Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynayabilirsin tam min değilim 30 dolar felandı en son aylığı. Ama onun yerine ps3 alıp oynaman dah mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

quote:

Orijinalden alıntı: Source

PS4 oyunları da PS Now'da oynanabilecek :)

https://leadergamer.com.tr/2017/03/14/playstation-now-playstation-4-oyunlari/

Sony'de Microsoft gibi PC pazarına yöneldi , Exc. kavramı iyice sona eriyor bence hem oyuncular hem de yapımcılar için böylesi daha iyi oldu. Benim konsolumda şu exc.ler var sende yok diye zırlayan kitlede switch'e yönelebilir artık çünkü Nintendo her zaman çağın gerisinden geldiği için bi 10-15 yıl sonra anca PC'de oynanabilir olur Nintendo oyunları

saçma sapan ps4 oyunlarından başka bir şey yüklemeyecekler.

uncharted 4 felan atacaklarını saniyosan ayakta uyuyorsun bence 10 yillik ps3 oyunlarından başka bir şey yok

• US PSN kart kabul etmiyorrrrrrrrrrrrr
  • Türkiye için ne zaman gelicek bir bilgi var mı ?
  • Apones1903 kullanıcısına yanıt
    çoğu ülkede yok.onlar bile bekliyor
    bize hiç gelmez.hatta PS Now ın o kadar tuttuğunu düşünmüyorum.geriye uyumluluk getirilip ps now kaldırabilir bence
    olması gereken bu aslında
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Hizmet açısından bence çok mantıklı bir şey hem bizim için hem onlar için. Biz aylık olarak para verip istediğimiz oyunu oynayabiliyoruz onlarda para kazanıyor. Bir şey daha sorayım us psn den alsam Türkiye de kullansam bir problem çıkmaz değil mi ?
  • PS NOW da RDR ye başladım yenisi çıkana kadar bitirelim. Şuan 7 günlük trial sürümünü kullanıyorum, sonra da yeni PSN hesap açıp save dosyalarınız silinmeden süreci tekrarlıyabiliyormuşuz böylelikle bedavaya geliyor NOW hizmeti, olmazsa oyun bitene kadar ücretli olarak uzatırım. PC ve PS4 de sorunsuz çalışıyor. min 5 ile 12 mbit arası maks bağlantı istiyor 100 mbit vdsl superonline kullanıyorum.

Playstation Now [ANA KONU] - GüncellendiPlaystation Now [ANA KONU] - Güncellendi Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi
    Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi
    Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 10 Şubat 2018; 16:57:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

PS NOW da RDR ye başladım yenisi çıkana kadar bitirelim. Şuan 7 günlük trial sürümünü kullanıyorum, sonra da yeni PSN hesap açıp save dosyalarınız silinmeden süreci tekrarlıyabiliyormuşuz böylelikle bedavaya geliyor NOW hizmeti, olmazsa oyun bitene kadar ücretli olarak uzatırım. PC ve PS4 de sorunsuz çalışıyor. min 5 ile 12 mbit arası maks bağlantı istiyor 100 mbit vdsl superonline kullanıyorum.

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi

Kısaca anlatır mısın sana zahmet? Bende RDR için PS3 almayı düşünüyordum. Oynanıyorsa rahat böyle yaparım bende.

Hangi ülkenin hesabı? Ayrıca kart ekledin mi trial'i başlatmak için?

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    hocam ps4 te nasil kullanabiliriz aciklarmisiniz ps now turkiyeyemi geldi

• Bütün işlemler PC üzerinden yapılacak, kendi bulduğum yöntemdir internette herhangi bir türkçe ingilizce kaynak bulamadım. İngiltere VPN ile PSN UK hesabı ve paypal.uk üzerinden paypal hesabı açıyorsunuz. PSN UK hesabı açarken kullandığınız ingiltere adres ve posta kodu bilgilerinizi paypal hesabı açarkende aynı şekilde kullanıyorsunuz. paypal hesabına herhangi bir türk banka kartı veya Sanal yada normal KK ekliyorsunuz, Ben Yapı Kredi banka kartı ekledim. sonra vpn açıkken UK PSN giriş yapıyorsunuz, PSN NOW hizmetine gelip 7 günlük trial hizmetine tıklıyorsunuz, sizden bir ödeme yöntemi kaydetmenizi isteyecek paypalı seçip vpn hala açıkken giriş yapıyorsunuz. ve PS NOW hizmeti sepetinize düşmüş oluyor sepete gidip ilerleyip ücretsiz hizmeti satın alıyorusunuz. bu işlemleri yaparken sıkıntı yaşarsanız paypal hesabını PSN UK hesabına eklemeden önce offgamers üzerinden 15 Pound gift kart alıp uk hesabınıza tanımlayın, sonra vpn açıkken 7 günlük trial hizmetine tıklayıp oluşturduğunuz Paypal hesabına giriş yapın. bütün işlemler başarılı olduğunda PS4 ayarlar - hesap yönetimi - hesap bilgileri - wallet - purchase settings - Fund wallet automatically ve onun üstündeki kısmı NO yapın, yine hesap bilgileri - PlayStation subscription kısmında PSN NOW hizmetine tıklayıp RENEW OFF yapın 7 günün sonunda sizin isteğiniz dışında herhangi bir ücret hesabınızdan çekilmeyecek, 7 gün sonunda PS NOW hizmetini ücretsiz olarak sınırsız kullanabileceğiniz yöntemi aşağıda yabancı bir arkadaş açıklamış. önümüzdeki hafta 7 günlük süre dolduktan sonra bu yöntemi deneyeceğim için net birşey söyleyemiyorum, olmadı offgamersdan gift kart alıp NOW hizmetini ücretli olarak uzatabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 2 Mayıs 2018; 16:6:22 >

