Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Beyler merhaba. Killzone ve sniper elite 4ü idirdim. İkiside çok hoşuma gitti. Stream edilen oyunlarda save devam ettirme olayını anladım ama indirilen oyunda nasıl olacak?

3-4 gün sonra yeni hesap açıcam. İndirdiğim bu iki oyunda kaldığım yerden nasıl devam edicem ?
    İndirdiğiniz oyunu ana hesabınızda oynayacaksınız. ps now hesabının süresi bitince yeni bir hesap açıp pri olarak tanıplayıp ana hesabınızda oyunu oynamaya devam edeceksiniz.
  • Şu an başka bir arkadasıöla zaten kardeşlik yapıyoruz. Bu durum o durumu etkiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Şu an başka bir arkadasıöla zaten kardeşlik yapıyoruz. Bu durum o durumu etkiler mi?
    Oynadiginiz hesap ps4 unuzde pri olsun yeter. Kayit dosyalari sadece o hesapta oynarsiniz.

• Dün açtığım uk psnden başladım killzoneye 1-2 saat oynadım. Boşuna gitti o zaman. Bugün kendi ana yani emre hesabımdan tekrar başlyayaım . Doğru mu anladım?

Anladığım şu ;

Ps now dan 7 günlük deneme..

Oyunu kendi emre hesabımdan oynayacağım.

7. Günün sonunda yeni bir uk hesap açacağım.

Açtığım uk hesabı ana aktif hesap yap diyeceğim.

Yine emreden oyuna devam edecegim.

7 gün sonra yine aynı şeyi yapacağım.

Ve her bir önceki hesabı silebilirim kalabalık yapmasın diye sadece iln actıgım uk hesabı ve o an kullandıgım uk hesabı silmeyeceğim.

Peki böyle yapmamda kardeşlik yaptığım diğer hesap etkilenir mi? Cünkğ benim cihazda erdinç. Erdinçte de ben ana aktif hesaplarız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 13 Ekim 2018; 12:12:50 >
  • Usa psnden girdim free trial diyor fakat 19,99 dolar istiyor tam anlamadım bu işi

• Arkadaşlar merhaba internetim 50 mbps upload 5 var. Sizce sıkıntısız bir şekilde oyunları stream edebilir miyim?
  • Uydunet 50mbit vardı. Biraz oynadım. Grafikleri kötü geliyordu fakat anlamıyordum, daha doğrusu karşılaştıramadığım için iyi mi kötü mü bilmiyordum. Sonra deneme süresi bitti. Aradan 1-2 hafta geçti arkadaşımdan xbox360 alıp oyunu açtığım anda anladım PSNow'ın ne kadar kötü olduğunu. Bilmiyorum başka issler durumu kurtarıyor mu ama uydunet kurtaramıyor. Zevk alamıyorsunuz. Haberiniz olsun.
  • aliemci kullanıcısına yanıt
    Grafikler iyi değil evet ama unutmayalım stream oyun sonuçta. Umutlar bir gün ‘sadece ps3 oyunlarının portlanması’na kaldı artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Grafikler iyi değil evet ama unutmayalım stream oyun sonuçta. Umutlar bir gün ‘sadece ps3 oyunlarının portlanması’na kaldı artık...
    İndirme özelliği gelir ise sorun kalmaz.
  • İndirme özelliği cihazın oyunu çalıştırabilmesiyle alakalı. PS3’de nasıl bir donanım varsa artık ne Sony el atmadan PS4’te çalışıyor ne PC’ye emulatörü çıkabiliyor. Anlayacağın PS4 için üretici firma el atmadan indirilemez PS3 oyunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

İndirme özelliği cihazın oyunu çalıştırabilmesiyle alakalı. PS3’de nasıl bir donanım varsa artık ne Sony el atmadan PS4’te çalışıyor ne PC’ye emulatörü çıkabiliyor. Anlayacağın PS4 için üretici firma el atmadan indirilemez PS3 oyunları.
    Çok kötü o zaman.
  • İndirilen oyunun kalitesi nasıl oluyor örneğin bloodborne indirilebiliyormuş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyeye gelecek mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    Etkilenmez. 16 kullanıcı kurabiliyorsun 16 hesap da ana hesap olur. Ps4 e özel bir ana hesap yapmıyoruz. 16 tane ana hesap yapılmış kullanıcı var bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

İndirilen oyunun kalitesi nasıl oluyor örneğin bloodborne indirilebiliyormuş?
    Normal dijital oyun kalitesinde. Ben until dawn ve sniper elite 4 indirip oynadım. Süre bitince de plustaki gibi kilitleniyor oyunlar. Bir de indirilen oyunları kendi hesabın tr psn bile olsa oynayıp trophy koleksiyonuna ekleyebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terminator3 -- 21 Ekim 2018; 1:3:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terminator3

Normal dijital oyun kalitesinde. Ben until dawn ve sniper elite 4 indirip oynadım. Süre bitince de plustaki gibi kilitleniyor oyunlar. Bir de indirilen oyunları kendi hesabın tr psn bile olsa oynayıp trophy koleksiyonuna ekleyebiliyorsun.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler bende bloodborne u indiriyorum şuan deneyeceğim.
  • Şu Bloodborndan hiç bişey anlamadım. İlk canavarda ölüp kapattım.

• Sistem harika uk hesap açma işlemleri için bilgi verip yardımcı olan arkadaşlarada çok teşekkür ederim. Bloodborne yükleyip 1 hafta oynadım üstelik kendi ana hesabımdan ve direk Türkçe açılıyor oyun. Yükleyip oynanabilen gözüme çarpan oyunlar arasında Until Down, Beyond two Souls, Sniper elite 3 ve 4, Street Fighter 4, Gow 3 gibi güzel oyunlar var.

Stream oyunlar Red dead ve Gow Ascension denedim ama kalite gerçekten çok düşük geldi. Bende mi bir sorun var anlamadım ama bu halleri ile oynanacak gibi değiller. Gow Ascension da Türkçe açılıyor bu arada.
  • Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi

Yeni indirilebilir PS4 ve PS2 oyunları eklendi

-Baja Edge of Control HD
    -Battle Chasers: Nightwar
    -Destroy All Humans! (PS2)
    -Destroy All Humans! 2 (PS2)
    -Guilty Gear Xrd Rev 2
    -Harvest Moon: Save the Homeland (PS2)
    -LocoRoco Remastered
    -Mafia 3
    -Steep
    -Vikings: Wolves of Midgard
    -World to the West
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Driver San Fracisco nerdesin?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.