Şimdi Ara

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
12.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4K ve HDR olsun diyorsanız Sony'nin modelleri input lag olarak çok kötü durumda neden böyle anlamıyorum üstelik daha pahalı,Samsung KS serisi bu konuda çok iyi şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 1 Kasım 2016; 14:5:22 >
  • BF1 ve Fifa 17, akşam denedikten sonra burdayım
  • Şu güzelim tv de 2.0 HDMI çıkışı yok Pro aldık 1.4 çıkışı var tam verim alamıyoruz. Hangi çıkışa bağlasam en iyi görüntüyü alırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvnsalim

Şu güzelim tv de 2.0 HDMI çıkışı yok Pro aldık 1.4 çıkışı var tam verim alamıyoruz. Hangi çıkışa bağlasam en iyi görüntüyü alırım?

ben HDMI 1 i kullanıyorum. ilk mesajdaki ayarları yap ve tekrar yorumlarını yaz kardeşim. seninde fikirlerini alalım.
  • HDMI 1 ve HDMI 2 arasında fark var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

HDMI 1 ve HDMI 2 arasında fark var mı?

HDM1 de ayıca MHL desteği var (ama playstation oynarken size artı sağlamaz)
  • Hocam emeginize saglik...
    Bende sizin tavsiyeniz uzerine uzunda bir arastirma sonunda w805c aldim.
    Soylediginiz oyun ayarlarinin haricinde film izlerken veya ulusal yerel bir tv kanalini izlerken ayarlar nasil olmali onuda yazarsaniz cok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. bu tv nin mkv performansı nasıl acaba? bazı yerlerde mkv de ve altyazıda sorun olduğu söyleniyor. düzeldi mi acaba ?
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Android tv olduğu için marketten mx player indiriyorsun mkv vb herşeyi açıyor altyazı ekleyebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Android tv olduğu için marketten mx player indiriyorsun mkv vb herşeyi açıyor altyazı ekleyebiliyorsunuz.

Teşekkürler. Peki programdan programa görüntü kalitesi fark ediyor mu? bir de şuan GG de puanla birlikte 43" olanı 1750 tl ye geliyor nasıl fiyat ?
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Mx player kullandığım için diğer vlc vb denemedim fark olurmu bilmiyorum. Fiyat iyi bence bir ara baya yükselmişti bende o fiyattan aldım sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Televizyon yerine bir oyuncu monitörü tavsiye ederim

8 oyuncu monitörü denedim. Buna ACER Z35 PREDATOR da dahil...
    bende tavsiye etmem

KONSOL = TV (paneli iyi bir tv)

Edit:Bu tvde ps4 pro ile ps4 arasindaki fark nedir almaya değer mi? Diyerek ana sayfaya ekleme yaparsaniz çok memnun kaliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik17 -- 10 Aralık 2016; 15:44:35 >
  • konu sahibi arkadas
    ben bugunlerde 55 inc tv bakiyorum bir aklim 4k al 3000 civari veya 4k da ne oynuyacaksin diyor..Zaten kendi odamda 4k 27 inc lg monitorum var..Bu alacagim tv de sadece arada xbobe s ile fifa yapacagim birde film vs vs
    3000 civari 55w805C mi yoksa 55 inc ku7000 mi ?
    Bu bahsettigin sony 55 w805C kac hz pane hizi

• fantastik17 kullanıcısına yanıt
    şuan da PS4 ile PRO arasında uçurum var diyen YALAN SÖYLER.
    4K oyun oynamak vs bunlar PRO ile imkansız. 4K ya yakın grafikler belki ama 4K İMKANSIZ.

Ayrıca PRO için bir çok oyuna yama çıkarmışlar... Aldık denedik. 4K olayı yama ile olabilecek bir olay değil.
    Oyunun baştan sonra 4K için inşa edilmesi gerekiyor.
    İll
    PRO elbette güçlü bir konsol ama şuan da bu gücü göremeyiz. Bazen arkadaşlar konuşuyoruz, yorumumuz şu. PRO için oyun üretimi 2017 son baharında başlayacak.
    Ama PRO asıl gücünü 2018 sonbaharında gösterecek. yani PS4 ile PRO arasındaki fark bence, hatta bizce 2018 SONBAHAR da ortaya çıkacak.

