Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nks0urce Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.123
Cevap
1.561
Favori
3.780.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimi beğenmeyenler ne bekliyorlardı merak ettim. Yakında zamanda çıkmış kaliteli oyunlar;
    Wolfenstein II : 105 lira / The Evil Within 2 : 105 lira / GT Sport : 110 lira

Goty Adayları;
    Horizon Zero Dawn : 95 lira / Persona 5 : 105 lira

Bu yıl çıkanlardan;
    Shadow of War: 125 lira / Nioh : 72 TL / Season Pass : 30 Lira

Oynanması gerekenlerden;
    Uncharted 4 : 60 lira
    Uncharted Kayıp Miras : 60 lira
    Uncharted Collection : 52 lira
    Bloodborne Goty : 54 lira
    The Witcher 3 Goty : 60 lira
    Ratchet & Clank : 42 lira
    Gta 5 : 76 lira
    Online oyun seviliyorsa
    BF 1 Devrim: 112 lira
    BF 1 / Titanfall 2 : 154.50 lira

Eleştirebileceğim tek nokta Destiny 2 ve Ac Origins'in indirimli fiyatları. Bu oyunlar biraz daha fazla indirim alsaymış güzel olurmuş, zira bu oyunlar bu fiyatları da hak etmiyor.
    Niye indirimde değil denilen oyunlarda, zaten normal zamanlarda indirime giriyor. Ayrıca eleştirirken döviz kurlarını da hesaba katın bir zahmet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 21 Kasım 2017; 10:31:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Ps4 ümde 2 hesap var. Birisinde 3 aylık Psn hesap var. Ancak TR Psn değil. Black Friday Tr indirimlerinden faydalanabiliyor muyum? Teşekkürler.
  • fifa 18 de 161 liraya düşmüş nasıl fiyat arkadaşlar
    biraz daha beklemek mantıklı mı acaba ?
  • Arkadaşlar gran turismo yada nfs payback ikilisinden hangisini almalıyım sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyborg88 kullanıcısına yanıt
    Plus lı hesabın Tr olması lazım bildiğim. Çünkü o hesaptan alıcaksın sonuçta. Tr hesaba deneme plus alıp oyunları öyle alabilirsin.
  • cyborg88 kullanıcısına yanıt
    Hayır tr psn hesabında plus olması lazım. 2 günlük plus ın varsa onu aktif et bence

• Merak ettim call of duty yi alan oldumu acaba içinizden ?

• Benim bir yillik vardi devam eden onumuzdeki ay bitecekti 134 tl bir yillik daha aldim uzadi 2018 android deki ps uygulamasi uzerinden aldim hatta

• quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Peki deluxe edition almamda bir fayda var mı base oyun ile arasında 40 tl fark var

İçeriğini hatırlamıyorum fakat ekstralarına bakıp değip değmeyeceğine siz karar verin sizin paranız sonuçta o paraya başka oyun da alabilirsiniz

• esC# kullanıcısına yanıt
    hem sizi hemde sizin gibi yeni ps4 alarak aramiza katilan arkadaşlar için bir bilgilendirme yapayim. bahsedilen 2günlük plus olayi her konsol için sadece 7kere yapilabilen değerli bir şeydir doğru kullanmak lazim. tr psn için kullanmaya kesinlikle gerek yok. kart bilgilerimizi girdigimiz zamn 14gunluk deneme plus alinabiliyor. 2gunluk plusi turk kartlarinin gecmediği us psn gibi yerlerde plus indirimlerinden faydalanmak için kullaniniz.

• Cevaplar için teşekkürler o zaman ayrı ayrı hesaplarda alayım

• S.çtım maaşın yarısı gidecek

Witcher 3 GOTY
    Dishonored 2
    Dragon Age Inquistion
    Uncharted Collection
    Uncharted 4
    Uncharted Kayıp Miras
    Wolfenstein II
    Shadow of War akşama alıyorum.

Far Cry4+Primal 71 TL'ye, Bloodborne GOTY 54 TL'ye, Ratchet & Clank 42 TL'ye değer mi bilmiyorum, hiçbir fikrim yok kararsızım. Horizon Zero Dawn'ı kesinlikle almak istiyorum ama sanki bu fiyattan daha da aşağı düşmüştü geçende. Ve GOTY olursa ileride GOTY sürümünü almak daha mantıklı olabilir belki
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Aslında cok dogru bir noktaya değindiniz o zaman tr Psn üzerinden ben kart bilgisi girdiğimde 14 günlük plus üyeliği her kart bilgisi girdiğimde farklı farklı hesaplar için geçerli oluyor mu yoksa 14 günlük plus üyeliği bir konsol için 1 kere mi yoksa hesap bazlı mı?

• esC# kullanıcısına yanıt
    her hesapda yanlizca 1 kere alabilirsiniz ama yeni hesap acip tekrar alabilirsiniz. yani her hesap açtihinizda 1 hakkiniz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

quote:

Orijinalden alıntı: dewr

quote:

İndirimler hayal kırıklığı.

Ne bekliyorsunuzki ? 30 tl zam geldi gecen seneden bu yana.. gecen sene 79 tldi bu sene 104 tl den baslio 2017 ortalarinda cikan oyunlar.. bu kurda gayet avantaj.. begendigi oyunlar olanlar varsa bence simdiden alsinlar vergilendirme geldigi zaman en az yuzde 20 daha pahali olacak bide ötv caktimi ooo mis tadindan yenmez

Bedava dağıtacaklar onu bekliyorum. Hay Allah'ım. Seçenekler az arkadaşım onu diyorum. Battlefield Horizon daha önce gördüğü dip fiyatların üzerinde. Vs vs vs. Direk balıklama her mesaja atlamayin. Oyunları daha önce oynamayan özellikle yeni oyunlar için bekleyen varsa Ac, Wolfenstein, GT Sports alsın gitsin. Hala GTA V oynamayan varsa hikayesi için bile değer.

BF den bekledigi ölücülüğü bulamayan forumdaş sana kolay gelsin hayat zor sana

• Plus üyelik yıllık 135tl idi kaldırıldı mı ben mi göremiyorum mobilden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 21 Kasım 2017; 11:2:35 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İndirimler hayal kırıklığı.

Ne bekliyorsunuzki ? 30 tl zam geldi gecen seneden bu yana.. gecen sene 79 tldi bu sene 104 tl den baslio 2017 ortalarinda cikan oyunlar.. bu kurda gayet avantaj.. begendigi oyunlar olanlar varsa bence simdiden alsinlar vergilendirme geldigi zaman en az yuzde 20 daha pahali olacak bide ötv caktimi ooo mis tadindan yenmez

Bedava dağıtacaklar onu bekliyorum. Hay Allah'ım. Seçenekler az arkadaşım onu diyorum. Battlefield Horizon daha önce gördüğü dip fiyatların üzerinde. Vs vs vs. Direk balıklama her mesaja atlamayin. Oyunları daha önce oynamayan özellikle yeni oyunlar için bekleyen varsa Ac, Wolfenstein, GT Sports alsın gitsin. Hala GTA V oynamayan varsa hikayesi için bile değer.

BF den bekledigi ölücülüğü bulamayan forumdaş sana kolay gelsin hayat zor sana

Evet evet haklısınız. Başka mesajlara bulaşır mısınız hadi işinize

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fortescue kullanıcısına yanıt
    Horizon kutulu 89 liraya var aslında fakat ps4 3 oyunlu bundle dan cıkan kutuyu gönderiyorlarmıs üzerinde satılamaz ibaresi bulunan, ne kadar sağlıklı olur bilemem

• Teşekkür ederim cevabınız için.

• 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.