Şimdi Ara

PlayStation Now Sistemi için Doğrulanan İlk PS4 Oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Sony Interactive Entertainment, geçtiğimiz haftalarda PlayStation 4 oyunlarının streaming tabanlı servis PlayStation Now'a 2017 sonlarında geleceğini duyurmuş ve PlayStation Now'da PlayStation 4 oyunları için özel testlerin başlayacağını açıklamıştı. İşte o testlere katılan kullanıcılarından birisi PlayStation Now sisteminde bulunan PlayStation 4 oyunlarını listeledi. 

Şu an için PlayStation Now sistemi üzerinde doğrulanan PlayStation 4 oyunları şu şekilde:

Killzone Shadow Fall
    Entwined
    Hohokum
    Helldivers
    Escape Plan
    Knack
    Counterspy
    The Unfinished Swan
    Resogun
    Doki Doki Universe
    Dead Nation: Apocalypse Edition
    Sound Shapes
    Super Stardust Ultra
    Hardware Rivals

PlayStation Now sistemi PS4 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 

15 Ağustos 2017 tarihinden sonra PlayStation 3, Vita, PlayStation TV, Sony Bravia TV'ler 2013 - 2015, Sony Blu-ray oynatıcılar ve Samsung TV'lerde PlayStation Now sistemi çalışmayacak. 

• Başlangıç için fena değil ilerleyen zamanlarda liste daha da kalabalıklaşacaktır. Xbox ile başlayan Exc. oyunların PC'de oynanma dönemi PS Now ile daha da büyüyor bu iyi birşey mi ben bence özel oyunlar konsola özel olmalıydı..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konsol pazarındaki dengeler şaştı. Güncellenen konsollar bir şekilde PC içinde çıkan Ex oyunlar falan bakalım bu işin sonu nereye varacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi de bu zaten PS4 kiralamak gibi bir şey. Dilenci gibi internet bağlantısıyla oynayacağınıza konsolun kendisini alırsınız.
  • asıl bombalar e3 den sonra gelecekmiş ama sony ne yapmaya çalışıyor bir türlü anlamıyorum bu sistemi en son getirmesi gereken firma nedeni de çok açı oyunlarının hepsi hikaye odaklı taş çatlasa 15 saat süren oyunlar millet 1 aylık üyelikte hepsini oynar sonra iptal eder üyeliği hani multiplayer tabanlı oyunlar olur anlarım millet microsofta kızıyor da exc kalmadı diye microsoftun çıkardığı oyunları oynamak için gerçekten üst düzey bir pc ye ihtiyacın oluyor bunun için pc ye bile ihtiyaç yok neredeyse tost makinasın da bile oynarsın rekabet piyasayı nereye götürür bilmiyorum ama bence Microsoft sony cephesini tuzağa çekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomstr

İyi de bu zaten PS4 kiralamak gibi bir şey. Dilenci gibi internet bağlantısıyla oynayacağınıza konsolun kendisini alırsınız.

ahahaha şu formun en komik elemannısın bir şey bildiğini bir şey yazdığını zannediyorsun ona bayılıyorum en son da gtx 980 in 1000 üzerin de oyunun var ama pc de oyun oynamayı sevmiyordun dğil mi? belli yaşın da 15 geçmez aferin kendini böyle tatmin et ama e3 sonrasını bekle ne bombalar patlayacak
  • 2017 yılındayız pc de oyun oynaynlar var şaka gibi
  • Klasikler cok satan exclusiveler bence zor gelir gelsede 10 yil sonra xbox gibi biz Forza yi çıkarıyoruz ayni anda pcdede oynayabilirsinizi daha cok beklersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: HajHaj

Ne oldu çok bilmiş Sony yalakaları? Halis muhlis exclusive AAA oyun KillZone PC'de oynanabilir duruma geldi. Büyük lokma ye büyük söz söyleme.
    </blockquote>
    Yahu sen ne kalitesiz, ne seviyesiz, hazimsiz bir insanmışsin. 4 yillik oyun geliyor adam gobek atiyor, cikis gunu PC ye gelen oyuna sesi cikmiyor.

Milleti yalakalikla sucluyorsun ama azicik kendine bir bakmayı dene aynada.

iyide sistem daha yeni gelişiyor da ondan 4 sene sonra geliyor yabancı basında çok ciddi iddialar var god of war ve last of us ın çıktıkları gün aynı anda ps now da olacağıyla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: venomstr

İyi de bu zaten PS4 kiralamak gibi bir şey. Dilenci gibi internet bağlantısıyla oynayacağınıza konsolun kendisini alırsınız.

ahahaha şu formun en komik elemannısın bir şey bildiğini bir şey yazdığını zannediyorsun ona bayılıyorum en son da gtx 980 in 1000 üzerin de oyunun var ama pc de oyun oynamayı sevmiyordun dğil mi? belli yaşın da 15 geçmez aferin kendini böyle tatmin et ama e3 sonrasını bekle ne bombalar patlayacak

Korkma kardeş üyeliğinle yaz. Ekran kartım ne ise söylüyorum. GTX 980. Niye üzüldün onu anlamadım? Herkesi kendiniz gibi üçkağıtçı mı sanıyorsunuz? Hesabımdaki oyun sayısı şuanda 1456.

