Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , tojblok , GrizzlyBear , GrizzlyBear Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.085
Cevap
1.560
Favori
3.777.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok pis BF2 alasım var. SW damarım tuttu Last Jedi'dan sonra
  • ozanaksu O kullanıcısına yanıt
    Pc versiyonunu oynuyorum senaryo sıkıcı olabiliyor bazen git gel amele işleri yaptırabiliyor ama atmosferi felan gayet güzel ve senaryo daha tamamlanmadı 3 bölüm daha gelicek şuan 2.Pc versiyonu türkçe ps tarafını bilmiyorum
  • Normalde aklımda yoktu ama fiyat çok uygun geldi bende kaptım bir GT Sport. Umarım pişman olmam. Oyun hakkında olumsuz yorumlar çoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sturkyilmaz S kullanıcısına yanıt
    UFC 2 :D
  • FIFA 18 ve NFS Payback aldım Aralık indirimlerinden ocak ayında da The Witcher 3 GOTY ve GTA5 alıp kapatıcam gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • We've encountered an error while processing your order. Please try again later. diyip duruyor alamadım birhttps://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1018-CUSA03991_00-DLEEGAME00000000 şu oyunu ya !
  • Rainbow six siege almayi dusunuyorum oyuncu sayisi nasil arkadaslar..Birde oyunun single modu varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny 2 deluxe edition alıcam ortak olmak isteyen var mı

Sec hak tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 23 Aralık 2017; 0:30:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimkini de kabul ediyor ancak hata veriyor. Yoksa seninkini de hallederdim ya
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Ana hesap olarak etkinleştir diye soruyor psn mail ve şifreyi girince. Değiştir dersen o hesap sende pri olur . Yani kim etkinleştirirse onda olur. 1 hesabı ikinizde kullanırsınız . Ama sec olan internet yoksa oynayamaz.

• Eyvallah hocam çok sağol :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP9000-CUSA02344_00-UNCHARTEDTRILOGY?psappver=17.11.3&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink%20menu

Arkadaşlar bu sürüm de türkçe dublaj varmı acaba? Altyazı var ama dublaj var diyen bir yer göremedim o yüzden soruyorum. Alan bakan deneyen varmıdır acaba? Birinin kapak resmi farklı bunun ki farklı.

Tr PSN den alırsanız Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj mevcut. Daha önce oynayıp bitirdim. Hala oynamadiysaniz hiç vakit kaybetmeden seriyi tamamlayın. Uncharted 4 ve Kayıp Miras çıktı sonrasında onlarida mutlaka oynayın.

Çok sağolun hocam. Şimdi aldım. Teşekkür ederim bütün arkadaşlara.

• Hocam gelmiş mi kariyer modu? Ne alemde güncelleme sonrası oyun acep
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Bende 2 kişi oynayabilecegim bir yarış oyunu arıyorum. Nedir oyunun durumu ? Bilgi verirseniz sevinirim. Hazır fiyat iyiyken kapalım bizde.
  • Memoland kullanıcısına yanıt
    Witcher'ı şiddetle tavsiye ederim. Diyaloglu oyunları sevmeyen ben bile hastasıyım oyunun, eğer böyle bir oyun olduğunu bilsem indirimsiz bile alırdım ki bu fiyata bedava resmen. Oynayalı 70 saat falan oldu 450 saat oynayanı duyunca sevindim bugün, o arkadaşı geçerim herhalde

• Hocam gt sport a evet bugün güncelleme geldi ve güncellme kariyer den ziyade yaklaşık 60 tane senaryo yarışı içeriyor. Ayrıca 12 araba geldi. Marta kadar 50 araba gelecek zaten. Yeni pistler yeni arabalar da uzun süre eklenmeye devam edecek.

Fakat şunu söylemeliyim ki bu oyunun asıl odağı online. Bu kalitede online a sahip tek yarış oyunu.

Oyunun kötü yorumları oyunun içeriğine yönelik. Fakat onlar da dediğim gibi kapatacaklar.

Gt sports şu an için alabileceğiniz en iyi yarış oyunu diyebilirim kendime göre. Forza ve project cars ı denedim ama gt nin sürüş dinamiklerinin yanında forza ve project cars ın dinamikleri çok sönük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 23 Aralık 2017; 1:9:42 >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Daha indirmedim oyunu hocam bende. Ama oyunun ana konusunda bakindim biraz. Gelmiş diyorlar kariyer modu için ama anladığım kadarıyla pek beklentileri karşılamamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC de uzun süre zevkle assetto corsa ve project cars oynadım hala oynuyorum. Gt sport önerir misiniz ?

Assettoyla kıyaslandıgında nasıldır?
  • Bloodborne ve gt sport satın aldım.Last of us ve god 3 de kıpırdama olursa haberdar edin arkadaşlar.Artık steam indirimlerine geçebiliriz
  • How to survive 2 hariç herşeye indirim gelmiş sanırım, bekliyoruz ya indirim gelmez :( zaten dying light indirimini de kaçırdım.

• 
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.