Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 mbit internet yeterli. Bence iyi bir görüntüyle de oynarsınız. Benim daha iyi bir internetim var ama yaklaşık olarak o hızlarda kullanıyor interneti ve hiç de bahsedildiği gibi ps2 grafikleri değil. Arada bazen ekranda yırtılmalar gördüm ama hiç kalitenin düştüğünü görmedim. Çok da iyi bir bilgisayara gerek de yok. Ekran kartını neredeyse hiç kullanmıyor. İnternetten film seyrederken ne kadar kullanıyorsa o. Ayrıca sistem sadece download da kullanmıyor. En az 2 mbit civarında da upload kullanımı var. Bunları sağlayabiliyorsanız çok iyi bir şekil de oynarsınız. Ben de sırf bu değerlerde nasıl bir oyun deneyimi alabilirim diye deneme sürümü aldım ve çok memnun kaldım. 1 hafta içinde ücretli üyelik alarak exc. oyunların hepsini bitirmeyi planlıyorum.
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    Uploadım 1-1.5 mb arası maalesef. 2 mbit toplam kaç mb’a denk geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Uploadım 1-1.5 mb arası maalesef. 2 mbit toplam kaç mb’a denk geliyor?
    2 mbit upload 0.25 mb başka bir deyişle 250 kb denk gelir. Siz bir ücretsiz hesap alıp yine de oyun kalitesini deneyin. Nasıl olsa kaybedeceğiniz bir şey yok. Ben de deneme amaçlı açtım hesabımı ama çok memnun kaldım. Kalite kaybı elbette var ama ps2 kalitesinde de değil. Sonuçta UK deki bi sunucuya bağlanıyorsunuz o kadar kalite düşmesi olur. Deneme hesabımın süresi bitmediyse akşam bir örnek foto atmaya çalışırım.
  • Ben olsam o pinglerle oynamazdım.Sonuçta oynamadığınız her oyun yeni oyundur.Türkiye ye server açtıkları zaman veya elinize konsol geçtiği zaman oynamanızı tavsiye ederim. Başyapıt seviyesinde oyunlar deneyiminizi böyle baltalanmasını tavsiye etmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    ps4 2.5 bin lira. Ps5 muhtemelen 5’ten aşağı olmayacak. Exc.’leri aylık 60 liraya bir miktar kalite kaybıyla oynamak mı yoksa 2.5 bin tl + oyun başı 150-400 lira verip oynamak mı mantıklı? Çıkarıp masaya 2.5 + oyun başı 150-400 lira veremediğim için uğraşıyorum zaten bununla. Bu tip şeyler parası çok olanı değil elindeki parasını hesabını yaparak harcayan orta gelirlileri ilgilendiriyor zaten.

“Elinize cihaz geçerse...” Cihaz elimize gökten mi inecek? Vahiy olarak mı alacağız ps4’ü? Garip garip fikirler...

• 100-150 pingle oyun oynayacağıma oynamam daha iyi. İnsanlar 20-30 ping aldığı stradiayı bile beğenmemiş.
    Kardeş seneye server açılmayacağının garantisi mi var okuduğunu anlamıyor musun

Okuduğunu anlamayan sensin. Bir tarafta fiyatı çok çok uygun olan ama bir miktar kalite kaybı olan Ps now var, diğer tarafta pahalı konsollar ve pahalı oyun fiyatları ama bir miktar daha fazla kalite farkı var. Seni bilemeyiz ama bizim aramızda trilyoner olduğunu pek zannetmiyorum. Hepimiz orta ve alt seviye geliri olan insanlarız. Ps Now bizim için nimet oğlu nimettir. Param olsa zaten niye uğraşayım cartla curtla? Alırım cihazı alırım oyunu takarım cihaza lak lak oynarım. Ama bizim maddi durumumuzdaki insanlar için cihaz alma işi man-tık-sız. Mantıklı olan Ps Now. Bizim açımızdan çok çok avantajlı.

İnternetimi düzelteceğim 1 hafta içinde. Her türlü farklı konularda kalite kaybı belli bir seviyenin üzerinde değilse alırım 3 ay ps now, çatır çatır oynarım exc.’leri. Daha sonra iptal eder pc’imden devam ederim. Düz hesap 200 liraya bir çok exc.’i aradan çıkaracağım. Daha ne olsun?

• Sanırım seninde okayın bir şeyleri abartarak söylemek.
    Öncelikle benim internetim 100mb down 5mb upload.Burda sorun kalite kaybı değil.Oyunun tepki süresi.Yani serverin uzaklığı.Bu oyunu düşük kalitede oybamak değil direk deneyim baltalayan bir şey. Sen Türkiyenin en iyi internetini de bağlatsan bir şey değişmez.

İkincisi ps now ps4 için de var ve oyunu indirebiliyorsun. Yani ping derdin olmadan oynuyorsun.Üstelik save gitme derdi yok.Yani sadece trail alarak bile tüm oyunları oynayabilirsin.

Üçüncüsü ps4 abarttığın kadar pahalı değil. 1000-1300 lira arasına aldığın 2. el bir cihazla tüm excleri bedave ps now ile oynayıp tekrar aldığın fiyata satabilirsin.

