Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Stream oyunun ilk hizmetlerindendi diye hatırlıyorum nvdiayı, sloganı; yeni ekran kartı, işlemci almadan 2007nin donanımıyla yeni oyunları oynayabilmekti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geforce Now mış ismi ve Türkiye de varmış. Aslında tam da öyle değil. Shield adında konsol benzeri bir sistem de yapmışlar. Bir nevi adroid tv box. Luncher ını yükledim. Beta test sırasına kayıt oldum. Bakalım dönüş yaparlarsa deneme şansım olur.
  • Arkadaşlar 7 günlük denemeyi aldım fakat ps4ten uygulamayi açtığımda Playstation Network is unavailable. Please try again later. hatasi aliyorum daha önce bu hatayi alan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi bizim GOW, Uncharted ve İnfamous'u oynamak için 1 ayımız mı var? Sonra erişime kapatılacak mı?

• Bu ayın oyunlarıyla ilgili dedikodu yok mu?
  • USA paypal hesabı açtım arkadaşlar, USA Playstation hesabı da açtım. Denemeyi almak isteyince ödeme yöntemi ekle diyoe, paypal'ı seçtiğimde eklediğim fotoğraftaki gibi bir hata alıyorum.
    Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Paypal hesabına kredi kartını tanımladın mı?Benim de bu şekil de olmuştu enpara kredi kartımı ekledim sorunsuz bir şekil de aldım.Sanırım uk psn'de kredi kartı istemiyordu.

• sercan3734 kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz tanımladım ama hata verip durdu. Ben de baştan UK paypal ve PS hesap açtım, hiçbir kart tanımlamadan kabul etti bu şekilde.

Fakat bağlantım kötü ne yazık ki, stream yerine indirilebilir oyunları tercih etmek istiyorum. Hangilerinin indirilebilir olduğunu nasıl anlıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 30 Kasım 2019; 10:47:16 >
    Ps3 oyunları indirilmiyor ps2 ve ps4 oyunları indiriliyor oyunu seçtiğin de oyunun altın da seçenek var stream ve download diye ordan seçebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Sorunsuz tanımladım ama hata verip durdu. Ben de baştan UK paypal ve PS hesap açtım, hiçbir kart tanımlamadan kabul etti bu şekilde.

Fakat bağlantım kötü ne yazık ki, stream yerine indirilebilir oyunları tercih etmek istiyorum. Hangilerinin indirilebilir olduğunu nasıl anlıyoruz?
    PS4 için çıkan oyunlar ayrıca PS2 oyunları indirilebilir oluyor. Ayrıca indirilebilir oyunların içeriğinde download seçeneği mevcut. Hiç bir PS3 oyunu ise indirilemiyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Bu ayın oyunlarıyla ilgili dedikodu yok mu?
    Her ayın ilk Salı günü veya Perşembe günü oyunlar belli oluyor.
  • Sabahki karmaşadan sonra üyeliği açtım. Aslında çok basitmiş, artık haftada bir yeni mail ve UK hesabı açarak yenilerim. Modemden uzakta olduğumdan bağlantı hızım kötü durumda, eğer PS3 oyunlarını da Download/Play şekline getirirlerse 1 yıllık üyelik almayı düşünüyorum.

Microsoft Sony'i adam edecek gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Sabahki karmaşadan sonra üyeliği açtım. Aslında çok basitmiş, artık haftada bir yeni mail ve UK hesabı açarak yenilerim. Modemden uzakta olduğumdan bağlantı hızım kötü durumda, eğer PS3 oyunlarını da Download/Play şekline getirirlerse 1 yıllık üyelik almayı düşünüyorum.

Microsoft Sony'i adam edecek gibi duruyor.
    Teknik sebeplerden dolayı PS3 oyunları indirilemiyor diye biliyorum. O yüzden gelmesi zor gibi.
  • GOW oynuyordum 1 haftalık trial bitti. Şimdi 1 aylık satın alacağız dur bakalım. Benim baya hoşuma gitti bu olay. Bununla TLOU II bile oynarım ben manyak bir şey.
  • Teknik bir sorum var, muhakkak deneyen olmuştur forumda.
    Şimdi, malum deneme hesabı açtık ve bu hesabı ana hesap olarak konsola ekledik. Daha sonrasında deneme hesabı ile indirdiğimiz oyunları ana hesabımızla oynamaya başladık. Ya i Save'ler ana hesaba kaydoldu. Deneme süresi bitip yeni hesap açtığımızda, yine ana hesabımızla oynamaya devam edersek, kaldığımız yerden devam edebilir miyiz? Yani savelerimiz kalır mı?

Evet oluyor.Sadece yeni eklediğimiz nowlı hesaptan nowa girip o oyunu tekrar açmak gerekşyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 2 Aralık 2019; 19:7:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, ben de öyle tahmin etmiştim. 4-5 tane ilgimi çeken indirim beklediğim PS4 oyunu vardı, o açıdan iyi oldu. Benim gibi çoğu oyunu oynayanlara bu kitaplıkla prk faydası yok gibi. Daha önce de belirtmişmtim, eğer PS3 oyunlarına download gelirse işin rengi değişir. Üyelik bile alınabilir o zaman.

ps3 oyunlarina download gelmez hocam ps4 mimarisi ile uyumsuz

• PUBG, Wolfenstein: The Old Blood ve F1 2019 eklendi. Plus, Now ikiside dandik bu ay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

PUBG, Wolfenstein: The Old Blood ve F1 2019 eklendi. Plus, Now ikiside dandik bu ay.
    Olur mu ya! F1 2019 çok olumlu yorumlar almış bir oyun. Old Blood kötü. PUBG'yi herkes biliyor.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.