Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam stream oyunlara hangi hesapta kaldıysak o hesaptan stream oyunları açacaksınız. Now denemesi için yeni hesap alıp onu ana hesap yapacaksınız ki now oyunlarını save dosyalarının olduğu hesaptan oynayabilin diye ve denemesi bittikçe açtığınız hesapları silin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uk hesabıyla pc den rdr oynamaya çalışıyorum ama oyunu açtıktan 2-3 dakika sonra ps now kendine reset atıyor ve oyun kapanıyor aynı sorunla karşılaşan var mı?
  • Yapıp , kullandığını söyleyen çok kişi var. Şöyle madde madde , aşama aşama yapan birisi kısacık rehber hazırlasa keşke..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreyavuzz61 kullanıcısına yanıt
    İlk mesajdaki aşamalar hocam. Ps plus gibi mantığı.

• süre bittiğinde ne oluyor tam olarak onu anlamadım.ne kadar ücret istiyor bizden nasıl ödeme yapılabiliyor? tabi ki oynamak istersek
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

İlk mesajdaki aşamalar hocam. Ps plus gibi mantığı.

US psn açacağım ilk olarak tamam onu anladım fakat finansbank var hesap kartı onunla olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UK PSN açtım. Ama kredi kartı ekleyemiyorum. Finansbank kartım var kabul etmiyor bu kısım nasıl olacak ?

Paypal hiç bilmiyorum hemen şu an paypal alabilir miyim bedavaya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 8 Ekim 2018; 21:00:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

UK PSN açtım. Ama kredi kartı ekleyemiyorum. Finansbank kartım var kabul etmiyor bu kısım nasıl olacak ?

Paypal hiç bilmiyorum hemen şu an paypal alabilir miyim bedavaya ?
    Paypal Türk kredi kartlarına ve Türk IP'lerine kapalı.
    VPN'le bağlanıp UK Paypal açabilirsiniz. Kredi kartı vs hiçbir şeye gerek yok. UK PSN hesabına UK paypal bilgilerini girip bedava 7 günlük deneme alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

VPN'le bağlanıp UK Paypal açabilirsiniz. Kredi kartı vs hiçbir şeye gerek yok. UK PSN hesabına UK paypal bilgilerini girip bedava 7 günlük deneme alacaksınız.

Uk adresler ve tel no girerek açtım paypal..

Maili doğruluyorum telefonunu doğrula diyince not now diyorum. Uk psn paypal ile ödemeye girince mail ve şifremi yazıyorum olmuyor.

Playstation Now [ANA KONU] - GüncellendiPlaystation Now [ANA KONU] - Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 8 Ekim 2018; 21:14:58 >

Koyduğunuz görselleri göremiyorum ama cuma günü bu yöntemle deneme aldım. Paypal ve psn hesaplarını aynı maille açtım. Telefon onayını pas geçtim. PlayStation üzerinden hesaba girip paypal tanımladım.

Hocam US değil UK(İngiltere) hesabı açacaksınız. Hem paypalı hem de PSN’i. Paypalı VPN ile halledebilirsiniz. UK Paypal kredi kartı bilgisi istemiyor.

• Maalesef kabul etmiyor. Paypal ile ödeme deyip mail ve şifre yazıyorum mail ya da şifre geçerli değil diyor.

• quote:

Hocam US değil UK(İngiltere) hesabı açacaksınız. Hem paypalı hem de PSN’i. Paypalı VPN ile halledebilirsiniz. UK Paypal kredi kartı bilgisi istemiyor.

Uk paypal derken vpn actım paypal.comdan yaptım işte. İngiliz numarası ve ingiliz adresleriyle kayıt oldum şu an paypal hesabım var.

Tamam işte UK PSN açıp bu paypalı ödeme yönteminden ekliyorsunuz ve 7 günlük deneme PS NOW alıyorsun.

• quote:

Tamam işte UK PSN açıp bu paypalı ödeme yönteminden ekliyorsunuz ve 7 günlük deneme PS NOW alıyorsun.

İşte sorun şu paypal ödeme eklerken mail ve şifre yazılıyor. Yazıyorum fakat mail adress or password is not valid diyor. Şifreyimi yanlış giriyorum diye paypal.coma giriş yaptım doğru giriyorum. PLaystationda mı vpn açacağız anlamadım ki

• Şu an uk psn actıgım mail adresi ile yeni paypal hesabı açtım yine aynı hatayo veriyor mail adresi ya da şifre geçerli değil diyor.

• Yaptım ödeme yöntemini telefondan hallettim.

Rdr ve batman serilerine girdim hemen. Valla bitiremediğim oyunlardı oynarım. Ama işte 7 günde masıl bitecek bitmezse save dosyalarına ne olacak

İndirdiğim oyunları deneme olan 7 gün içinde mi bitirmem gerekiyor peki? Ya da stream ettiklerimi. Rdr ve batmanleri stream ettim oynayamadığm oyunlardı. 7 günde mi bitirmem gerek simdi bunları ?

Her 7 günde bir yeni hesap açınca save dosyalarını korunur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 9 Ekim 2018; 0:4:54 >
  • Sonunda bende yaptım.Ödeme yöntemi olarak paypal eklerken psden kabul etmiyor tarayıcıdan yapın.

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 12 Ekim 2018; 19:44:22 >
  • Beyler merhaba. Killzone ve sniper elite 4ü idirdim. İkiside çok hoşuma gitti. Stream edilen oyunlarda save devam ettirme olayını anladım ama indirilen oyunda nasıl olacak?

3-4 gün sonra yeni hesap açıcam. İndirdiğim bu iki oyunda kaldığım yerden nasıl devam edicem ?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.