Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Playstation İngiltere'ye fiyatlar ile ilgili toplu mail atıyoruz! (İLK MESAJ GÜNCELLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mertildiz, geleceginmühendisi, Nathan - Drake Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 25 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
2.408
Cevap
82
Favori
199.605
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation İngiltere'ye fiyatlar ile ilgili toplu mail atıyoruz! (İLK MESAJ GÜNCELLENDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2872 Mesaj

RDR2 için Türkiye'ye 30 tane basın kiti gelmiş hocam bu bilgiyi nerden aldınız acaba? Merak ettim de.
      |
      |
      Niralda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      80 Mesaj

Bu ülkede hükümet de aynı şeyi yapıyor, en alttaki kurum da aynı şeyi yapıyor.Acısını halktan çıkarıyorlar ve halk birlik olamıyor, halkın belli kesimi her şeyi savunduğu gibi oyuncuların da belli bir kesimi fiyatları ve kurumu savunuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      berkero1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      124 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Siz burda kendinizi yırtın adamlar twitchte eastergamersla cansunguru çağırmışlar black ops4 partisi yapıyor

(Playstation4turkiye şubesi)
      Mahalle yanarken saçlarını tarıyorlar. Bu yayını asla unutmayacağım.
      |
      |

• Binbaşı
      1319 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Siz burda kendinizi yırtın adamlar twitchte eastergamersla cansunguru çağırmışlar black ops4 partisi yapıyor

(Playstation4turkiye şubesi)
      Eastergamer mı Ya gerçekten bu forumda izleyen yoktur herhalde. Adamların izleyicilerinin %95 i 8-11 yaş arası, o yaştaki çocuğa ne anlatabilirsin ki hocam anlamaz ki.

Arkadaşlar bu Twitch yayıncılarını Cimer'e Bimer'e şikayet edelim haksız kazanç sağlıyorlar. Rtük bunlarada bi el atsın incelesin hepsini. Twitch izleyecekseniz, izleyicisi az olan bunlardan çok çok çok daha kaliteli yayıncılar var onları izleyin mesela; Rage Oyun.
      |
      |

LIVE: LoukasTRK --- PSN: LoukasTR

• Yarbay
      7042 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Hocam inan maddi olarak Allah a şükür istediğim oyunu istediğim konsolu alırım.Ama bu olay maddiyatla ilgili değil.Ben oyunlara 26 senemi vermişim, eğerki bu fiyatlara oyun alırsam kendimi resmen oyunculuğa ve oyuncu arkadaşlarıma ihanet etmiş sayarım.Spiderman i çok oynamak istiyorum ama almıyorum mümkün değil almamda.Türkiye de bir oyun maksimum 119 lira birim Türk parası olmalı.Fazlası bu ülke oyuncusunu aşar Alıntıları Göster
      Aynı durumdayım dostum. Allah'a şükür, istesem alırdım ben de; ama maddi durumu el verse bile kişinin, akıl isi degil bir oyuna 469tl vermek. Bunu destekleyenler ya hasta ya da bir çıkarları var, net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      124 Mesaj

Adamlar para verip abone oluyorlar. Ötesi var mı? Yalakaliga bakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      OldGamers86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1346 Mesaj
      Arkadaşlar ben de çok destekledim hatta burayı takip edenler her mesajı okuyanlar benim ismimi kesinlikle görmüştür. Ve benim son tavsiyem -ki başka yapacak bir şeyimiz kalmadı kanımca- US PSN açın ve oradan oyunları alın. Eski yeni fark etmez oradan indirimleri kovalayın . Ben böyle yapıyorum en son da RDR2 aldım ve hep oradan almaya kararlıyım . Metro Exodus'un Sekiro'nun önsiparişlerini de oradan vereceğim . Bunların kasasın para gireceğine veyahut hiç yoktan satışların çokluğundan Londra tarafından övüleceğine varsın param Amerika Psn ' e gitsin .

PS4 PRO / ASUS VZ249Q
    • Onbaşı
      22 Mesaj

Usa psn açarak en iyisini yapmışsın. Ve haklısın, fazla yapacak bir şeyimiz kalmadı.Bu cahil ve keriz oyuncu milletine müstehak bu fiyatlar ( bizler hariç tabii ki)

Kutulu oyun ve tr psn den kesinlikle hiç kimse almasın.

|
      |
      FatihEnesKoc. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      7042 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: berkero1907 Adamlar para verip abone oluyorlar. Ötesi var mı? Yalakaliga bakın. Alıntıları Göster
      Celladına aşık olmuş olanları bırakalım, mantık dısı onlarınkisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      231 Mesaj

Sormayin.Adamlar yine etkilenmedi bile islerine devam ediyor.O kadar deniyor,diyoruz kutulu almayin diye yine dinleyen yok.Dijitalde de dip fiyat gormeden oyun almayin dedik yine sallayan olmadi.

Valla bende de imkan var cok sukur pc xbox ps4 kullaniyorum.Bu kafayla bu fiyatlarda devam edilirse korkum o ki zor zar olusan konsolda orjinal oyun oynama kulturu yok olup gidecek.Tekrar 10-15 yil oncesine donulecek.Bunu anlatiyoruz ama pahaliligi bile savunan bir insan turu turedi ne desen/dense bos bunlara.

|
      |
      Nathan - Drake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Objektif Oyunsever-
    • Çavuş
      42 Mesaj

Kardeşlik konusuna girerseniz görürsünüz, şu an tr psnde indirime giren oyunları birçok kişi almış, diğer hakkını satıyor. Onrush, unravel 2, ne bileyim, observer benim gördüğüm ilanlar sadece. Bir başlıkta boykot var diğer başlıkta boykota boykot var.

|
      |
      -Dark Poison- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      42 Mesaj

Ayrıca o başlığa "tr psnden alışveriş yapmayın, us psn açın" diye mesaj attım. Konuyla alakasız olduğu için mesajım silindi ve uzaklaştırma aldım. Mutluyum.

|
      |
      -Dark Poison- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      9975 Mesaj

Konu sahibi bırakıp gittiği için artık bir şey yapılamıyor.
      |
      |
      FatihEnesKoc. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
nice türkiye
SEO
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.