Şimdi Ara

Playstation MOVE Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
9
Favori
163.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • katiliyorum,aslinda ps3 olupda bir yandan da wii almak isteyenlere ilac gibi gelir, ustelik hd kalitesinde oyun destegi olmasida buyuk avantaj sagliyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bu piyasada yada ticarette diyelim , şu şundan bunu aldı, bu bunun aynısını yapmış diye bir yorum gereksiz olur.

Sony veya herhangi bir firma karşı tarafın müşterisini kendisine çekmek ister , ps3 olsun xbox olsun wii olsun bunlar birbirlerinden birşeyler öğrenmiş firmalardır.

Wii nin en büyük eksikliklerinden biride grafiksel olarak eksiklerinin olması, daha canlı ve daha grafik yönünden mükemmel görüntülerle bu kontrolleri oynamayı kim istemez ki ?
  • Açıkçası Wii düşünüyordum ancak gerek olmayacak gibi görünüyor. PS3'ün HD kalitesindeki grafiklerine bu hareket algılayıcısı kontroller eklendiğinde hayli daha da zevkli olacağını düşünüyorum.

Peki oyunlar konusunda durum nedir? yani bu hareket algılayıcısı kontroller için ayrı oyunlar mı satılacak yoksa aynı oyunda iki fakrlı kontrol seçeneği mi sunulacak?

Doğrusu God of War, Killzone, Army of Two, Star Wars Unleashed gibi popüler oyunları bu kontrollerle birlikte düşünemiyorum.

Umarım uygun fiyattan Türkiye pazarında satışa sunulur ve oyun fiyatlarında bir artış yaşanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 11 Mart 2010; 9:52:09 >

• yaw kardeşler neden sıcak bakmıyorsunuz ki ? Sony işte sizi düşünüyor gidin Wii almayın diyor bakın bende size sunuyorum demiş. İyi olur yada olmaz sizin kararınız
  • boks çok güzel olur hem spor da yapmış oluruz :D
  • Dövüş oyunu baya güzelmiş. Bir kaç oyunda bu alet baya işe yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Dövüş oyunu baya güzelmiş. Bir kaç oyunda bu alet baya işe yarar.

Sony bu controller a çok yatırım yaptı, şu an ki controller da bulunan sixaxis özelliği gibi gereksiz olmayacağı kesin. Daha bunlar arcade tarzı launch tittlelar... İleride ne oyunlar gelicektir eminim. Hatta şu an bile halen populer olan bir çok oyuna yama ile bu destek gelebilir.
    Resident Evil 5 mesela ileride yama ile oynanabilinecek. Gayet güzel olur.
  • 3D oyunlarda ozellikle oyun zevkini 256ya katlayacaktir sahsen cok begendim ilgiyle beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Dövüş oyunu baya güzelmiş. Bir kaç oyunda bu alet baya işe yarar.

o oyun bana yakuza 3 gibi geldi
  • ALLAH verede bizimkiler elektrikler gittiğinde fener diye kullamaya kaklmasınlar
  • Çok güzel bir konu olmuş.. Ellerine sağlık

Benim Playstation Move'dan oldukça umudum var.. Sony eğer bu aparatın arkasında durursa (ki şuanda fazlasıyla duracakmış gibi görünüyor) gerçekten çok büyük başarılar elde edebilir.. Playstation Move ile bize gösterilen oyunlar daha ilk parti çıkacak belirlenmiş oyunlar olacak.. Onlarda bile özellikle dövüş oyunu, masa tenisi, LBP ve SOCOM 4 ön plana çıkıyor.. Ayrıca destek verecek firmalara ve sayısına baktığımız zaman (gün geçtikçe daha çok firma destek verecektir) Playstation Move'un önü çok açık..

Birde şöyle bir gerçek var; oyun sektörü artık daha çok eğlence vaad ediyor.. Eskiden eğlence adına bu kadar çok alternatif yoktu ama artık firmalar daha çok satış yapmak adına tüm aile bireylerini düşünerek ortak eğlence noktaları buluyor ve bunlar üzerinde yoğunlaşıyorlar.. İşte Wii'nin bu kadar çok satmasının en önemli sebebi de eğlence vaad etmesidir ve evdeki tüm aile bireylerine hitap etmesidir.. Bu açıdan bakarsak eğer Playstation Move kesinlikle başarılı olacak ve çok satacaktır diye düşünüyorum..

Videolardan ilk izlenimlerim olarak Playstation Move birebir anlık tepkiler veren çok başarılı bir aparat.. Ayrıca bu şekilde HD grafiklerde oyun oynacağız ve gelecek oyunlarda gerçekten Playstation Move'un hakkını verecek cinsten.. Hatta ilerde çıkacak tüm oyunlarda ekstradan Playstation Move desteği gelebilir.. İsteyen joystick ile isteyen Playstation Move ile oynayabilir.. Düşünsenize Condemned v.b gibi korku oyunlarında Playstation Move ile oynadığımızı Eminim joystick ile oynadığımızdan daha çok geriliriz psikolojik olarak

• bu aksesuar bundan sonra cıkıcak oyunlar icinmi gecerli olucak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnoztrk

ALLAH verede bizimkiler elektrikler gittiğinde fener diye kullamaya kaklmasınlar

İlla olur azizim
  • bu ne abi joypadin gözünü seveyim zaten böyle bi alette hem oyun desteği hem de tepkime süresü çok önemli gereksiz bişe bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_DH

bu aksesuar bundan sonra cıkıcak oyunlar icinmi gecerli olucak ?

