Şimdi Ara

Playstation Now (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
3.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *DeviantART

quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Bu internet hızlarıyla full hd televizyonda 240 p oyun oynarız arrtık

+1
    Bu arada bir site vardı,çıkan oyunları size demoymuş gibi oynatıyordu ve net hızınıza göre grafik veriyordu.Onun gibi yapacaklar kesin ve çok saçma birşey bana göre.Adam akıllı kutulu oyun çıkartsalar ya ? Hadi masrafları geçtim bar dijital yapsalar da olurdu.

Onlive diyorsun sen.Telefondan Dirt 3 oynadım.Grafik kalitesi iyi ama telefona göre iyi.Kalite düşük nasıl diyim böyle bulanık görüyorsun aynı yerde durunca oyun yükleniyor ve bulanık olan yerler netleşiyor.Şimdi bu konuya geliceksek Sony çok bekler.Fazla tutmaz bu.Kutulu çıkması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 50 Mbps ile bile sıkıntılar yaşayacağımı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ülkemiz şartlarında MS'nin 300K serverları ve Live ne ifade ediyorsa, bu da odur, yani kısaca bize uymaz, uyamaz. Belki 20 sene sonra...
  • Yeni konu açmıyayım buraya yazayım bari,

Şimdi bu nasıl bişey? Benim hiç playstation ürünüm yok bunu göz önünde bulundurarak;
    1) örneğin PS3 oyunu olan The Last Of Us dijital bir şekilde aldık (ama PS3 yok) yanınada PS vita aldık diyelim. Bunu PS Vita da oynayabilecek miyiz?
    Yani PS3 olmadan, 2014 model Bravia TV ve PS Vita larda PS3 oyunu oynayanilecek miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 oyunlarını Doom 2 kalitesi ile oynamaya hazır olalım :)
  •  Playstation Now (ANA KONU)

İlk Örnekler Geldi..

Playstation Now (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 8 Ocak 2014; 9:01:44 >

• Playstation tehlikeli oynuyor gibi

• beyler nasıl birşey oldugunu merak ediyorsanız bilmeyenler için . aşşağıdaki linke tıklayıp programı pc ye indirin . aynı mantık

tıklaa
  • Sony nin derdi xbox one ile sidik yarışını önde götürmekti nitekim istediğini yaptıda 2.el oyun piyasasınıda serbest bırakarak zaten 1adım öndeydi bundan sonrasında hizmet sunmakta çok daha rahat takılır

• Bunun amacı eski oyunları tekrar tekrar farklı bir platform aracı ile kullanıcıya itelemektir.

Steam gibi merkezi bir sistem kurup o şekilde bir olaya gitmesi lazımdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

bizim internet alt yapısıyla "play station yaw" olur ancak :D

Aynen

• Türkiye için pek kullanılabilir olacağını düşünmüyorum yakın zamanda. Umarım ben yanılırım.
  • Bence 8 mbit ve üstü bunun için yeterli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bence 8 mbit ve üstü bunun için yeterli olacaktır.

Zaten ülkedeki 8mbit ve üstü internet kullanan kişilerin %99'u adil kullanım kotalı tarifeleri kullanıyor. Burada bir oyun oynamak o kotayı ne derece doldurur düşünebiliyor musun?
  • Ben boru gibi oynarım 50 mb ttnet fiber full sınırsız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bence 8 mbit ve üstü bunun için yeterli olacaktır.

Zaten ülkedeki 8mbit ve üstü internet kullanan kişilerin %99'u adil kullanım kotalı tarifeleri kullanıyor. Burada bir oyun oynamak o kotayı ne derece doldurur düşünebiliyor musun?

Tabikide doldurur bu sistem bize yaramaz

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Haci srnin ps4 e zaman yapip yapmamayi dusunuyormus sayin mustafa yigit bey bide % 10 zam yapsak bile karaborsacilardan ucuz oluyor diye twiiiiiit atmis bey amca saka gibi adam aslinda ps4 le ilgilenen adam bu olmasa komik adam .d

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Haci srnin ps4 e zaman yapip yapmamayi dusunuyormus sayin mustafa yigit bey bide % 10 zam yapsak bile karaborsacilardan ucuz oluyor diye twiiiiiit atmis bey amca saka gibi adam aslinda ps4 le ilgilenen adam bu olmasa komik adam .d

Karaborsadan mı alalım deyü yanee..
  • detaylar gelince olay daha çok netleşir ama galiba bunun için sony televizyon gerekiyor.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Kim milleti keriz yerine koyuyor bilemedim ben.istediginden al bence .d

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.