Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sistem üzerinden ilk red dead redemption ps4 veya pc üzerinden stream değil de indirilebilir bir şekilde offline olarak oynanabiliniyor mu şuan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CBF2C2786 -- 28 Mart 2019; 23:44:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBF2C2786

bu sistem üzerinden ilk red dead redemption ps4 veya pc üzerinden stream değil de indirilebilir bir şekilde offline olarak oynanabiliniyor mu şuan?
    PS3 oyunları indirilemiyor, sadece PS2 ve PS4 oyunları indirilebilir şu an.

• Ben Red Dead redemption 1 'i stream ile PS Now üzerinde bitirdim.
  • terminator3 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için.
    bayağı tutar o zaman bu sistem.
    mantıklı geldi bana.
    indirilebilir ,offline olarak oynanan tüm oyunların listesini paylaşacak bir yiğit çıkar mı burdan ? 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CBF2C2786

teşekkürler cevap için.
    bayağı tutar o zaman bu sistem.
    mantıklı geldi bana.
    indirilebilir ,offline olarak oynanan tüm oyunların listesini paylaşacak bir yiğit çıkar mı burdan ? 😀
    PS4 ve PS2 oyunları indirilebilir.

Tüm Liste:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 31 Mart 2019; 13:38:36 >
  • Yeni eklenen oyunlar Nisan 2019

--

Shines The Lightning Kingdom

Grand Kingdom

Chronicles of Teddy Harmony of Exidus

Metal Gear Solid V

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Shadow Complex

Star Wars Bounty Hunter

Star Wars Jedi Starfihter

Star Wars Racer Revenge
  • Arkadaşlar bu psnow bir hizmetini psplus gibi deneme sürümüyle ucetsiz nasıl oynarız

• GTA IV serisi gelsin artık yeter ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PlayStation Now | Mayıs 2019 Update | PS4

• Steam edilerek oynanan oyunları TR hesap üzerinden oynamanın bir yolu yok sanırım di mi şu anda?

• Arkadaşlar PS now hesabını ana hesap olarak kaydedip başka hesaptan oynasak daha sonra 7 günlük deneme bitince başka bir ana PS now hesabi acsak psnowsiz oynadığımız hesapta ilerlemeler, save dosyaları kaydolur mu?

• PlayStation Now | Temmuz 2019 Update | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: c4cem

Arkadaşlar PS now hesabını ana hesap olarak kaydedip başka hesaptan oynasak daha sonra 7 günlük deneme bitince başka bir ana PS now hesabi acsak psnowsiz oynadığımız hesapta ilerlemeler, save dosyaları kaydolur mu?
    Kaybolmaz büyük ihtimalle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vpn ile Ps UK üyeliği alıp laptopta Bloodborne, Uncharted 3 ve Red Dead Redemption denedim. Netspeed 32 Mbit ile sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 10 Temmuz 2019; 12:35:3 >
  • 3 kere deneme hesabı açtım ama kart istemedi , şimdi isteiyor ve yapmam lazım

• US hesabından alamıyor muyuz acaba? Enpara ile denedim fakat olmadı.
  • hocam aradan biraz zaman geçmiş ama sorayim yine de :)
    kendi ana hesabiniz TR ama yan hesap olarak sürekli 7günlük deneme aciyorsunuz ve o TR hesabinizdan devam ederek hem türkce hem de save dosyasi gitmeden oynayabiliyor muyuz ?
    Dogru mu anladim ?
  • Ps5 ile gelir ancak bu Türkiye ye.

• US versiyonunda Tekken 7, Tekken Tag Tournament 2, NBA 2K Playgrounds 2 gibi oyunlar varken Avrupa sürümünde bu oyunlar yok. Keşke Türkiye'ye gelip içinde tüm oyunlar olsa. Acaba US hesabı almanın yolu var mı? Enpara, visa falan denedim ama hiçbirini kabul etmedi. Ayrıca ping durumu Amerika ve Avrupa aynı mı?
  • arkadaslar selam mgs4 ve rdr1 oynamak icin ps3 bakiyordum ikinci el lakin psnow ilgimi cekti 100mbit internet var ve istanbuldayim. simdi sadece yapmam gereken us psn hesabı acip ps4e eklemek mi? ps4um default olarak tr cihazi herhangi bir ayara dokunmadan us hesabi eklesem main hesabima bir sey olur mu, cevaplarsaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.