Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Buyukbaba Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.190
Cevap
1.562
Favori
3.786.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaxLucky

Lan o kadar. Çok indirim var ki hangisini alsam watch dogs 2 59 lira değer mi beyler 1i oynamıştım hikayesiji beğenmiştim

watch dogs 2 efsane ve çok eğlenceli, kesinlikle alınır. bu fiyat kesinlikle bedava gibi bişey wd2 için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

dr de bile 99 tl

Ben aldıktan sonra girdi o indirime. Ben satın aldım eve geldim açtım cihaza taktım face de bir sayfada indirimi gördüm. Benim kısmetim de böyle imiş :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    13 Ocak’a kadar sürecek.

• 109tl ye gts aldık 1 ay olmadı 89tl ne iş anlamadım çok önemi yok da oyun daha çıkalı çok olmadı 200 küsür liradan alanlara kötü oldu 1 sene sonra inecek fiyata şimdiden geldi

• The long dark alacak olan varsa ortak alabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Bloorborne cu beyler bi cevaplarsa sevinirm şimdi hali hazırda elimde acorigins ffxv ve elex olmak üzere 3 tane rpg var ama bloodborne çok tavsiye ettiler daha önce souls oyunu the surge haricinde hiç oynamadım ama hoşuma gitti the surge mekanikleri bloodborne ı da yaza saklıyordum yazın yazlıktaki evde internet kötü olduğu için acaba oyunu şimdi alıp yaza kadar beklesemmi yoksa yaz gelene kadar tekrar bu fiyata düşer mi ? özellikle goty si.

Yaza kadar tekrar düşer bloodborne goty. Bu fiyata düşer hatta daha da düşük görebilir. Hemen oynamayacaksanız almanız anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Bu soru da bazı şeyler gibi bitmeyecek sanırım. Ana konusunda bir açıklama yok sanırım. Ben de yazayım.

UNCHARTED™: THE NATHAN DRAKE COLLECTION, TR PSN'DE 3 OYUN DA TÜRKÇE DUBLAJLI VE ALTYAZILI.
    UNCHARTED™: THE NATHAN DRAKE COLLECTION, TR PSN'DE 3 OYUN DA TÜRKÇE DUBLAJLI VE ALTYAZILI.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/uncharted-the-nathan-drake-collection/cid=EP9000-CUSA02344_00-UNCHARTEDTRILOGY

türkcemi kanka

• Bildiğim için ben cevap vereyim, hediye verilen ilk oyun da ps4 sürümü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    teşekkürler store da ps4 sürümü satılmayınca merak etmiştim
  • Battlefront 2 almayı düşünen varsa ortaklaşa alabiliriz.
  • Beyler bf1 neden bu kadar ucuzladı? Yanlış bilmiyorsam devrim paketinde bütün dlc ler + gelecek dlc ler yer alıyor di mi?

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 20 lira sorun değilde asıl sıkıntı benim pluslar hep yazın aldığım için yazın bitiyor birdahaki yaz 15 günlük deneme kullanan kullana yılbaşını bekleyip öyle ucuz alacam plusı bu kaç oldu tam fiyattan plus alıp kazık yediğim :) zaten plus varkende tekrar uzatasım gelmiyor. oyun almak daha cazip geliyor.
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 dlc çıktı zaten geriye 1 dlc kaldı oyunun 1-2 yıllık ömrü kaldı totalde 1-2 yıl sonra da yeni oyun çıkacak büyük ihtimalle ondandır.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Surgeyi bitirmiş nadir kişilerden biri olarak söyleyebilirim ki Surgenin o sinir bozucu zorluğunu Bloodborne 10 a katlar. Mutlaka alın. Dlc si de çok zordurdur.

• Arkadaşlar oyunlara 100 TL üstü vermeyin bence sizin yaşadıklarımızı ben de ilk destiny de yasamistim, 134 TL ye aldım 15 gün sonra 89 a düştü. Oyunu aldım ve oynamistim bile.:) Bende sinir olmuştum. Steam de originde falan iade hakkı var psn böyle bişey yok. Blodborne aldım 74 e mı ne hala bitirmedim şimdi daha da düşmüş.:) Neyse biraz oynadım en azından.

Nacizane bir iki tespitim var zaten siz de farketmissinizdir. Singleplayer ler fiyatları baya dusuyorlar. Bazı oyunlarda da oyuncu sayısını arttırmak için indirim oluyor. Firmalar her cakalligi yapıyor.

• uzun soluklu bi maden arıyorum yaz için ama şuan alsamda oynayamam zaten çok fazla oyun var. yaza kadar goty si tekrar düşerse alırım mutlaka. herkes övüyor çünkü.
  • Sizce 100-150 lira bütçeye ne yada neler alınır
    elimde gta 5 + bf1 var
    fifa 18 yada gt sport + bf1 devrim düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Hocam 3 dlc çıktı zaten geriye 1 dlc kaldı oyunun 1-2 yıllık ömrü kaldı totalde 1-2 yıl sonra da yeni oyun çıkacak büyük ihtimalle ondandır.

1-2 yıl sonra yeni oyun gelebilir fakat gelse bile bu BF1’in ömrünün dolacağı anlamına gelmez, bunu da belirtmek lazım.
    Örneğin BF4 kaç yıllık oyun hala oynanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Fifa Yılbaşında 104 olur mu ?

Oldu. Gözümüz aydin. 104 TL

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    aynen öyle ancak milletin iphone da yaptığı gibi yeni oyun çıkmadan eskisini almamazlık yapmasınlar diye indirim yapıyorlar bence :) Fiyatta gayet uygun konsolda şu kalitede 74 liraya başka aaa oyun var mı.
  • 
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.