PLAYSTATION 1 ile PLAYSTATION 2 arasındaki fark bir devrimdi...
    PLAYSTATION 2 ile PLAYSTATION 3 arasındaki fark bir devrimdi...

Ama PS3 ile PS4 arasında böyle bir devrim olmadı. İllaki gelişme oldu. İllaki artı olan çok fazla şey oldu ama devrim niteliğinde bir sıçrama olmadı.
    PRO bir ara konsoldur. ANA KONSOL DEĞİLDİR. Bu yüzden böylesine büyük bir devrim olmayacaktır.

PRO nun nimetleri için 4K - HDR teknolojili bir TV tercih ediniz. Ama bunun için 2018 SONBAHARINA KADAR bekleyebilirsiniz.

Biz PRO yu test ettik ve şuan acil bir geçişin gerekli olmadığını görüyoruz.
    Eğer elinizde PRO varsa ve TV alacaksanız gidip 4K HDR bir tv alınız.
    Sonuçta PS PRO olmasa bile PS5 bundan 3-4-5 sene sonra çıkacak ve bu özelliklerde bir tv yi sizden isteyecek.

Ama 5 sene sonra 4K HDR TV panelleri kim bilir ne kadar gelişecek, ve şimdikiler kim bilir ne kadar eski kalacak. Seçim sizin...

• 4K oyun teknolojisi ancak PS5 ile oturur.
    PS PRO vs hepsi hikaye...

GERÇEK 4K FİLM bulup izleyebileceksen OLED 4K HDR TV leri öneririm.
    LG nin çok üst düzey tvleri var ama fiyatları 5000 TL den başlıyor.

Ama PS PRO için birde 4K olmayan filmleri izleyeceksen 4K almanın mantığı yok.

55" 805C nin tarama hızı 800hz. oldukça iyi bir rakam. MOTION FLOW teknolojisi ile muhteşem performans veriyor.
    Fiyatı 3200 TL civarı. Ama bu civarda 42" - 46" 4K HDR TV ler mevcut. özellikle SAMSUNG da. Bunlarda değerlendirilebilir.
    Ama onlarında ebatları küçük... SONY 55" ama bahsettiğim SAMSUNG lar 46" falan. ve fiyatları geçen hafta baktım 35000 dü.
  • PS4 için SONY KDL43W805C Televizyonu almak istiyorum. Bu Televizyon hala tavsiye ediliyor mu yoksa alternatifleri çıktı mı? Ayrıca kapı da ödeme seçeneği olduğu için bu siteden almak istiyorum. Sizce güvenilir mi? Satıcı Turkuaz Teknoloji N11 de sattığı ürenler var. Cevap verip bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

http://www.epttavm.com/item/26139338_sony-kdl43w805c-dvb-s-fhd-android-led-tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 11 Aralık 2016; 17:55:28 >
  • Arkadaşlar selam, Ps4 için SONY KDL43W805C tv mi yoksa bu fiyatlara 4K monitör ya da 2200 TL civarında 4ktv almak daha mı mantıklıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 12 Aralık 2016; 7:55:00 >
  • Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    PS4 için alabileceğiniz en iyi TV dir.

805C serisi gibi 807C serisini de tercih edebilirsiniz.
    İkisinde biri... Hiç farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 11 Aralık 2016; 18:50:40 >
  • Slm Hocam Sony w805c tv kullanıyorum. Evliyim :) malum kavga edip duruyoruz.Ucuz bi tv alıp ps4 ü w805c de kullanmaya mı devam ediyim yoksa Samsung U28d590d 4k monitör mü alıyım. Fikriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EymeG

Slm Hocam Sony w805c tv kullanıyorum. Evliyim :) malum kavga edip duruyoruz.Ucuz bi tv alıp ps4 ü w805c de kullanmaya mı devam ediyim yoksa Samsung U28d590d 4k monitör mü alıyım. Fikriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız çok sevinirim.

hocam w805c yi vereceğine boşan daha iyi

şaka bir yana güzel televizyon. senin bahsettiğin monitörü arkadaşım alıp kullandı, memnun kalmadı. ama bu tür şeyler görecelidir.
    eğer imkanın varsa o monitörü alacağına güzel bir 32" TV alabilirsin diye düşünüyorum. çünkü konsollar için tv ler daha uygun, monitörler değil.

iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 12 Aralık 2016; 21:55:18 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.