Şimdi Ara

PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
24
Favori
12.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman eşime ayrı bi tv alıp, w805c den vazgeçmeyim :). Tavsiyenize uyucam. Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Tüm konuyu baştan sona okudum. Benim size birkaç sorum olacak. Yıllardır oyun dünyasından uzak kalan biriyim. Full HD görüntü kalitesinde oyun oynamadım desem yeridir. Bu sebeple gerek rahatlığı gerek konforu ve kolaylığı yönünden PC yerine PS4 Pro satın almış bulunmaktayım. Fakat alacağım TV konusunda kararsızlık yaşıyorum. Ben bekar olduğum için fazla masraf etmek istemiyorum TV'ye. Bir iki sene beni idare etsin evlenene kadar amacım. Ama çokta mahrum kalmak istemiyorum bu PS4 Pro'nun nimetlerinden. İlk sorum 1000-1500 TL civarı TV'ler beni tatmin eder mi? Fiyat Performas çok önemli benim için. İkinci sorumsa 2000 TL 'ye kadar nasıl bir ürün almalıyım? Vestelin Vestel 48UA8900 4K modeli var mesela. Ama W805C de kafamı kurcalamıyor değil. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Başka markalarda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnr

Merhaba. Tüm konuyu baştan sona okudum. Benim size birkaç sorum olacak. Yıllardır oyun dünyasından uzak kalan biriyim. Full HD görüntü kalitesinde oyun oynamadım desem yeridir. Bu sebeple gerek rahatlığı gerek konforu ve kolaylığı yönünden PC yerine PS4 Pro satın almış bulunmaktayım. Fakat alacağım TV konusunda kararsızlık yaşıyorum. Ben bekar olduğum için fazla masraf etmek istemiyorum TV'ye. Bir iki sene beni idare etsin evlenene kadar amacım. Ama çokta mahrum kalmak istemiyorum bu PS4 Pro'nun nimetlerinden. İlk sorum 1000-1500 TL civarı TV'ler beni tatmin eder mi? Fiyat Performas çok önemli benim için. İkinci sorumsa 2000 TL 'ye kadar nasıl bir ürün almalıyım? Vestelin Vestel 48UA8900 4K modeli var mesela. Ama W805C de kafamı kurcalamıyor değil. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Başka markalarda olabilir.

Madem ki PRO aldınız, ileri yatırım için 2500 TL civarında satılan ve teknosalarda şuan indirimde olan SAMSUNG 4K HDR TV leri tercih edebilirsiniz.
    Vestelin ürününü denemediğim için inanın ne desem yalan olur. Ama Vestelin teknolojiye büyük yatırım yaptığı, TV lerininde çok kaliteli olduğunu duyuyoruz.

Eğer iki sene beni idare etsin diyorsanız ve 2000 TL altında iyi bir tv almak istiyorsanız kesinlikle gönül rahatlığı ile W805C yi alabilirsiniz.
    sanırım şu an teknoloji marketlerde fiyatı 1800 TL civarı. ve gerçekten muhteşem bir tv. gerek tasarımı gerekse performansı...

PS4 PRO nun gerçek 4K performansı olmayacak. 4K ya yakın bir performansı olacak, ki bu kalitede oyunların bile 2017 değil 2018 de geleceğini biliyoruz.
    önümüzdeki 2 sene boyunca PS4 PRO anca oturacağı için rahatlıkla 1080P bir TV ile devam edebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

quote:

Orijinalden alıntı: adnr

Merhaba. Tüm konuyu baştan sona okudum. Benim size birkaç sorum olacak. Yıllardır oyun dünyasından uzak kalan biriyim. Full HD görüntü kalitesinde oyun oynamadım desem yeridir. Bu sebeple gerek rahatlığı gerek konforu ve kolaylığı yönünden PC yerine PS4 Pro satın almış bulunmaktayım. Fakat alacağım TV konusunda kararsızlık yaşıyorum. Ben bekar olduğum için fazla masraf etmek istemiyorum TV'ye. Bir iki sene beni idare etsin evlenene kadar amacım. Ama çokta mahrum kalmak istemiyorum bu PS4 Pro'nun nimetlerinden. İlk sorum 1000-1500 TL civarı TV'ler beni tatmin eder mi? Fiyat Performas çok önemli benim için. İkinci sorumsa 2000 TL 'ye kadar nasıl bir ürün almalıyım? Vestelin Vestel 48UA8900 4K modeli var mesela. Ama W805C de kafamı kurcalamıyor değil. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Başka markalarda olabilir.

