Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadasim gorusune saygi duyuyorum. fakat tam bir simulasyon, beceremeyen oynamasin demek insanlari yaniltir. bugune kadar tum gt'leri oynamis birisi olarak diyorum, oyun olmamis. begenene de saygim var. kendi gorusumu soyluyorum. gts tam anlamiyla simulasyon felan degil.simulasyon-arcade karisimi bir oyun. buraya uzun uzun yazmak tartismak istemiyorum, merak eden arkadaslar arastirabilir. tam bir simulasyon istiyorsaniz assetto corsa oynayabilirsin. oyunun fizik detaylari acisindan gts ile kiyaslamam bile. iyi bir oyun deneyimi icin tabi ki direksiyon sart, ds4 ile ac'de bocalayabilirsiniz.

sozun ozu ben online oynarim diyen icin gts alinabilir. yeni cikan bir oyun icin guzel indirim yapmislar. fakat benim online ile isim olmaz diyen birisi bulasmasin. cunku offline icerik yok gibi bir sey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar indirim başlamadı mı? Assasins Creed Triple'ın fiyatı 429 yazıyor bende neden böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Beyler yeni acacagim hesaptan fifa alicam simdi, plus uyelerine oyun 161 tl tl sanirim.

Yeni actigim hesaptan ucretsiz deneme plus uyeligi alip oyunu satin alsak oluyor mu?

olur hocam

• mtnei kullanıcısına yanıt
    bende fifa 18 alınmış gözüküyor ama indir dediği zaman demo iniyor :D sizde de öyle olabilir. Sayfasına girince hala fiyat gözüküyor :D
  • FİFA yılbaşına kadar daha aşağı fiyatları görür mü yoksa alalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

bende fifa 18 alınmış gözüküyor ama indir dediği zaman demo iniyor :D sizde de öyle olabilir. Sayfasına girince hala fiyat gözüküyor :D

Umarım düzelmez bizim olur.
  • ps4ever P kullanıcısına yanıt
    Asıl kullandığım hesabım. Ya isterse milyarda bir ihtimal olsun. Bu problem bana denk geldiyse gelmiştir. Niye boş yapıyorsun anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak fifa 18 almak isteyenler mesaj atsın sec hak bende kalacak şekilde alabiliriz ayrıca

Horizon zero dawn complete

Unc 4

The lost legacy

Bu oyunlarıda pri hakkı bende kalacak şekilde albilriz

• Dragon’s Dogma 44 lira olmuş. Alayım da kenarda dursun bir ara oynarım.

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    hocam ben sana horizon rachet and clank ve drive culubu 130 dan vereyim kutulu istersen ben aldım makinenin içinden çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

FİFA yılbaşına kadar daha aşağı fiyatları görür mü yoksa alalım mı?

Geçen senede bf de 161 e inmişti
    daha sonra Aralık ın ortasında 119 tl olmuştu.hatta 1 hafta sonrada 104.tekrar aynısı olur.en kötü 110 felan olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 21 Kasım 2017; 17:46:25 >
  • Plants vs. Zombies™ Garden Warfare 2 yi hala oynayan var midir?
  • simdi indirime girmisken ekstra bir hesap acip psn plus deneme ile oyunlari aliyim diyorum. deneme bitince ana hesabimda bu oyunlari yine oynayabilir miyim?

yoksa aldigim hesabin mi hep plusi olmasi gerekli?

• Evet serverlar hala çok dolu.

İlk oyunu bile çok oynayan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

arkadasim gorusune saygi duyuyorum. fakat tam bir simulasyon, beceremeyen oynamasin demek insanlari yaniltir. bugune kadar tum gt'leri oynamis birisi olarak diyorum, oyun olmamis. begenene de saygim var. kendi gorusumu soyluyorum. gts tam anlamiyla simulasyon felan degil.simulasyon-arcade karisimi bir oyun. buraya uzun uzun yazmak tartismak istemiyorum, merak eden arkadaslar arastirabilir. tam bir simulasyon istiyorsaniz assetto corsa oynayabilirsin. oyunun fizik detaylari acisindan gts ile kiyaslamam bile. iyi bir oyun deneyimi icin tabi ki direksiyon sart, ds4 ile ac'de bocalayabilirsiniz.

sozun ozu ben online oynarim diyen icin gts alinabilir. yeni cikan bir oyun icin guzel indirim yapmislar. fakat benim online ile isim olmaz diyen birisi bulasmasin. cunku offline icerik yok gibi bir sey.

Asetto Corsa'nin kariyer sistemi veya offline icerikleri nasil baglayici ve surukleyici mi? GT hayrani biri olarak GTS'in single icerikleri cok cabuk tukendigi icin artik oynamaya sevkim kalmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ps4ever

Her zaman ediliyo onu dusunme sen. Kucuk rakam oldugu icin karti test amacli geri dondugunu ya gornuyosun ya da takmiyosun. Kesin doner ama.

135 TL indirimi ne zaman bitiyor?

• 14 günlük plus' kullandım ücretsiz olarak alabileceğim bir plus varmı oyunları indirimli olarak alabilmek için ?
  • supernoova S kullanıcısına yanıt
    satın alınan oyunlar sizin oluyor. Plussız oynayabilirsiniz. psn plus ile verilen oyunlar gibi değil ya.
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    yeni hesap acip tekrar 14gunluk olus kullanabilirsiniz

• cumaya kadar yeni oyunlar eklenirmi indirime yoksa bu şekildemi kalır beyler sizce.
  • 
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.