Tüm oyunlar desteklemez PS Move u... Sırf PS Move için çıkacak oyunlar olucak. Sadece bu controller ile oynanan, bazı oyunlarda ise ister dualshock istersekte PS Move kullanabilicez. SOCOM 4 bunun örneği mesela. İstersek PS Move ile istersek Dualshock ile oynıyacaz bu oyunu.
    Ama PS Move u işlevi olmayan oyunlarda olucaktır ileride.

Little Big Planet,
    Resident Evil 5
    Eyepet
    gibi oyunlara yama ile bu destek gelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: underworldfb

Çok güzel bir konu olmuş.. Ellerine sağlık

Benim Playstation Move'dan oldukça umudum var.. Sony eğer bu aparatın arkasında durursa (ki şuanda fazlasıyla duracakmış gibi görünüyor) gerçekten çok büyük başarılar elde edebilir.. Playstation Move ile bize gösterilen oyunlar daha ilk parti çıkacak belirlenmiş oyunlar olacak.. Onlarda bile özellikle dövüş oyunu, masa tenisi, LBP ve SOCOM 4 ön plana çıkıyor.. Ayrıca destek verecek firmalara ve sayısına baktığımız zaman (gün geçtikçe daha çok firma destek verecektir) Playstation Move'un önü çok açık..

Birde şöyle bir gerçek var; oyun sektörü artık daha çok eğlence vaad ediyor.. Eskiden eğlence adına bu kadar çok alternatif yoktu ama artık firmalar daha çok satış yapmak adına tüm aile bireylerini düşünerek ortak eğlence noktaları buluyor ve bunlar üzerinde yoğunlaşıyorlar.. İşte Wii'nin bu kadar çok satmasının en önemli sebebi de eğlence vaad etmesidir ve evdeki tüm aile bireylerine hitap etmesidir.. Bu açıdan bakarsak eğer Playstation Move kesinlikle başarılı olacak ve çok satacaktır diye düşünüyorum..

Videolardan ilk izlenimlerim olarak Playstation Move birebir anlık tepkiler veren çok başarılı bir aparat.. Ayrıca bu şekilde HD grafiklerde oyun oynacağız ve gelecek oyunlarda gerçekten Playstation Move'un hakkını verecek cinsten.. Hatta ilerde çıkacak tüm oyunlarda ekstradan Playstation Move desteği gelebilir.. İsteyen joystick ile isteyen Playstation Move ile oynayabilir.. Düşünsenize Condemned v.b gibi korku oyunlarında Playstation Move ile oynadığımızı Eminim joystick ile oynadığımızdan daha çok geriliriz psikolojik olarak

Mesela Türkiye'de hatrı sayılır bi Wii kullanıcısı var. Az buz bi rakam değil bence. Bu insanların çoğu artık PS3e geçebilir. Hem bluray, hem inanılmaz oyunlar, hem de PS Move gibi bi controller ve ona çıkacak özel oyunlar. Ve bütün bunlar dediğin gibi HD kalitesinde olucak. İnsanlara güzel bir seçenek oldu bu. Ama tabi, herkese hitap etmez.

• MWII'de oynanırsa DS3'den avantajlı olur mu sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Orijinalden alıntı: underworldfb

Çok güzel bir konu olmuş.. Ellerine sağlık

Mesela Türkiye'de hatrı sayılır bi Wii kullanıcısı var. Az buz bi rakam değil bence. Bu insanların çoğu artık PS3e geçebilir. Hem bluray, hem inanılmaz oyunlar, hem de PS Move gibi bi controller ve ona çıkacak özel oyunlar. Ve bütün bunlar dediğin gibi HD kalitesinde olucak. İnsanlara güzel bir seçenek oldu bu. Ama tabi, herkese hitap etmez.

Zaten Sony bu Playstation Move konusunda bence çok iyi ve akıllı bir hamle yaptı.. Kesinlikle Wii kullanıcılarından da sırf Playstation Move ile birlikte müşteri çekeceklerdir diye düşünüyorum.. Tabi bu zamanla olacak şeyler..

Tabi dediğin gibi Playstation Move herkese hitap etmeyecektir.. Açıkçası ben çok beğendim ve çıktığı zamanda düşüncelerim böyle olursa alacağım.. Çünkü Playstation Move ile oynayabileceğim ve beni heyecanlandıran oyunlar mevcut içlerinde Sonra çok daha fazla oyun çıkacaktır zaten.. Ayrıca dediğim gibi oyunların HD kalitesinde olması ayrı bir güzellik benim açımdan..

• birde tum saydiklarinizin yanina arti olarak 10 haziranda gelecek 3D destegini ekleyin muazzam deneyim olacak Gow heyecaniyla uyanip birde bu guzel haberi aldim cok guzel ps3 basimin taci oldu kisa zamanda oyle bir aletki bi icinden petrol cikmadigi kaldi yakinda oda cikar :)
  • sanıyorum ki move kontrolleri ile yanına birde o opsiyonel başlıksız kontrolden alacağız. Her ikisinindemi fiyatı 100 $ altında yoksa sadece ana kontrollerin paketimi bu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

MWII'de oynanırsa DS3'den avantajlı olur mu sizce?

Adamına göre değişir bence.
    Online belki zor olsada single player oynamak güzel olurdu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.