Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ps4 vardı malum mali şartlar nedeniyle özellikle yeni oyunları alma durumu maalesef çok zor psplus üyeliğinde de 1 ay 2 düzgün oyun verirken diğer ay 1 düzgün oyun yada verdikleri 2 oyunda ilgimi çekmeyip hiç indirmiyordum az parayla çok oyun nasıl oynarım diye araştırıp gamepass sistemini inceledim ps4 satıp xone s aldım aylık belirli bir ücret karşılığı sunulan oyunları oynuyorum hiçte pişmanlık duymadım başka ülkeden hesap açmak başka mail adresi almak gibi şeylerede girmek istemedim psnow ülkede olsaydı hiç konsol değiştirme olayına girmezdim psnow üyesi olurdum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mgundog kullanıcısına yanıt
    Bence de mantıklı hareket fakat Exc. oyunları ille de oynamak isterseniz benim gibi PC üzerinden stream ederek Ps Now kullanabilirsiniz. Tabi her Exc. oyun hemen gelmiyor, oyun çıkar çıkmaz oynamak isterseniz size çözüm olmaz. Ben şuan gayet memnunum PC üzerinden PS oyunu oynamaktan. Keşke PC üzerine de oyunları indirebileceğimiz bir sistem geliştirseler fakat pek ümidim yok bu konuda. Allahtan 50mbit internet gayet yeterli oluyor oyun oynamaya
  • Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Ne kusuru hocam olur mu öyle şey.Evet Ps'de bile sorunlu uygulama , açmıyor sayfaları zaman zaman.Ps5 ile birlikte ben de Psnow konusunda daha fazla hamle yapacağını düşünüyorum.Bizim gibi alım gücü düşük ülkelerde Psnow ve Gamepass hayat kurtarıyor.Birbirlerini ne kadar zorlarlarsa bize yarayacak sonuçları.
    Spiderman'i stream ederek sorunsuz oynayabildiniz mi?
    Savaş mekanikleri çok hızlı ondan soruyorum merak ettim.
    Bu arada müthiş oyun yapmış adamlar hayran kaldım düz Ps4'de bu grafiklerle bu akıcılığa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 3 Haziran 2020; 13:45:23 >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle aldığımdan beri hergün oynuyorum 1 ay sonra kalkacağı için bitirme peşindeyim. Hiçbir problem yok, bir kere bile ne takılma ne gecikme ne de görüntü kalitesinde düşüş oldu. (Kablo ile bağlıyım, wi-fi ile bağlanınca takılmalar oluyor) Normal oyun oynarken nasılsa birebir aynı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 3 Haziran 2020; 14:0:39 >
    İllede ben exc. Oyunları oynayacağım diye şartlandırmam yok mali şartlara bakılırsa gamepass nimet bana göre.
    Ps kendini ağırdan alıyor 2 ay önce Türkiye indirimleri kapattılar neredeyse 1 ay indirimli oyun sunmadılar saçma sapan açıklama yaptılar daha sonra açıkçası soğuttular Türkiye kullanıcılarını

• Shadow of Mordor ne zamana kadar PS Now'da kalacak, bir yardım sever bakabilir mi? 😄

Net hiziniz nasil? Bende Bugün indiriyorum deniyecegim. istedigim oyunlarda verim alabilir isem çok iyi olucak. Online oyun denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50mbit hızım. Hayır online oyun denemedim fakat bir problem olacağını düşünmüyorum. Hali hazırda güzel bir pc ye sahip olduğum için online oyunları genelde kendi bilgisayarım üzerinden oynarım. Bloodborne, last of us falan da denedim, hiçbir problem yok. Ama kablo ile bağlanmak şart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Heavenly Sword'u denemiştim sorunsuzdu ama Spiderman'de aksiyon hiç durmadığı için şaşırdım böyle olmasına.Sony de Nvidia da bu işi çözmüşler o zaman.