Madem ki PRO aldınız, ileri yatırım için 2500 TL civarında satılan ve teknosalarda şuan indirimde olan SAMSUNG 4K HDR TV leri tercih edebilirsiniz.
    Vestelin ürününü denemediğim için inanın ne desem yalan olur. Ama Vestelin teknolojiye büyük yatırım yaptığı, TV lerininde çok kaliteli olduğunu duyuyoruz.

Eğer iki sene beni idare etsin diyorsanız ve 2000 TL altında iyi bir tv almak istiyorsanız kesinlikle gönül rahatlığı ile W805C yi alabilirsiniz.
    sanırım şu an teknoloji marketlerde fiyatı 1800 TL civarı. ve gerçekten muhteşem bir tv. gerek tasarımı gerekse performansı...

PS4 PRO nun gerçek 4K performansı olmayacak. 4K ya yakın bir performansı olacak, ki bu kalitede oyunların bile 2017 değil 2018 de geleceğini biliyoruz.
    önümüzdeki 2 sene boyunca PS4 PRO anca oturacağı için rahatlıkla 1080P bir TV ile devam edebilirsiniz

Cevabınız için teşekkür ederim. Vestelin ya da herhangi markanın 1000 lira bandında cihazları var 1080P 200Hz bunları alsam tat vermez sanırım. PS4 Pro'yu götürüp yerinde denemek gerek sanırım. Bu şekilde kullanan var mı bilmiyorum. Bu arada Sony Center'daki personele cihazların neden kalın olduğunu sormuştum. Yeni cihazların böyle olduğunu eski ince modellerin sararma yaptığını söyledi. Doğruluk payı var mı bilmiyorum. W805C'de ince modellerden sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 13 Aralık 2016; 8:25:36 >

• ülkemiz ne yazık ki sattığı ürünü bile tanımayan satıcılarla dolu. W805C alın ve keyfini yaşayın. PS4 yada PS4 PRO farketmez. dediğim oyunların ince ayarlarını girin, muhteşem bir oyun deneyimine tanık olun. cihaz güzel cihaz ve paneli PS için biçilmiş kaftan. %100 uyumluluk ve performans gösteriyor. bende gri ve siyah var 2 tane ayrı ayrı. ne sararma var ne solma...
  • Kardeşim,4K monitördense bu 805cyi tavsiye ediyorsun peki 2200 civarına olan 4K tv mi mantıklı yoksa 805c mi

• Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    hocam, konsollar için zaten monitör tercih etmeyin tv kullanın diyorum.
    2200 TL civarı tv dediğiniz hangi tv?
    önemli olan tvnin modeli panelidir...

W805C elimde mevcut birde konunun ilk mesajımda da dediğim gibi LG nin 4K TV si mevcut
    Direkt söylüyorum ki SONY eziyor geçiyor.
  • Kumandanım, Paramı biriktirip W805c nin yanına yine sony bi tv almaya karar verdim. 4k modellerinden birini alıyım diyorum. En hedaplı ve ps4 e en uyumlusu hangisi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• Çok teşekkür ederim.Bahsettiğim tv mesela şu olabilir.
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-40ku7000-40-101-cm-uhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html#ozellikler

• Bende aynı kararsızlığı yaşıyorum. Bir konuda dallas nickli arkadaş Samsung KU7000 serisini çok methediyor, tavsiye ediyor. Ve de W805C yerine Vestel'in cihazları var o fiyat aralığında 4K ama tatmin eder mi bilmiyorum. Acayip kafam karışık durumda.

• Hocam bende ps4 slim aldim.Șöyle fiyat olarak 1500 2200 arası en iyi performansı hangi televizyon dan alabilirim?Snakefatih Syberia1903 nickli arkadaşların verdiği linklerdeki tv lerde güzele benziyor yorumunuz nedir bu konuda?

• arkadaşlar sizin için akşam güzel bir açıklama yapacağım. şuanda ofisteyim. yoğunluk var. NATIVE görüntü her zaman iyidir. hızlıca özetleyeyim...

