Şimdi Ara

PlayStation markası anavatanı Japonya'da zor günler geçiriyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım herkes ps5 pro yu bekliyor bende bekliyorum bu beklenti yüzünden satışlar düştü bence çıkışta deseydi sony başka ps5 çıkmayacak pro yu beklemeyin bakın ozaman satışlar uçar di

• Yav ne Amerikası ne Japonyası ne oyun yokluğu. Konsol yok adamın elinde. Konsol olsa bu fiyattan satış rekorları kırardı merak etmeyin. Xbox da Sony de vaat 1500 dolarlık bir bilgisayara yakın oyun performansı vaad ediyor. Satışa çıkardıkları konsolların yarısını stokçular alıp 850-900 Euro'ya sattı. Şu ortamda elde 1 tane bile konsol yokken satış analizi yapmak nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça
  • Haberde ps-switch karşılaştırılıyor bazıları çıkıp yine pc güzellemesi yapıyor. Akıllı adamlarmış :) Adamlarda switch daha çok satıyomuş işte o da taşınabilir konsol sonuçta. Sanki hepsi ps’leri çöpe atmış artık pc toplayacaklar. Ps gömeceğiz diye uğraşacaksınız illla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxims -- 7 Ocak 2021; 1:27:23 >
  • Dana kadar konsol yaparsan satmaz. Japonlar minik şirin şeyleri seviyor.

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt

Aylardır stok beklemek baydı artık. Konsol için ayırdıgım paraya ıpad aldım. Benim gibi bekleyip sonra bunalıp almakdan vazgeçen umarım milyonlar vardır da zarar ederler  

• switch ucuz olsa diger konsollari almam ama 3ds in bile yurtdisindan getirilip 1500 a satıldığı ulkedeyiz
  • sanane Japonya'dan ... Bir de PlayStation marka değil , marka Sony ,PS5 de markanın bir ürünü

• Teşekkürler bilgilendirme için. O zaman geforce now üzerinden tvde oyun oynaya biliriz

• Samura ii kullanıcısına yanıt

onu denemedim lakin google stabia telefona kurulu geliyor ve stabia daki bütün oyunlari oynayabiliyorsun tabiki satin alarak

• Xbox bu nesilde tokatlayacak her açıdan üstün yayincilar coktan ps4 proyu rafa koyup series xe gecti bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Geçerlerkende mail attıp bilgilendirdiler senide galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: alemdar1933

Geçerlerkende mail attıp bilgilendirdiler senide galiba

Youtubeda görüyorum olm ac bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

Tamam olm inandım sıkıntı etme

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.