• Benim internetim de 75 mbit ve cumartesi günü PC'den yaklaşık 5 saat kadar GOW oynadım. En yoğun dövüş anlarında bile gecikme hissetmedim. Hatta tıkladığım gibi algılayan dövüş mekaniklerine hayran kaldığımı söyleyebilirim. Ping değerlerimi ölçmedim onun hakkında bir şey diyemem. Ama siz yine de yukarıda söylediğim gibi ücretsiz bir hesap açın ve kendi denemenizi kendiniz yapın. Denemeden ücretli bir hesap almayın tabi ki. Kimsenin dediklerine de aldırmayın. Ben çok keyifli zaman geçirdim. Bence PC'den oynamanın hiç bir eksi yanı yok.
    He babam he herkesi sizin gibi büyükşehirde yaşıyor sanıyorsunuz ve takas olayını çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Yetmezmiş gibi elalemin temiz midir değil midir belli olmayan cihazına 1.5 lira bayılmamızı mantıklı sanıyorsunuz üstelik karşısındaki alternatifi aylık 60 lirayken.

Bugün iyi olmayan internetimle gow 1 oynadım deneme amaçlı. Boyutu küçük olsun ki durumu anlayabileyim dedim. İnternetim kötülüğüne rağmen oynanmaz halde değildi. Benim internetim bozuk olduğundan inişli çıkışlı bir performansı var ve etkiliyor deneyimimi. 1 hafta içinde düzelteceğim ve sorunsuz bir şekilde kullanıma başlayacağım. Şimdilik öngörüm gecikmenin son derece abarttığın kadar olmayacağı. Rekabetçi oyunlar oynamadığım için beni etkileyen bir şey olacağına kesinlikle inanmıyorum. Ha oynanmaz haldeyse zaten oynamayız. Burada anlaşılmaz olan sizlerin sahip olduğu bu karalama ve umutsuzlaştırma hırsınız. Nedeni nedir? Konsol kullanıcısısınızda ağrınıza mı gidiyor nedir? Anlamadım.

• Sistemi bende kullandım ve performansını beğenmediğim için kimseyi alıntılamadan bir mesaj yazdım.Bunu kendine dert eden sen oldun. Keşke dediğiniz gibi oynanabilse.Ben neden istemeyeyim.Keşke daha da iyi çalışsa da mobil cihazlarda bile taşınabilir konsol derdi olmadan oynayabilsek

En baştaki mesajınızda Türkiye'ye server açılma ihtimalinden bahsetmişsiniz ama sistem 2014 'ün başlarında test süreciyle başlamış bir sistem. 5 seneden fazla olmuş hala Türkiye'ye geleceğine dair bir emare yok. Ben de sizin gibi düşünüyorum keşke olsa da herkes faydalansa ve hatta ps fiyatlarını hatta ve hatta donanım fiyatlarını bile etkileyeceğini düşünüyorum. Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama sony nin Türkiye'deki genel altyapı yetersizliğinden ötürü server açmayı düşünmediğini okumuştum. Bunun yanında Ps 5 ile gelebileceğini söyleyen de var. Gelmesini istediğim iki sistemden biri bu diğeri de uplay+ ama gelmiyorlar. Maalesef Türkiye böyle konularda sürekli üvey evlat muamelesi görüyor.
  • Türkiye, Playstation için sunucu açmaya değecek bir pazar değil. En azından Sony'nin böyle düşündüğüne inanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben bu 1-2 senelik süreçte dünya çapında ciddi yatırımlar olacağını ve ilk gelenin kazanacağını düşünüyorum.Sony belki 1 senede o kadar büyümeyi kaldıramaz ama google olsun microsoft olsun server tarafında güçlü firmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

ps4 2.5 bin lira. Ps5 muhtemelen 5’ten aşağı olmayacak. Exc.’leri aylık 60 liraya bir miktar kalite kaybıyla oynamak mı yoksa 2.5 bin tl + oyun başı 150-400 lira verip oynamak mı mantıklı? Çıkarıp masaya 2.5 + oyun başı 150-400 lira veremediğim için uğraşıyorum zaten bununla. Bu tip şeyler parası çok olanı değil elindeki parasını hesabını yaparak harcayan orta gelirlileri ilgilendiriyor zaten.

“Elinize cihaz geçerse...” Cihaz elimize gökten mi inecek? Vahiy olarak mı alacağız ps4’ü? Garip garip fikirler...
    Bende ps4 var. Her hafta deneme acıp psnow oyunlarını beleşe download edip oynuyorum. Ps4 kırıldığında now'a gelmeyen oyunları da beleşe oynarım. Sen pcden uğraşırsan birkaç tane exc oyunu sağlam lag ile oynayacaksın.

Bence exc oyunları gerçekten oynamak istiyorsan ps4 alıp geç. Başka masraf yok. Şuan en ucuz 1845'e satılıyor. Kara cuma'da fiyatının biraz daha düşme ihtimali de var.

• Deneme hesabı için paypal bilgilerini girdikten sonra "Your transaction cannot be completed. Please return to the merchant." hatasını alıyorum. nasıl çözebilirim?
    Stadia bizim ülke için pahalı bir sistem. Ama microsoft project xcloud üzerinde ciddi anlamda çalışıyor. Belki xcloud ile Türkiye pazarına girerse sony de bir atılım yapabilir. Psnow'un anca böyle gelebileceğini düşünüyorum.
    Fiyatlar yerelleştirilecektir bence. Direk kurla çarpoılan nerdeyse hiçbir servis yok.Artı nvidanın da servisi var

• Ben GOD OF WAR'i konsola indirdim internet baglantisi olmadan da oynaniyor

Türkiye de olmayan bir sistemi daha öğrenmemi sağladığın için teşekkür ederim
    Stream kataloğunda da yok yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarcasticxx -- 20 Kasım 2019; 21:23:23 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.