Şimdi Ara

PlayStation Now PC [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
35
Favori
32.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem birtek bendemi oynanabilir durumda değil? Ping sorun değil oyun sürekli takılıyor sanki kaldırmayan pcde oynuyormuşum gibi.
    Acaba yakın olması için diğer avrupa ülkelerininkinemi üye olmalıydık.

1 saat içinde bana sevinç ve hayal kırıklığı yarattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz5042 -- 28 Mart 2020; 4:45:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz5042

Sistem birtek bendemi oynanabilir durumda değil? Ping sorun değil oyun sürekli takılıyor sanki kaldırmayan pcde oynuyormuşum gibi.
    Acaba yakın olması için diğer avrupa ülkelerininkinemi üye olmalıydık.

1 saat içinde bana sevinç ve hayal kırıklığı yarattı
    Sistem de bir Sıkıntı yok hocam
    5 yıl önce bile akn. İle sıkıntısız oynayanlar vardı
    Sizin internet durumunuzla alakalı olabilir

• Geforce nowı rahat oynuyorum sorun ne anlamadım. Görüntü , ping benim için sorun değil fakat hiç oynayamıyorum. 100 megabit ama dalgalı geliyor demekki internet. Kabloylada denedim sonuç değişmedi.

• normal gamepad ile pcde psnow kullanıyorum ama çoğu oyunda gamepad çalışmıyor, bunun bir çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabbb

God of War 3'ü bitirdim ps now'da gerçekten güzel bir deneyimdi, sanki pc'de yüklüymüş gibi oynadım. Uncharted 3'e başlamıştım (türkçe dublajlı bu arada), yalnız kontrolleri çok zor geldiği için oyunun başlarındayken bıraktım. Nişan almak ciddi anlamda eziyet. Zamanına göre iyi bir oyun olduğu belli ancak Red dead redemption 2'den sonra uncharted 3 oynayınca insanın tahammülü kalmıyor böyle şeylere. Anca klavye - mouse desteği olsa oynayabilirdim.
    hangi gamepad ile oynadın? o yunda benim gamepad işlemiyor
  • Oyun ekranı geldiğinde Gamepadi takılı olduğu port'dan çıkarıp tekrar takın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

hangi gamepad ile oynadın? o yunda benim gamepad işlemiyor

Alıntıları Göster
    Xbox one kablosuz gamepad. Hiçbir ayar yapmadan girdim direkt tanıdı.

bazen oyuna girerken tanımadığı olmuştu o ekrandan çıkmadan pilleri çıkartıp tekrar taktım hemen tanıdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabbb -- 28 Mart 2020; 14:35:29 >
  • deniz5042 D kullanıcısına yanıt
    Karantinadan dolayı fazla yük binmiş olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • God of war 3 oynayabilen var mı,orjinal olmayan gamepad var bende girince tuşları algılamıyor.ama diğer oyunları sorunsuz oynayabiliyorum bi tek bu oyunda var nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tazmanya cenevarı -- 28 Mart 2020; 14:23:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi kendine düzeldi sıkıntı yok

• Xbox kolu olarak gözüken her kolla oynayabilirsiniz. Gözükmüyorsa xbox360ce programı gerekiyor. Bazı oyunlarda da ds4 deki touchbar kısmını kullanmak gerekiyor onun içinde Vigem denen program gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Xbox kolu olarak gözüken her kolla oynayabilirsiniz. Gözükmüyorsa xbox360ce programı gerekiyor. Bazı oyunlarda da ds4 deki touchbar kısmını kullanmak gerekiyor onun içinde Vigem denen program gerekiyor.
    Xbox360 programı ile direksiyonumu tanıttım ama oyunda işlemiyor ek ayar vs varmiblogitech dfgt icin

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Direksiyonu kol olarak mı tanıttın yoksa direk direksiyon mu ? Ps now da direksiyon desteği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkakay08

Direksiyonu kol olarak mı tanıttın yoksa direk direksiyon mu ? Ps now da direksiyon desteği yok.
    Bu xbox360 programını açıyorum PS now klasöründe otomatik tanıyor ama PS now oyunda islemiyor

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bilmiyorum belki güncellemeyle bir şeyleri bozmuşlardır. Youtube dan son videolara bakabilirsin belki problemi çözen vardır.
  • Ps oyunlarını pc de oynamak çok iyi. Ancak geforce now kadar verim alamadım. 24 mbs internetim var. Görüntü devamlı bulanıklaşıyo. İnternet kullanımı en fazla 7 mbs gibi gözüküyo. Ayarları da kurcaladım ancak geforce now gibi özel ayar yapabileceğimiz bir bölüm yok veya ben bulamadım. Gözüme çarpan bir detay da çok yüksek işlemci kullanımı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebukadzer -- 31 Mart 2020; 18:23:28 >
  • Arkadaşlar UK hesaptan 7 günlük deneme aldım 3 gün önce. 2 gün sorunsuz girip oynuyordum.

Ama şuan oyun başlattığımda "preparing your game" ekranında çok uzun bekletip resmini paylaştığım

hatayı veriyor. Dediği portların hepsini açmama rağmen yine aynı hatayı veriyor.

UK Vpn açtığımda oyuna sorunsuz giriyor. Vpn kapattığımda yine aynı hata.

Acaba sizde mi Vpn ile oynuyorsunuz? Nasıl çözerim bu sorunu acaba?

PlayStation Now PC [ANA KONU]

• Dostlar İngiltere Paypal hesabını kullanabilmek için denemediğim bir yöntem kalmadı. Hesabı açtım sorunsuz. Mobil sms onay da yaptım. Mail ve adreste de sorun yok. Ancak bir türlü kredi kartımı (sanal veya orjinal) ekleyemiyorum Paypal'a. Lokasyondan dolayı sınırlama var sanırım. "We're sorry, we're not able to process your request right now." Hatası alıyorum hep. Bu yüzden de PS Now ingiltere hesabımın deneme süresi bitiyor ve paralı üyeliği alamıyorum.

Yardımcı olursanız memnun olurum.
  • alikasimoglu A kullanıcısına yanıt
    Paralı uzatacaksan USA PSN ve USA Paypal aç. USA Paypal’a kartlar eklenebiliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.