Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki hocam 50 megabit internet sorunsuz stream icin yeterlimi sence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • psn now ile indirdiğimiz oyunlar,üyelik süremiz bittiğinde kilitleniyor değil mi? Bir de yeni eklenen oyunlarda 2 Ocak 2020 ye kadar geçerli ibaresi var. Bu oyunları indirdiğimizde ve üyelik süremiz devam etse de 2 Ocakta kilitlenmeyecek umarım.
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ben Wolf Among Us oynadım. Benim hız daha düşüktür. Normal indirilmiş oyun gibi hiç bir farkı yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayamsist K kullanıcısına yanıt
    GTA 5, GOW, Uncharted 4 ve İnfamous 2 Ocak'a kadar PS NOW'da kalacak.
  • Ben de az önce psn us'dan 7 günlük aldım paypal enpara kredi kartımı tanımladım hata vermedi.Ps3 oyunları god of war serisi için aldım fakat indirme seçeneği olmadığı için Tr hesabımdan oynayamıyorum.Benim anlamadığım ps2 ve ps4 oyunlarını indirebiliyoruz fakat ps3 oyunlarını indirme olayı yok neyse denemiş olduk inşallah bu sistem en kısa zaman da Tr'ye gelir.
  • sercan3734 kullanıcısına yanıt
    ps3 ve ps4 oyun mimarisi farkli olduğu için ps3 oyunlarini indiremiyoruz hocam

• us hesaptan aktif ettim

çatır çatır oynanıyor yahu harika

acil tr psn'e gelmeli

acil
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam olsaydı iyi olurdu sistem güzelmiş yine 100'den fazla oyun indirebiliyoruz.
  • Stream oyunlarda çamur gibi görüntü oluyor ama idare edilir yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Stream oyunlarda çamur gibi görüntü oluyor ama idare edilir yinede.
    god of war'ları denedim. herhangi bir sorun yaşamadım. gayet akıcı ve görüntüde sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

god of war'ları denedim. herhangi bir sorun yaşamadım. gayet akıcı ve görüntüde sorun yok.

Alıntıları Göster
    Tv niz 4K mı acaba. Ben 35 mbit bağlantı ve 4k tv ile deniyorum PS3 oyunları görüntü pek iyi değil PS4 oyunları nispeten biraz daha iyi ama yüklenmiş oyun gibi kaliteli değil.
  • Ben de 4k tv'de ps3 oyunlarını çamur gibi gördüm. Oynanacak gibi değil. ps4 oyunları daha iyiydi. Velhasıl 24 megabit yetersiz kaldı biraz. Mortal Kombat XL denedim. Hafif takılmalar oldu. Neyse ki indirme seçeneği var. İndirip Doom'a başladım. Mutluyum.
  • Bilgisayarda ps now oyunlarını oynamak mümkünmü acaba birisi bilgilendirirse iyi olur denemek isterim

• CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Evet, dualshock 4 gerekiyor ama.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Merhaba bunu nasıl yapabilirim illa ingiltere üstündenmi üyelik almam gerekiyor amerika üyeliği açsam olmazmı? Birde her oyun türkçe mi ben uncharted serisi ve the last of us serisini oynamak için alacağım birde xbox joystiği olmazmı illa ps4 joystickmi olması lazım

• 2 kere trial alarak doya doya, beleşe oynamış oldum Gow'u.

• CrrystaL kullanıcısına yanıt
    Açabilirsiniz fakat deneme sürümü de olsa kredi kartı bilgisi istiyor. Y.dışı kartı olmadan nasıl hallediliyor bilgim yok. Joystick konusunda bazı oyunlarda farklı joysticklerin de işe yarayabileceği yazıyor ama hiç denemedim.

• Arkadaşlar yurtdışı paypal hesabınızı psn hesabına tanımlama işini bilgisayardan yapın. Ben konsoldan yaptım kabul etmedi. Bİlgisayardan denedim, İngiliz kart falan gerekmeden açtım hesabı.
  • Enpara hesabı var bende olurmu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar psn now kasım oyunları nezaman açıklanır sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jutdxx -- 30 Ekim 2019; 22:48:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.