

• Çavuş
    67 Mesaj

Teşekkür ederim. Senaryoya dair tam olarak böyle bir bilgiye ihtiyacım vardı. Oyunu alacağım, zaten oynanış süresiyle de fiyat performans anlamında zirve oyunlardan biri gibi.
    |
    |
    FrioVentus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu konuda en çok gıcık olduğum şey bir oyun çıkıyor mesela 269 tl fiyatla. 269 tl X oyununa değer mi beyler soruları. Bir hafta sonra aynı oyun indirimde 200 tl ye düşüyor. 200 tl X oyununa değer mi beyler soruları. 1-2 ay sonra sonra oyun 160 oluyor bu sefer 160 tl X oyununa değer mi beyler? 104 oluyor yine aynı sorular 89 oluyor fiyat yine aynı soru 59 a düşüyor yine aynı soru. En son oyun 15 tl ye düşüyor. 15 tl bu oyuna değer mi beyler diyenleri bile gördü bu gözler. Yahu kardeşim bir aşamadan sonra baktın oyun dip fiyatı gördü al gitsin. Bedava mı verecekler oyunu sana.

Yemin ediyorum bugün Call of Duty WW2 74 tl ye düşsün, ilk sorulacak soru 74 tl ye değer mi beyler? Fiyatı bilmem ne indiriminde daha da düşer mi beyler? Oyun bu ya illa ki fiyatı düşecek, bir aşamadan sonra zarar edeceksin. Bir noktadan sonra bas satın al tuşuna gitsin.

Tamam böyle sorular sorulabilir ama Bf1 devrim 104 lirayken bu sorular milyon kere soruldu alınır dendi. Şimdi 74 e düşmüş, 74 lira Bf1 devrime verilir mi soruları türemiş. Yarın öbür gün oyun 59 a düşse 59 verilir mi diye soracaklar. Bunun sonu yok.

|
    |

• Yüzbaşı
    996 Mesaj

Hocam sizce deluxe edition farkina defer mi ?

|
    |
    HaciTTOR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun türkçe dir herhalde :D

Değilmş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 22 Aralık 2017; 18:31:59 >
    |
    |
    barbaros_ksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
    |
    |

gözüme bir tek uncharted 4 ve lost legacy bir de bloodborne çarptı

daha yok mu? Until dawn,the last of us,the order,infamous ,uncharted collection falan?=
    |
    |

Ben Fifa almadım önce onu belirteyim. Maddi zarara uğramış değilim yani. Durumdan şikayet etme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum yine de bir PS4 kullanıcısı olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    spidey1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.