Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60$ yıllik abonelik 320lira ya kod ile aldim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda kardeslikle alinabilir. Yilbasina kadar indirim gorurmu acaba. Alacak olan varsa sec hesaba talip olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak12345 -- 5 Kasım 2019; 17:7:8 >
  • toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    sanmam yılllardır 100$ dı fiyati zaten yeni 60$ olarak sabitlediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Resmî açıklama mi sanki daha önce vardı middle earth diye hatırlıyorum.
    resmi. uk için bu bizzat kendim çektim görüntüyü psnow dan. shadow of mordor verilmişti bu shadow of war son oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 5 Kasım 2019; 18:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gency1

merhaba
    ben ingiltere psn hesap açıyorum ve ingiltere paypal ile eşleştirip kredi kartı tanıtmadan alıyorum, tavsiye ederim. fakat bir sorun var Türkçe oyunlar Türkçe olmuyor.
    psnow destekleyen ülkelerden
    Amerika Birleşik Devletleri
    Kanada
    Birleşik Krallık
    Almanya
    Belçika
    Fransa
    İrlanda
    İsviçre
    Avusturya
    Hollanda
    Lüksemburg
    Japonya
    İspanya
    İtalya
    Norveç
    Portekiz
    Danimarka
    Finlandiya
    İsveç
    herhangi birtanesi Türkçe oyunları Türkçe olarak verir mi ? bilgisi olan varmı ?
    Us psn'den god of war'ı Türkçe oynadım. Oyunu indirmeye başladıktan sonra oturumu kapatıp tr psn hesabına geç.

• bugun yeni psnow uk hesabı açtım.lakin oyunları diğer hesabımdan oynayamıyorum.
    sadece bugun actıgım hesap kullanbilir diye uyarı cıkıyor.
    değiştirdi mi bunlar sistemi?
  • serqan_ kullanıcısına yanıt
    Ps now olan hesabı gir. Eskiden indirmiş olduğun oyunları yeniden satın al. Zaten indirilmiş diyor. Sende mecburen tıklıyorsun oyun açılıyor ve kapatıyorsun. Kilit kalkıyor. Mantığı ise sisteminde ne kadar o oyun olsa da ana hesap olarak etkinleştirsen de, yeni açmış olduğun ps now da henüz hiçbirşey alınmamış görülüyor.
    O yüzden her hafta ps now ı yenilediğinde yarıda kalan devam etmek istediğin oyunu psnow hesabı üzerinden yeniden açman gerekiyor. 1 kere açınca kilit kalkıyor o oyun için.
  • onu yapmıstım zatende nasıl olduysa yeni açıtıgm hespa makinede ana hesap değilmiş nomalde otomatik oyle ourdu.
    prmary yaptım şimdi sorun yok.tskkurelr.
  • Selam arkadaşlar. Uk psn den hesap açıp 7 günlük deneme ps now hesabını aktif ettim. Otomatik yenilemeyi başta kapatmadım nasıl olsa hesaba tanımlattığım sanal kartta 10 lira var diye. 7 gün sonunda(Bugün 8.gün nasıl olduysa otomatik olarak 1 ay uzamış ps now hesabı. Yanlız herhangi bir para çekme vs. durumu söz konusu değil tanımlı karttan. 1 ay hediye mi verdi bu uk psn ne yaptı anlamadım. Var mı böyle bir durum yaşayan arkadaşlar?
  • Arkadaşlar bu PS Now Xbox Game Pass gibi bir servis mi? Oyunları indirip oynayabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki Türkçe oyun indirdim. Little big planet türkçe oldu. beyond 2 soul sadece ingilizceydi. başka oyunlarda durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Arkadaşlar bu PS Now Xbox Game Pass gibi bir servis mi? Oyunları indirip oynayabiliyor muyuz?
    400 kadar ps4 oyunu indirip oynaniyor 300 kadar ps3 oyunuda stream ederek oynaniyor

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam indirme olayı geldi mi ps now a sadece ps4 oyunları için mesela ? kardeşlik yaptığım arkadaşın hesabı us ama netim iyi olmadığı için indirmeden oynamak bana lüks maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Hocam indirme olayı geldi mi ps now a sadece ps4 oyunları için mesela ? kardeşlik yaptığım arkadaşın hesabı us ama netim iyi olmadığı için indirmeden oynamak bana lüks maalesef
    bende us psn now kullaniyorum hocam 400 civarı ps4 oyununu indirip oynuyoruz

Ben de Google Stadia Onlive gibi bir sistem sanıyordum PSN Now'u. Madem indirilerek oynanıyor, millet neden internet yetmez, kaldırmaz tarzında konuşuyordu peki bu sistem için? Ayrıca Türkçe oyunlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 7 Kasım 2019; 12:42:26 >
    Hocam süper siz dedikten sonra baktım bi oyun arşivine gayet başarılı indirme olayını öğrendiğim iyi oldu xbox daki game pass sistemi gibi xbox ı sattıktan sonra eksikliği giderir bir oyun kütüphanesi var bilgi içinde ayrıca teşekkürler

• GoW Türkçe Until Dawn değil. Ayrıca ben Gow oynamıştım saveimi görmüyor. Uk psn den aldım Nowı

Killzone da ingilizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 7 Kasım 2019; 19:21:9 >
  • Now olayını satın almak icin nasıl bi yol izlemek gerekiyor. Türkiye kredi kartları ile almak mümkün mü
    ?
  • batukov B kullanıcısına yanıt
    Değil , psn giftcard alman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F92CEA8E2

Değil , psn giftcard alman lazım
    deneme sürümü içinde psn gift card ile halledebilir miyiz
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.