Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.139
Cevap
1.562
Favori
3.783.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel değil ama oyun sürüş olarak çok zevkli olduğu için bir süre oyalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

quote:

Orijinalden alıntı: ps4ever

Her zaman ediliyo onu dusunme sen. Kucuk rakam oldugu icin karti test amacli geri dondugunu ya gornuyosun ya da takmiyosun. Kesin doner ama.

135 TL indirimi ne zaman bitiyor?

23-27 arası BF indirimleri tarihi
    Plus indirimide aynı zamanda bitecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR.U

14 günlük plus' kullandım ücretsiz olarak alabileceğim bir plus varmı oyunları indirimli olarak alabilmek için ?

Herhangi bir oyunun icinden online a girmeye calisin. 2 gunluk deneme suresi veriyor bazen. Gecen ben bu sekilde almistim.

• bf1 devrim ve Gta ALacak arkadaslar pm atabilir
  • Urthas kullanıcısına yanıt
    hocam 2 günluk plus konsala özel sadece 7 kere kullanilan birseydir. tr psnde sorunsuz 14gunluk deneme plus alin kullanin. us psn gibi turk kartlari gecmiyen yani deneme plus alinamiyan yerler icin saklayin 2gunluk plus haklarinizi. sonradan pisman olmayin

• Yurtdisindan oldugum icin nasil para gonderebilirim

NBA 2K18 almak istiyorum ortak

• michael01 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam ama sormak istedigim psn plusi olan hesabi sonra silicem 14gunluk deneme için açtım sadece.

aldigim oyunlar yinede ana hesaptan oynayabilir miyim

• GT Sport alacağım, sec hakkına ortak olmak isteyen referanslı ya da eski üyeler pm den ulaşabilir.

• GT Sport veya call of duty alıcam GT Sport'un sec hakkına Call of'un pri hakkına talip olan varsa ortak alabiliriz oyunu.
  • ps4ever P kullanıcısına yanıt
    Birader sen ne çok seviyorsun boş yapmayı. Ben kendi hesabıma alıyorum anlamakta güçlük mü çekiyorsun. Forumda satın alınan hesaplara kredi kartımı felan girmiyorum. Onlar başkalarının aldığı hesaplar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bitcoin olarak yollayabilirsin

• beyler şimdi benim amerikan hesabimda 15 dolar varmis onceden, ben yeni bi hesap acip deneme plusini aktif etsem, bu amerikan hesabimdan alabilir miyim indirimli bi oyunu ustune para ekleyerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

GT Sport veya call of duty alıcam GT Sport'un sec hakkına Call of'un pri hakkına talip olan varsa ortak alabiliriz oyunu.

Pri ve sec olayını karıştırıyorum. Ney nedir en basit şekilde açıklar mısınız ? Çünkü ikisinde sec ikisinde de pre almıyorsunuz.
  • Dante kullanıcısına yanıt
    hocam o alistigimiz eski gt kariyerine sahip degil. iste kupa vereyim, hediye arac vereyim, modifiye gibi secenekler yok. event'ler var onlari yapiyorsunuz. cok iyi oldugunu soyleyemem fakat sizi oyalar. oyunda sunum eksikligi var. menuler felan, oyun basindaki arac gosterimi gibi eksiklikler var. hatta bu nesildeki bir oyuna pek yakismiyor. oyunu cok gomdum gibi oldu fakat ve fakat oyunun fizik detaylari harika! bir gt fani olarak soyluyorum gt yanindan gecemez. gt'ye simcade diye bir yakistirma yapiliyor ya, assetto cidden tam bir simulasyon

ozellikle profesyonel bir direksiyona sahipseniz siddetle oneririm. ds4 ile alisma sureciniz var. bu sureyi vermezseniz bu ne ya deyip bir kenara birakabilirsiniz. araclarin tepkisi olsun, laser scan'li pistler olsun. cidden farkini konusturuyor. hatta direksiyonunuz varsa kendinize gore ince bir ayar yaptiniz mi orgazm gibi bir sey cikiyor ortaya gecen indirimdeydi bir bakin isterseniz. arkadasima aldirdim plusla 40-50 tl gibi bir seydi. halen indirimdeyse bence bir sans verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

GT Sport veya call of duty alıcam GT Sport'un sec hakkına Call of'un pri hakkına talip olan varsa ortak alabiliriz oyunu.

Pri ve sec olayını karıştırıyorum. Ney nedir en basit şekilde açıklar mısınız ? Çünkü ikisinde sec ikisinde de pre almıyorsunuz.

Hayır hocam yanlış anlamışsınız GT Sport veya Call of Duty bunlardan birisini alıcam hangisine ortak olmak isteyen varsa dedim.GT Sport'a ortak çıkarsa pri hakkı ben alıcam , Call of Duty'ye çıkarsa sec hakkını ben alıcam onu diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 21 Kasım 2017; 19:4:57 >
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    Yenı derken hocam yenı eklendı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps4ever

Birincisi becermeyen oynamasin demedim beceremeyenler o kotu score lari veriyor dedim. Ayrica bravo evirip cevirip yumusatip benimle aslinda ayni sayi solemissin tabiki uzaticak bi sey yok. Sagol destekledigin icin.
    Bu arada simcade olan oyun forza 7. Onjnla gt yi bir tutuyosan zaten baska boyutlardayiz. Evet bir konsolda elinde gamepad le oynayabilecegim tam bir simulasyon. Ben bunu oynayin f1 de pilot olursunuz demedim kimseye. Senin asetto corsa da zaten nihayetinde bir oyun simulasyon degil. Ama simulasyon arcade arasi dersen gt ye o zaman atma derim iste.

beceremeyen kismini ben yanlis anlamis olabilirim. kusura bakmayin. kendi goruslerinizdir, saygi duyuyorum. size tavsiyem iyi bir direksiyon edinin. g29, t300, t150 gibi. once gidin bir gt oynayin, sonra asetto corsa'yi oynayin. ne demek istedigimi anlayacaksiniz. gt'de gamepad ile oynamak daha kullanici dostu. herkes oynayabilsin diye bazi detaylar arcade. fakat asetto'da gamepad ile direksiyon arasinda asiri fark var. oyun direksiyonun yoksa bana bulasma der gibi. asetto ile gt'yi biraz birbirinden farkli oyunlar. ikisinin de avantajlari var dezavantajlari var. burada is oyuncunun isteklerine kalmis

• Selamlar. Amazondan ps4 pro aldım fakat daha hazırlanıyor aşamasına bile gelmedi. BF indirimlerini de kaçırmak istemiyorum. Ps storeun en alt kısmında "indirimler ps plus üyelerimize özel 22 kasım saat 23.59a kadar diğer müşterilerimiz içinse 23 kasımdan başlayıp 27 kasım'a 23.59a kadar sürecektir" yazıyor. 27 kasım günü alsak bugünkü fiyatlar devam eder mi yoksa plus üyelerine ekstradan indirim yaptığı için bu fiyatları cuma günü göremez miyim? playstation konusunda acemi olduğum için soruyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
  • macabrex kullanıcısına yanıt
    Pc den psn tr hesabı aç 14 günlük deneme plus al indirimli oyunlarını satın al ps4 gelince bu hesabını cihaza tanımla

• macabrex kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen hesap açıp 14 günlük plusu al ücretsiz daha sonra Web üzerinden oyunlarını almayı denesene gelince açarsın hesabını indirirsin

• 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.