PS4 = 1080P görüntü verir > Git FULL HD TV al
    PS4 SLIM = 1080P görüntü verir > Git FULL HD TV al
    PS4 PRO = 4K ya yakın görüntü verecek > TÜPLÜ ve HD READY alma da ne alırsan al :)

Arkadaşlar, şunu iyi elemek lazım. ilk mesajımda da dediğim gibi çok fazla tv ve monitör test ettim. Hatta şimdi akşam gidip 27" iMac te PS4 bağlayacağım ve 1080p yi 2K ya upscale edeceğim. Ve görüntü ister istemez çamurlaşacak.

işte PS4 PRO da gerçek anlamda prof bir 4K HDR TV de böyle olacaktır. Tam 4K olmayacak ama 1080p ye göre daha iyi görüntü verecektir.

Ama ben PS4 kullanıcısı da olsam, PS4 PRO kullanıcısı da olsam çok iyi bir panele sahip FULL HD TV alırım, oyunları da PRO da 1080p / 60FPS oynarım.

Çünkü 4K da oynadığınız oyunlarda kırpmalar olacak. Seçim sizin...

PS4 PRO şu demek arkadaşlar...

4K ya upscale edilmiş bir çözünürlükte 30 FPS / MEDIUM - HIGH ayarlarda mı oynamak?
    Yoksa 1080p çözünürlüğü seçip 60 FPS / ULTRA ayarlarda mı oynamak?
    Ben kesinlikle 2. seçeneği seçiyorum beyler. bu yüzden 1080p bir tv işimi görüyor.

Ha, illa 4K bir tv alacaksanız şunu düşünün derim. 2500 TL ye de 4K TV var, 5000 TL ye de. Mesela TOFAŞ'ında hız kadranında 220km yazıyor, BMW ninde...
    Peki çıksınlar bakalım otobana, bassınlar 220 :)

böyle bir durum, böyle bir seçimdir işte bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 14 Aralık 2016; 16:41:48 >

• Tomb Raider dışında 1080p 60 fps seçeneği sunan oyun var mı?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    for example THE LAST OF US bro
  • WestworId W kullanıcısına yanıt
    çok pis konuşurum. harlem ingiliççesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 14 Aralık 2016; 17:49:52 >
  • Bugün tv geldi. 43inc olanindan sipariş verdim. @KUMANDANASKER ( Artık televizyonunuz muhteşem performansı ile gerçekçi bir oyun deneyimine hazır ) Yahu bu adam abartiyordur 4k değil ya demiştim. Yanılmışım.. Diyeceksiniz ki 4k mi gördün. Evet 4k monitör kullandim fakat hiç tatmin etmemişti ve rahat 4 günümü heba etmişimdir ayarlarina.Bu tv ? Bu renk kalitesi bu tatli görüntü gerçekten çok mutlu oldum verdiğim paraya değdi arkadaş. Halen uncharted 4 oynuyorum diğer oyunlari denemedim. Detaylar aynen hocamin anlattiği gibi gayet net. Meğer bu oyunda neler kaçiriyormuşuz. Konuyu açip bizimle paylaştiğin için ve pm yardımı için binbir teşekkürler.Bu arada Ps4 pro kullaniyorum.

Dikkat: Az sonra paylaşacağım resimler LG G2 ile çekilmiş olup, şu anda benim gördüğümün yanında cırt yemişdir. ( kalite düşük çekim )

#Ve ürün geldi yatağa attim fakat malesefki açamayacağım.Not: Servise de açtırmadım kendim açtım. O zevk bana ait dostum.
     PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)

Başladım kurcalamaya, tabi önce ps4  pro;
     PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)

Youtube 1080p

Uncharted 4

The crew

Trackmania

Destiny

Last of us

Paragon

The order

Saatler geçmiyorki güzel şeyler farketmiyorum diyemem, Oyunlarda ortama göre ışıklandırma olayi çok gerçekçi olmuş. Zindan,mağara,karanlık ortamlarda ışıklar yansımalari ile görüntü güzelliği adeta senkronize oluyor..

• Arkadaşlar yarın A 101 e HI LEVEL 4 K ultra hd tv geliyor.Fiyatı 1299 lira nasıl bir şey acaba
  • hocam sana uyarak uhd tvden vazgeçiyorum ve 1850ye alıyorum şimdi teknosadan. 32" samsung led tv yerine bunu kullanıcam.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.