Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuda paypal kullanılarak ps now kullanmayı anlatmış bir arkadaş onu kullanıcam hocam yeni gördüm ben de
  • Arkadaşlar 7 günlük deneme açanlar PS Now otomatik yenilemeyi kapatıyor ve hesaptan Ininal kartı siliyor musunuz? Belki bu yüzden ban yemiş de olabilirsiniz. 7 gün bitince PS Now otomatik yenilemeye çalışmış olabilir. Aynı Ininal numarasını kullanıyorsunuz.
  • Benim hesapta ban yemiş. Hesabı hemen sildim ancak cihazın da yeme ihtimali var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben hep bu ikisini yaparım. Buna rağmen son açtığım iki hesap da banlandı.
  • sakata S kullanıcısına yanıt
    Cihaza bir şey olmaz. Ama olay anlaşılana kadar 7 günlük deneme açmamak lazım.

• yoney Y kullanıcısına yanıt
    Belki Ininal’dan açtığımız için hesaplar banlanıyordur. Türk kartı olarak geçiyor ya. Paypal denemek lazım. Paypal yabancı kart olarak geçer. Uluslararası.

Evet, olabilir. Son açtığım hesapta adresi de değiştirdim ama sonu yine aynı olduğuna göre sorun gerçekten de kartta olmalı.

UK Paypal telefon onayı istemese onu kullanırdık ama maalesef o da olmuyor ki
  • yoney Y kullanıcısına yanıt
    Aynen, banlanmalar Ininal’den ötürü oluyor olabilir. Türk kart ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Arkadaşlar 7 günlük deneme açanlar PS Now otomatik yenilemeyi kapatıyor ve hesaptan Ininal kartı siliyor musunuz? Belki bu yüzden ban yemiş de olabilirsiniz. 7 gün bitince PS Now otomatik yenilemeye çalışmış olabilir. Aynı Ininal numarasını kullanıyorsunuz.
    ininal kullaniyorum, 7 gunlugu kullandiktan sonra oto yenilemeyi kapatiyorum. paymenti de siliyorum . bunu 10 aydir flan yaparim hic banlanma olmadi. banlanma nasil oluyor onu anlamis degilim

oyunu indirdikten sonra neti kapatiyorm.7-9 gunde falan bitiriyorum genelde Neti kapattiktan sonra maksimum kac gun kilit kalkmiyor bilen var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 16 Ağustos 2020; 7:6:24 >
  • Bu ban olayı yeni başlamış olabilir bilmiyorum. En son 1 ay önce PS Now kullandım. Ben bunun Ininal'den ötürü olabileceğini tahmin ediyorum. O da Türk kartı olduğu için olabilir. Ama tabi bu bir tahmin.
  • Reddit te konu var yabancılarında başına gelmiş ama fazla yorum yok. Tr ye daha fazla ban olayı var gibi.

• Gün olayı artı olarak yok sanırım sony ona karşı önlem aldı. Oyunlara tam 7 gün süre veriyor. Bazı oyunlar istisna çıkabiliyor.

İnial ile alakası yok aslında, yeni hesap açtim 3 gündür banlanmadı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deamonlord44 -- 16 Ağustos 2020; 11:14:43 >
  • Arkadaşlar Uk psnow'da Until Dawn ve Killzone indirdim ama oyunlarda dil ayarlarını değiştiremiyorum Türkçe olmuyor.Sistem dili Türkçe ana hesabımda.Kodlar uyuşmadığı için mi böyle oluyor?
  • DeathRazer kullanıcısına yanıt
    Uk psn de o oyunlarda türkçe dil seçeneği yoktu galiba.

• Deamonlord44 kullanıcısına yanıt
    Hangi psn'lerde oldugunu nasil ogrenebiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeathRazer kullanıcısına yanıt
    Lusenburg psn de var.

Untertitel: Until Dawn™: (Deutsch, Englisch, Italienisch, Französisch, Türkisch, Niederländisch)

Hangi psn de turkce olup olmadigini google a örneğin psn italy yazıp, italyan psn sine girip oyunu bulup daha sonra oyunun bilgilerinde dil seçeneklerini görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deamonlord44 -- 16 Ağustos 2020; 17:20:31 >
  • Deamonlord44 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler ordan acayim hesap o zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hesabın banlandığı nasıl anlaşılıyor? herhangi bi bildirim mi alıyosunuz?

6 agustosta açmıştım 7 günlük denemeyi.
    oyunlara baktıgımda kilit gelmeyince girdim baktım log out olmuş hesap yeniden login olmamı istiyor.bende ellemedim.
    indirdiğim oyunlar kilitsiz oynanabiliyor.bilgi kısmından baktıgımda 25 agustosu gösteriyor oyunların kullanımının sona erme tarihi.
    o hesaba login olsam kilit gelicek belki de.banlanmış olabilir o nedenle soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 16 Ağustos 2020; 22:31:54 >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Logout olduğuna göre banlanmış o hesap. Login olmaya çalışırsanız bizim aldığımız hatayı alacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.