Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kablo ile bağlayin konsola hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Xbox game pass ile ps now karşılaştırılması yanlış olur. Game plus ile psn plus karşılaştırılabilir. Şu an xbox game pass da 300 den fazla, pc için game pass de ise 200 e yakın oyun var ve her geçen gün artıyor. Yeni oyun için ay başı da beklenmiyor çünkü yaklaşık 4-5 günde bir oyun ekleniyor. Microsof destekli oyunların çıkış tarihinde anında eklenmesi de cabası. Ben pc için xbox üyesiyim ve aylık 15 tl ödüyorum. Bence psn plus dan çok daha iyi ve hesaplı bir sistem. Ps now ı anca microsoft un yeni sistemi project xcloud ile kıyaslayabilirsiniz ancak onunda tam olarak özellikleri belli değil. Ancak her platformda (tablet ve telefon dahil) oynanabilecek bir stream sistemi üzerinde çalıştıklarını biliyorum.
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    Xbox game pass ve Unlimited olarak iki kısımdır.Yani PC oynamak için ayrı ücret Xbox oynamak için ayrı bir ücret taleb ediyor.Combo pakette hem PC Hemde Xbox oynama pakedi var ücreti iki katı.Xbox game pass Unlimited tam PlayStation Now hedef alıyor ve pazarlamada ps Now rakibi diyor kendi diyor ben demiyorum.PS Now da dahili hard disk yüklemeden streaming yapılıyor ve PC PlayStation için ayrı ayrı ücret yok tek fiyat.Xbox pakedi yüklenmeli ( hard diskde belli bir yer kaplıyor kapasitesi ile sınırlı) artısı PC versiyonu belli donanım istiyor.Project xcloud farklı birşey.Hayata geçince oda ayrıca satılacak.Xbox pakedine dahil değil ve hizmet farklı.project xcloud hedef kitlesi farklı mobil donanım ve PC Mac üzerinde hedefleniyor ve oyun kataloğu hayal ettiğin gibi xbox kataloğu değil.Xbox paketi ile farklı.Beta bile değil deneme amaçlı.Bu güne kadar Microsoft kaç tane hizmet hedefleyip vazgeçtiğide ayrı macera.Aynı Google gibi deniyor olmazsa yok sayıp kapıyor.Streaming yapan cloud üstünden oynatan arşivi 800 dayanmış tek abonelikle satılan servis.Şu an için rakibine Nvidia Now dır çünkü streaming oyun oynatıyor , oda 100 oyuna yakın bu yüzden steam servisinide kullandırmayı hedefliyor ve kendi donanımını istiyor beta dır.Google stadia bile onun altında arşivi ile artı oyun satmayı hedefliyor.Gerçek yaşayan tek streaming game servisi şuanda PlayStation Now dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 11 Aralık 2019; 11:52:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yahu ben eni sonu çıldıracağım. Kol problemi beni çileden çıkardı. Tam bu sefer kesin olarak çözdüm derken gene çalışmıyor. DS3'üm sadece PS3 oyunlarında çalışıyor, PS4 oyunlarında çalışmıyor. Anlamadığım şey ise çalıştığı zaman ne yapıyorsam BİREBİR AYNISINI tekrarlamama rağmen çalışmıyor. Çıldırmamak elde değil. Arkadaşlar DS4 dışında bir gamepad kullanananınız yok mu? Nasıl aşıyorsunuz bu insanı çileden çıkaran nefret ettirici problemi?

• Ben msi gc30 kullanıyorum. Şimdiye kadar çalışmadığı oyun olmadı. Pc de kullanıyorum yalnız onu da belirteyim.
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    Bu problem üzerine düşündüm ve şu sonuca vardım: PS4 kolu yerine kullanabilmek için aracı programla kolu xbox koluna çevirmek gerekiyor. Ama kol ds3 olduğu için ps now da kolu ds3 olarak algılıyor. Sonuç olarak Gamepad'im ds3 - xbox kolu olarak bilgisayar üzerinde çakışıyor. Eğer kolum ds3 değil de herhangi başka bir sony kolu olmayan oyun kolu olsaydı muhtemelen bu problemi de yaşamayacaktım.