• Geçen sene denemiştim gayet güzeldi ps3 oyununu anında stream ediyor aynı pc'deki onlive

• us psn hesabım var ama banka kartımı kabul eder mi ki ödeme olarak sonuçta kartlar türkiyeye bağlı?

yoksa hep yeni hesap aç ücretsiz oyna şeyiyle mi uğraşmak lazım?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İşlemleri UK psn üzerinden yapıyoruz çünkü alternatif ödeme yöntemi paypal us psn de yok kart sorununu bu şekilde aşıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4 now icin ps4 gereklimi oynamak icin pc de ?
    İkinci sorum ise gerekli değilse ben üye oldum her şey güzel ama bir türlü kartı kabül ettiremedim.
    onuda geçtim paypal bile uk telefon numarası istiyor oda olmuyor.
    Kımse now icin ps4 gereklimi gereksiz mi bir şey paylaşmamıs yada ben goremedim mazur gorun..
    Zenmate ile girdim sonuc aynı..
    Teşekkürler.
  • animalmtr kullanıcısına yanıt
    Ps4 gerekli değil ama ödeme için bazı türk kredi kartlarını kabul etmiyor, paypal da Türkiye yok. Eğer kartlarınız geçerli değilse sanal kart açıp deneyin yine olmazsa entropay gibi bir alternatif kullanabilirsiniz ama komisyon ödemeniz gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: game07

Ps4 gerekli değil ama ödeme için bazı türk kredi kartlarını kabul etmiyor, paypal da Türkiye yok. Eğer kartlarınız geçerli değilse sanal kart açıp deneyin yine olmazsa entropay gibi bir alternatif kullanabilirsiniz ama komisyon ödemeniz gerekiyor.
    İninal işe yaramıyor o kesin ..
    Sanal kartı ekletttim ininal onlinesine oysa .
    Tek kullanımlık ücretsiz bildiğin bildiğin yer yokmu ?
    Bazı yerler var da onlar da cok riskli ..
    Milletin bilgilerini çalıp deneme yontemi bana gore değil ...
    Bendeki maestro bankamatik kartı bile işe yaramıyor.
    Sanırım türk bankalarını hesap ediyorlar ondan olmuyor sanırım...
  • 35mbit ile oynanır mı?
  • Amazon’dan gift card ile alabilirsiniz, 35 mbit fazla bile, 8 mbit yeterli. 3mb’le bile oyun bitirmiştim.

Arkadaşlar bugün ps now’da kardeşlik olup olmadığını, oluyorsa nasıl işlediğini @ozgurkanar ile denedik. Sonuç başarılı oldu. Kardeşlik sistemi bir kaç fark dışında aynı bildiğiniz gibi işliyor. Ps now’ı aldığınız uk ya da us hesabı zaten sec sahibi istediği gibi kullanıyor, hesabı primary olarak ekleyen birisi ise oyunu eğer us hesabı varsa orada oynayabiliyor( ps now us’sen alınınca). Örneğin benim ana Hesabım US idi rahatlıkla girip oynayabildim. Aynı anda oyun açmayı da denedik herhangi bir sıkıntı olmadı.

Yalnız tek bir farklılık var, primary sahibi oynayacağı oyunları sec hesaptan girip bir kere açması lazım, yani kısacası oyunun dashboard’unuza düşmesi gerek, oyunlar dashboard’a (hesabınıza girdiğinizde açılan ana ekrana) düşünce dilediğiniz gibi kendi hesabınızla girip oynayabiliyorsunuz.

Kardeşlik ile bir aylık now alıp 32-48 tl olarak bölüşüp oynayabilirsiniz. Umarım ps now kullanımı biraz daha yaygınlaşır.

• fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilk sayfaya ekliyorum mesajınızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastiko_92

Amazon’dan gift card ile alabilirsiniz, 35 mbit fazla bile, 8 mbit yeterli. 3mb’le bile oyun bitirmiştim.

Arkadaşlar bugün ps now’da kardeşlik olup olmadığını, oluyorsa nasıl işlediğini @ozgurkanar ile denedik. Sonuç başarılı oldu. Kardeşlik sistemi bir kaç fark dışında aynı bildiğiniz gibi işliyor. Ps now’ı aldığınız uk ya da us hesabı zaten sec sahibi istediği gibi kullanıyor, hesabı primary olarak ekleyen birisi ise oyunu eğer us hesabı varsa orada oynayabiliyor( ps now us’sen alınınca). Örneğin benim ana Hesabım US idi rahatlıkla girip oynayabildim. Aynı anda oyun açmayı da denedik herhangi bir sıkıntı olmadı.

Yalnız tek bir farklılık var, primary sahibi oynayacağı oyunları sec hesaptan girip bir kere açması lazım, yani kısacası oyunun dashboard’unuza düşmesi gerek, oyunlar dashboard’a (hesabınıza girdiğinizde açılan ana ekrana) düşünce dilediğiniz gibi kendi hesabınızla girip oynayabiliyorsunuz.

Kardeşlik ile bir aylık now alıp 32-48 tl olarak bölüşüp oynayabilirsiniz. Umarım ps now kullanımı biraz daha yaygınlaşır.
    .

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.