Anlamadığım şey madem olabiliyor , koskoca Google Stadia'yı nasıl böyle patlak şekilde çıkardı.
  • wither kullanıcısına yanıt
    GFN'de kullanmıştım PC almadan önce o da çok başarılı evet. Stadia'yı hiç kullanmadım fakat bilemiyorum ne alemde. Hali hazırda sahip olduğum oyunlara tekrar para vermek pek içime sinmediği için hiç bulaşmadım ona. Stream olayları daha çok yeni bakalım nereye varacağız işin sonunda. Her firma kendi stream servisini çıkaracak gibi duruyor bu gidişle. Netflix, Amazon, Disney'in dizi/film platformları gibi. Özel içerik anlamında eli en sağlam olan Sony. Güzel günler göreceğiz
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    Vpn vs acıyor bazı kisiler siz öyle bir islem yaptınız mı? Yoksa direkt telefon veya pcden belirttiğiniz adımlarla mı islemleri tamamladınız hocam? Ben de almayı düsünüyorum da.

• Haydaa deneme ile Metro Exodus oynarım diye seviniyordum Paypal kredi kartı istiyor. Alamıyor muyuz artık?
  • Haziran ayi oyunlari yine pirt benim icin, bas yapitlar haric diger oyunlari almayi dusunmuyorum artik 😀 su indirimde cod4 mw remastered da olsaydi alacaktim ama gelmemis.

Ote yandan memories retold gelmis bu oyunu yapanlar aptal ubisoftun kapattigi ubiart dan the vailant hearts i yapan gelistiriciler.

Guzel bir fiyat bekliyordum almak icin ama haziranda geliyor artik onu oynarim🙂

• Arkadiusz Milik kullanıcısına yanıt
    tam onun için hesap açıyordum, aynı sorunla karşılaştım. innial falan demiş diğer arkadaşlar, öyle denemek lazım. yani paypal metodu patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

GFN'de kullanmıştım PC almadan önce o da çok başarılı evet. Stadia'yı hiç kullanmadım fakat bilemiyorum ne alemde. Hali hazırda sahip olduğum oyunlara tekrar para vermek pek içime sinmediği için hiç bulaşmadım ona. Stream olayları daha çok yeni bakalım nereye varacağız işin sonunda. Her firma kendi stream servisini çıkaracak gibi duruyor bu gidişle. Netflix, Amazon, Disney'in dizi/film platformları gibi. Özel içerik anlamında eli en sağlam olan Sony. Güzel günler göreceğiz
    Bakınca gelecek heyecan verici duruyor açıkcası yeni neslin ben son fiziksel nesil olacağını düşünuyorum sonuçta böyle bir yatırım hem oyuncuların hem şirketlerin büyük işine gelir bir ps4 ten ne kadar kalıyor sonyye bilmiyorum ama 100 dolar bile kalsa bu 2 yıl bir ps now abonelik parası ps7 ps now adında olmaz ama artık bir uygulamadan ibaraet olacağını düşünüyorum

• Patient93 kullanıcısına yanıt
    Hayır hiç bir vpn kullanmadım. Yukarıda paylaşılan linke tıkladım. Ürünü ve site politikasını inceledim. Ve sonra satın aldım. Tüm işlemleri mobilden, google chrome üzerinden yaptım.

• Bu arada, az önce 7 günlük denemeyi başlatmak için uk psn'e ininal kart bilgilerini girdim, adres bilgilerini salladım ve ininal kartta bakiye olmamasına rağmen kabul etti ve 7 günlük denemeyi başlattı. İşlemi ps4 üzerinden yaptım.

• ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Shadow of Mordor 4 Haziran 2019'da PS Now'a eklenmiş. Kalkış tarihi yazmıyor. Tarih olmayanlar uzun süre sistemde kalıyor. Yine de oynamak istiyorsanız hemen oynayın, aradan çıksın. Güzel oyundur.

https://blog.playstation.com/2019/06/04/middle-earth-shadow-of-mordor-and-more-come-to-ps-now-in-june/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Haziran 2020; 21:53:18 >
  • BayCicik kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıt için

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.