• Herkesin elinde bulunan platformla oyun oynaması neden bukadar kavga gürültüye sebep açıyor anlamıyorum. Konsol üreticilerinin konsollara özel oyun yapmalarının tek sebebi pazarlama stratejisi. Yani konsolu kullanılabilir kılmak ki, tabiki de haklı bir sebep. İşin komik tarafı adamların para kazanmak için yaptığı bu stratejiler bizim Türk oyuncular arasında konsolcuyum bilgisayarcıyım kavgasına dönüyor. Sonuç olarak konsol exc. oyunlarının bir zaman sonra bilgisayara çıkması bence çok iyi bir şey. Güzel bir iş yapılmış, emek verilip güzel bir oyun ortaya çıkmışsa bunu neden herkes görüp oynayamasın ? Kendini tanıtmak ve daha fazla kitleye ulaşmak için de bir yol olarak görülebilir. Şahsen yeni çıktığı zamanlarda ps3 sahibiydim sonrasında fazla kullanamadığım için elimden çıkarmak zorunda kalmıştım özellikle Killzone u oynayabilecek olmama çok sevindim. Anlatabildim değil mi ? Sadece sevindim, '' ohhhhhh noldu konsolcularrr yeaaaaaaa'' moduna girmedim.

• PlayStation Now Sistemi için Doğrulanan İlk PS4 Oyunları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

PlayStation Now Sistemi için Doğrulanan İlk PS4 Oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox gibi dogrudan kurup oynamak farkli stream farkli kac ulke adam gibi stream edicek edeninde bazilari 480p 720p arada karalenmeli oynicak .pc dekilerin her oyunu 4k oynuyomus gibi bundanda herkes acayip stream edicekmis gibi yorum yapiyor.direk excleri kurup oynatmadikca xbox gibi sony beni sinir etmez

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yazık be en çok neye üzülüyorum biliyor musunuz? İşte böyle her ne olursa olsun bir markanın fanboyu olup ta bu tip haberlerde apışıp kalmanıza kendinizi de o kadar zora düşürüyorsunuz yorumlarınız dan belli bak sony ne oldu hiç bir an olsun düşündü mü benim fanboylarım yıllardır microsoftla dalga geçiyordu şimdi kendileri zor duruma düşer diye çıkarı neyse pek tabiki onu yaptı ee siz daha ne bu şirketi veya bu şirketleri deliler gibi hala bir birinize söve söve savunuyorsunuz anlamış değilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tansusus

Xbox gibi dogrudan kurup oynamak farkli stream farkli kac ulke adam gibi stream edicek edeninde bazilari 480p 720p arada karalenmeli oynicak .pc dekilerin her oyunu 4k oynuyomus gibi bundanda herkes acayip stream edicekmis gibi yorum yapiyor.direk excleri kurup oynatmadikca xbox gibi sony beni sinir etmez

kardeş siz bütün fanboylar neden bu kadar ufkunuz dar anlayamıyorum zaten youtube aç bak 25 mb çatır çatır oynatıyor da hadi onu geçtim siz herhalde internet teknolojisi böylemi kalacak zannediyorsun 5g arifesinde konuştuğunuz laflara bak bu gün olmassa yarın oynanır ama oynanacak duruma geldi 25 mb yetiyor haberin olsun biraz araştırın
  • Sony diğer platforma PSnow üzerinden oyunlarını satması yada kiralaması güzel gelişmeler...
    Bu oyunları PSnow üzerinden oynamak için PS4 gamepadi olan DS4 olması lazım...
    Sony böölece PSnow oyunun yanında aksesuar satışından kazanmış oluyor...
    Sony fanı olarak kendini görüyorsan neden rahatsız oluyorsun? sonuçda tarafı olduğun firma para kazanıyor. Sevinmen lazım
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Çağlar eski nickine dön böyle bir garip geldi alıştık @Pinky_Demon nickine
  • Adamlar zamanında konsol için çıkardıkları oyunu şimdi PC'ye çıkartıp para kazanmak istiyor? Neden kavga ediyorsunuz ki? Kavga edecekseniz Sony ve Oyun üreticilerine sorun. Neden böyle yapıyorsunuz diye? Adamlar para için uğraşıyor siz fanboyluk için.

• sony nerden nasil daha cok para kirarim derdine boyle islere girip ms ye ozeniyor bizim fanboylarimiz canlarimizda meydan muharebesi yapiyor adamin umrundami sizin kavganiz o parasina bakar iyi yapiyor mu ona bakar pc bir oyun oynaninca sanki konsol fanboylarinin canini aliyorlar gencler elinizdeki sadece bir kutu gelistirilemiyen yenilenemiyen bir kutu evrenin en buyuk sirrini almiyorsunuz gamepadle gta mi oynamak daha iyi klavye mouse lami insanlarin zevkiyle 3-5 kurusluk makinaniz var diye dalga gecmeyin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.