Şimdi Ara

PlayStation Now PC [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
35
Favori
32.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herşey harfiyen uyguladım logiteech f510 gamepad var bir türlü oyuna giremedim sürekli hata alıyorum.x360ce ile yaptım yine olmadı bir türlü tanımıyor ne yapmam lazım ?
  • Tanıtımı yapılsın diye ücretsiz deneme imkanı verilen ücretli sistemde o kadar çok ücretsiz üyelikten bahsedilmiş ki soru "deneme sonunda bu sistem satın alınmıyor mu" ya kadar gelmiş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation now sisteminde pc de 2 tane dualshock baglanmana imkan veriyo mu 2 kişilik oyunları oynamak için acaba??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spiderman'i XBOX Controller ile çalıştıramadım. Oyuna hiç girmiyor, keza aynı şekilde Until Dawn'da öyle. Spiderman'da X tuşuna basın diyor basıyorum tepki göstermiyor. The Last Of Us'da filan sıkıntı yok. Until Dawn'da ise oyuna bile giremeden Controller bağlayın diyor.

Bunu aşmanın bir yolu yok sanırım.
  • Sanırım Türkçe dublajlı oyunları UK PSN den hesap açtığımız için sanırım Türkçe olarak oynayamıyoruz.

Örnek vermek gerekirse İnfamous 2 oyununda normalde Türkçe dublaj ve altyazı mevcut ama UK PSN den hesap açtığımız için otomatikman sistem dili ingilizce oluyor ve sonrada değişmiyor...

Türkçe dublaj için Türkçe PSN açmak lazım ama onada kredi kartı eklemek gerekiyor çünkü Türkiyede Paypal ödeme seçeneği yok.

Edit: God of War Ascension oyun içi menüden Türkçe altyazı ve dublaj oluyor. İnfamous 2 otomatik sistem dilinde başlatıyor

Özet olarak sistem dilini kullanan oyunlarda dil değişmiyor.

Edit:2 Killzone Shadow Fall da Sistem dilini kullanıyor Türkçe dublaj olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 16 Nisan 2020; 16:7:9 >

• Ps3 oyunlarında xbox kolu çalışıyor ama ps4 oyunlarında çalışmıyor. Neyse last of us deneyelim o zaman.
  • Şu an Playstation Now'da stabil oyun oynayabilen var mı? Dün sıkıntısız oynayabiliyorken bugün takılmalar ve pikselleşmeler oluyor.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Ms storedan xbox donatılar indirin eksik driver vardır
    Ben sıkıntısız lost legacy oynamıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geldimmigordun

Ms storedan xbox donatılar indirin eksik driver vardır
    Ben sıkıntısız lost legacy oynamıştım
    Hocam bendeki kol monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, PC'de xbox kolu olarak gözüküyor sorunsuz herşeyi oynuyorum sadece ps now'da çalışmadı okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Spiderman'i XBOX Controller ile çalıştıramadım. Oyuna hiç girmiyor, keza aynı şekilde Until Dawn'da öyle. Spiderman'da X tuşuna basın diyor basıyorum tepki göstermiyor. The Last Of Us'da filan sıkıntı yok. Until Dawn'da ise oyuna bile giremeden Controller bağlayın diyor.

Bunu aşmanın bir yolu yok sanırım.
    Spiderman'i Xbox one koluyla dün akşamdan beri oynuyorum bir sorun yok. Oyunda ilerleyince bir yerde touchpad'e basmanı istiyor bir tek orda takılmıştım reWASD programını yükleyerek o sorunu da aştım. Şuan gayet güzel oynuyorum. Sendeki sorun driverlardan kaynaklanıyordur güncellemen lazım büyük ihtimal.
  • tolgabbb T kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar denedim yine çalıştıramadım. Farklı farklı uygulamalar yükledim kontrolcü için onlarla da oynayamadım bu oyunu. Hiç tepki vermiyor anlamadım bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 16 Nisan 2020; 17:48:7 >
  • arkadaşlar 3 sorum var başlarda çok iyiyken donma vs yaşamıyorken şuan donma oluyor 1 saat oldu indireli var mı bunun bir çözümü

bir de god of war ve horizon gelmiş ama kalkmış tekrar gelir mi

detroit become human gelir mi bilgi bulamadım da onla ilgili
  • kullanırken vpn açmıyprum ama gerek var mı görüntü inanılmaz donuyor çünkü
  • bugün ben de giremedim ,bölgenizde kullanılmıyor tarzı hata veriyor,tamda spidermanın sonuna gelmiştim yav ne güzel oynuyorduk :D
  • PlayStation Now PC [ANA KONU]

Xbox kontrolcüsü ile oynadığım için Dpad bölümünde takılı kaldı. Çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Xbox kontrolcüsü ile oynadığım için Dpad bölümünde takılı kaldı. Çözümü var mı?
    yukarda belirtmişler rewasd diye bir uygulama oradan yaptım ben f310 var logitech
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

yukarda belirtmişler rewasd diye bir uygulama oradan yaptım ben f310 var logitech

Alıntıları Göster
    Uygulama ücretli, ve korsan olarak da kullanmak istemiyorum. Bu iş için ücret ödemem. Ücretsiz uygulama lazım bana.
  • O zaman ds4 alıcan hocam tek çözüm

• şuan olmayan kaliteli excler

gow 4
    uncharted 4
    horizon zero down

xboxta olmayan detroit var demi bi de

psnow da olmayan
  • Ps4 oyunlarına girilmiyor. "Your game did not start as expected. Try launching it again." Hatası veriyor. Ps3 oyunlarında sorun yaşamadım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.