Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr.Prestige , fatality_ , isotam35 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
76.186
Cevap
1.562
Favori
3.786.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin kutulu 260'a sattığı Fallout 4'ü 60'a aldım ama 10 liraya da düşse tavsiye etmiyorum. Aşırı monoton bir oyun olmuş ve eski serisi ile karşılaştırınca ağır çöp. 60 liraya ne güzel Dark Souls bulmuşsunuz alın NG 7 yapın iyice sömürun oyunu. Müzikleri ile bile döver oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crash Bandicoot N.Sane Trilogy yakın zamanda indirime girer mi?
  • -Master kullanıcısına yanıt
    Eğer 3-4 ay sana göre yakın bir zamansa sene sonunda muhtemelen indirime girecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Eğer 3-4 ay sana göre yakın bir zamansa sene sonunda muhtemelen indirime girecektir

O kadar bekleyemem Eylüle kadar almaya çalışacağım.

Bu arada oyunu almamı tavsiye ediyor musunuz? Ps1'de ve sonrasında emulatorlerle saatlerce oynardım bu oyunu. Suyunu çıkardım diyebilirim fakat her oynadığımda da ayrı bir keyif alıyorum. Bölümleri ezbere biliyorum ve oyun pek zor gelmiyor artık. Ama en son ocakta oynamışımdır. Ve en zevk alarak oynadığım seriydi. Sizce ne yapmalıyım çok kararsızım. Aldığımda eski keyfi alamayacağım diye korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 27 Ağustos 2017; 22:51:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

Arkadaşlar RPG oyunlarını sevmeye çalışmaya başladım tekrardan, oldum olası sevemedim skyrimler oblivionlar dragon age ler bir türlü ısınamadım bu türe. Forumdan bir arkadaştan Dragon Age Inqusition aldım. Öncelikle oyunun iyi olduğunu biliyorum yılın oyunu falan seçilmiş 2014 te ama türü bilmediğimden mi anlamadım oynayamıyorum oyunu. Aynı zamanda platin kupa toplamayı da seviyorum. Platin kupa için nightmare zorluk modunda bitirmek lazım. Bu zorluk modunda da en ufak creepler bile 120 vuruşta ölüp 5 vuruşta kesiyor. Oynayan bitiren ve taktik verebilecek var mı?

bu oyunu oynamadım oyun ile ilgili fikrim yok.

bloodborne, dragon age, skyrim, darksouls gibi oyunları herkes beğenmez.

Rpg tarzını sevmek istiyorsan "action rpg" oyunlarına yönel.

Witcher, Mass Effect, Fallout benzeri oyunlarla başla.

• -Master kullanıcısına yanıt
    Oyunun önceki versiyonlarını bu kadar yoğun oynadıysan ps4 versiyonunu fiyatı ne zaman düşerse (%50 veya daha fazla) o zaman almanı öneririm, böylelikle aynı keyfi alamasan bile patan cebinde kalmış olur, oyunda hemen alıp oynamanı gerektiren bir durum da söz konusu değil sonuçta

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Oyun Sony'nin değil, Bethesda'nın. Herkese hitap eden bir oyun değil açıkçası. Ben açık dünya RPG severim, çok da kötü değil İngilizcem.. Ama oyunu oynayamıyorum.
  • İngilizcesi iyi olmayan, oyunda ingilizce okuduğunu anlayıp oyuna yön veremeyen tabiki sevmez RPG türünü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nosvas

Güzel indirimler var. Paris turu 2016 ve UFC 2 almayı düşünüyorum. Ama bir problemim var. Kredi kartımı ekleyemediğim için ininal kart aldım onu başarıyla ekleyebildim ama şimdi de alışveriş yapmak istediğimde satın alma işiniz tamamlanmamış olabilir şeklinde bir uyarı alıyorum var mı bi çözümü bu halin. Şimdiden teşekkürler. Telefona şifre geldi onu girdim hala olmadı

Bende aylarca yaşadım bu problemi sonra şans eseri ininalla aldım. Buraya yazdığımda bazı genç arkadaşlar rahatsız oldular.(Haklılık payları da var) Özelden yazarsan müsait olduğunda en son satın aldığımdaki ayarları gönderirim ben sana o şekilde alırsın. Problem adres kısmından kaynaklanıyor.Binlerce insan var bu problemi yaşayan. Ps önlem almıyor.
  • Şu witcher 3 türkçemi sorandan çok bunun esprisini yapanlar sizde baydınız bunu bilin artık.
  • oyunu alacaktım, soğuttunuz resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Şu witcher 3 türkçemi sorandan çok bunun esprisini yapanlar sizde baydınız bunu bilin artık.

Şikayet edin hocam siliyorlar

• Kampanyadan faydalanıp aldık biz de 15 aylık Plus.

Bayram öncesi iyi çınlattım kulaklarını Sony'nin ama neyse, en azından Mart 2019'a kadar kafamız rahat artık...
  • Eylül oyunlarini bilen var mi

• Witcher da apaçi dili var ve bir de basitleştirilmiş moğol dili var

• quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

Witcher da apaçi dili var ve bir de basitleştirilmiş moğol dili var

Sonunda bi oyuna apaçi dili geldi , bende alıcam
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Sana hitap etmemistir. Oyun muazzam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız o değilde şimdi bayram indirimide gelir mi,he ne dersiniz. 😁

• By_Miyagi B kullanıcısına yanıt
    Ben biliyorum ama yarın söyleyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Ben biliyorum ama yarın söyleyeceğim

Yarin zaten aciklanir ben de soylerim o zaman

• 
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.