Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aglama duvariysa o halde tum forum kaldirilsin. Ps4 pro konusunda baska bir konu, ps5 konusunda baska bir konu vs vs. Ps plus konusuna da her ay ne zaman gelecek diye degistirilsin gibi seyler konsun sen de rahatla biz de rahatlayalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sormak istediğim birkaç soru var, hem konu da canlanmış olur

1-2 kullanıcı bir hesabı kullanabilir mi?

2-Xbox kontrolcü çalışıyor mu bu sistemde?

3-Maksimum çözünürlük nedir oyun indirilmiş olarak açıldığında?

4-Uygun fiyatlı olarak nereden alabilirim hesap?

• Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    PC’ye oyunları indiremezsin hocam. PC için ayrı konusu var. Oraya bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu servis ne zaman türkiye'ye resmi olarak gelecek yahu?

ayrıca ps now sisteminin gamepass sisteminden feyz alması gerekiyor. eski oyunlardan ziyade daha yeni ve güncel oyunları eklemeleri lazım.

sony tarafında potansiyel var ama gamepass şuan daha ağır basıyor kalitesiyle.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Malesef pc için olan konusunu bulamadım

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hitman 2, The Evil Within 2, Watch Dogs 2, Spider-Man gibi güzel oyunlar eklediler. Aklınızda kalanlar yanlış olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hitman 2, The Evil Within 2, Watch Dogs 2, Spider-Man gibi güzel oyunlar eklediler. Aklınızda kalanlar yanlış olmuş.
    ps now 'da direkt ps4'e download edip oynama var dimi?
    350 den fazla ps4 oyunu normal şekilde indirip oynıyabiliyoz. sadece ps3 oyunlari steram şeklinde oynanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

350 den fazla ps4 oyunu normal şekilde indirip oynıyabiliyoz. sadece ps3 oyunlari steram şeklinde oynanıyor
    teşekkürlerr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Ağustos 2020; 19:2:11 >
    Evet. Oyunu satın almış gibi oluyor.
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Buyurun hocam.

https://forum.donanimhaber.com/playstation-now-pc-ana-konu--142497435
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• arkadaşlar ben önceden uk veya hollanda hesabı açarak 7 günlük ps now denemesi yapmıştım ödeme yöntemi olarak ininalın sanal kartını eklemiştim kabul etmişti fakat şimdi tekrar yapmak istiyorum kabul etmiyor bi çözümü olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufL -- 20 Ağustos 2020; 19:16:49 >
  • yusufL kullanıcısına yanıt
    konuda zaten günlerdir aynı şeyler konuşuluyor 1-2 sayfa okusanız soruyu sormadan cevabı öğreneceksiniz....

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın oyun konuları dönünce en son sayfada dedim heralde kimsede problem yok bi ben yapamıyorum :D
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 24 Ağustos 2020; 15:59:29 >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Bence artık kartın ülkesine falan bakıyorlardır. Bir de bedava üyelik açınca çıktı bu problem. Normalde parayla 1 yıllık PS Now alsak onda problem olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Bence artık kartın ülkesine falan bakıyorlardır. Bir de bedava üyelik açınca çıktı bu problem. Normalde parayla 1 yıllık PS Now alsak onda problem olmazdı.
    .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 24 Ağustos 2020; 15:59:53 >
  • Yüzsüzlüğü ele alıp Amerika'da okuyan uzak bir akrabamdan PayPal hesabı istedim abi lazım değil diye açmadım şimdi açsam telefonumu kapattırdım Türkiye'ye geldiğim için pandemi den dolayı dedi, kod gelmez dedi. Kredi kartı falan filan sordum ağız ucuyla kapattırdım dedi

S**** gibi zamanında bir PayPal hesabı açtırmadık Amerika'dan. Kız olduğu için rahatsız etmek istememiştim keşke etseydim

Garibanın yüzü gülür mü mk

• Arkadaşlar us now oyun listesinde olmasına rağmen control oyununu oynayamıyorum. İçeriğe erişilemiyor hatası veriyor sürekli. Aynı durumu yaşayan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.