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Ultimate demek istediniz sanırım. Ultimate paketin içinde konsol ve pc bir arada dediğiniz gibi. Ancak aylık ücret 45 tl ye geliyor. Yani şu an pc üzerinden 69 tl ödeyerek (Psn gift card ile) ulaştığım ps now dan daha uygun. Eğer Xbox konsolum olsaydı bu paketi alırdım. Xbox ın da öyle bir pazarlama stratejisine rastlamadım. Bildiğiniz bir kaynak varsa belirtin lütfen, memnun olurum. Öyle bile olsa karşılaştırmak saçma ve yine söylüyorum Ps now ın rakibi Xcloud dur. Xcloud'un hedef kitlesi mümkün olan bütün platformlar. Bu onu streaming servisi yapmıyor da ne yapıyor acaba? Evet ayrı satılacak hem ps now dan ucuz olup hem de o paketi de dahil mi etsin adamlar. Nvidia nın servisi de GeForce Now dır. İçinde belli sayıda sistemin izin verdiği oyunlar stream edilebilir. Onun dışındaki oyunlara sahip olmanız gerekir. Bir nevi bilgisayarı kaldırmayan kullanıcılara oyunları oynamak için bir çözümdür. Mesela AC:Odyssey oynamak isterseniz o oyuna sahip olmanız gerekiyor. Tam bir abonelik servisi olmasa da çözüm sunması açısından farklı bir servistir. Son olarak xbox için en önemli ayrıntı da servisin Türkiye'yi üvey evlat olarak görmemeleri ve direk Türkiye'ye tr sayfaları üstünden tr kuru ile hizmet vermeleridir. Sony'nin now'ı Türkiye'ye getireceğinin ne garantisi vardır ne de böyle bir ihtimalin varlığı mevcuttur. Ancak yine de son cümlenize katılıyorum. Sizin aksinize ben iki sistemi de beğeniyorum ve severek de kullanıyorum.

• Ocakta vereceklerini açıkladı Sony. İkisinide oynamış olsamda bombalar, hatta Ocak ayında bir şey olmadığı için Horizon'a tekrar başlayabilirim.

- Horizon Zero Dawn
    - Uncharted: The Lost Legacy

https://blog.us.playstation.com/2019/12/17/horizon-zero-dawn-uncharted-the-lost-legacy-and-more-join-ps-now-in-january/

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    yeni yılın ilk ayının 2’sinde Gow, uncharted kaldırılacak mı sistemden? Artık oynanamayacak mı? Kol problemini aşamadığım için bıktım ve bir kenara bırakmak zorunda kaldım da?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Ocakta vereceklerini açıkladı Sony. İkisinide oynamış olsamda bombalar, hatta Ocak ayında bir şey olmadığı için Horizon'a tekrar başlayabilirim.

- Horizon Zero Dawn

https://blog.us.playstation.com/2019/12/17/horizon-zero-dawn-uncharted-the-lost-legacy-and-more-join-ps-now-in-january/
    Valla bu kadar iyi oyunlar vereceklerine inanasım gelmedi. Lost Legacy'i oynamadım. Benim için iyi olur

• 2 farklı kartla denedim alamadım 7 günlük deneme yok mu bunun kolay yolu var mı yardım edebilecek deneme hesabı için bir bakayım neymiş bu ps now
  • Kolu çalıştırabilmeyi yine başardım. Neden bazen oluyor da bazen olmuyor yemin ederim anlamadım gitti...

• ~PainKiller kullanıcısına yanıt
    uk psnden alin hocam. 1 uk psn hesabı 1 uk paypal yeterli kredi kartina gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Ocakta vereceklerini açıkladı Sony. İkisinide oynamış olsamda bombalar, hatta Ocak ayında bir şey olmadığı için Horizon'a tekrar başlayabilirim.

- Horizon Zero Dawn

Geriye kaldı the order ve spiderman

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Kolu çalıştırabilmeyi yine başardım. Neden bazen oluyor da bazen olmuyor yemin ederim anlamadım gitti...
    Ben demedim mi? Al, dün çalışıuyordu bugün çalışmıyor. Dün ne yaptıysam bugün de birebir aynı ayarları yaptım yine. Kanser ettin beni Ps Now...

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Merhaba konuyu hortlatıyorum ama bir şey sormak istiyorum. Sizin sayenizde 1 haftalık denemeyi aldım acaba 1 hafta sonra sizin dediğiniz offgamersdan gift kart alsam bir sorun olmaz dimi? Birde gift kart alırsam paypal gerek kalmaz galiba ayarlardan hesabı kaldırırım.
  • Bu psnow u nasıl deneriz acaba?

• nct96 kullanıcısına yanıt
    PlayStation hesabı açılmış olmalı yanlız avrupa ülkesi veya Amerika hesabı açmalısınız.Paypal ,kredi kartı veya ön ödeme kartı ile deneyebilirsiz.Fakat PayPal hesabı PlayStation hesabı ile aynı ülke lokasyonlu olmalı.Kredi kartı kullanarak deneme yapabilirsiniz.İlla ödeme yöntemi istiyor.En mantıklısı ebay dan ön ödemeli kart almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 20 Aralık 2019; 0:27:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nct96

Bu psnow u nasıl deneriz acaba?
    diğer arkadaş biraz hatali anlatmiş hocam :)
    uk psn hesabı açın daha sonra uk paypal hesabı açın. uk psn hesabına ödeme bilgisi olarak paypalı tanıtın tamamdir. 7günlük deneme now alabilirsiniz. kredi kartina gerek yok zaten yapancı psnlerde türk kartları geçmiyor

• Lanet gelsin ds3'e dedim ve kendime xbox kolu istedim. Almışken ds4 mü alsam diye düşündüm ama canım aslında xbox kolu istiyordu. Umarım ds3 ile yaşadığım problemleri yaşatmaz bana.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.