Şimdi Ara

Playstation güncelleme yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 wireless ile bağlanıyorum internete. interneti test ettim sağlam görüyor, hesabımı açabiliyorum, ps storeye girebiliyorum ancak oyunlara güncelleme yapamıyorum. Örneğin GTA 5 in 1.16 güncellemesini yapmaya çalışıyorum hata veriyor. Network bakımda veya internetinizde sorun var diyor ne yapmalıyım?

• ben psn ye giremiyorum yarım saattir! ps3 bu arada. hatta ps resmi internet sitesine bile giremiyorum, internette sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkerdi -- 8 Eylül 2014; 23:44:12 >
  • Ayni hata bende de var. Sabah basladi duzelir gibi oldu ancak suan hala devam ediyor. Endiselenmeye gerek yok. Sorun Sony'den kaynakli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes de de böyle mi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Herkes de de böyle mi acaba.

aynı durum bende de var sanırım çöktü.
  • Güncelleme gelmiş (4.65) belki bundan yapar diye düşünüyorum, şimdi başladı güncelleme editlerim gelişmeleri.

Edit: olmadı maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıcırr -- 9 Eylül 2014; 2:43:32 >
  • Sorun hala devam ediyor arkadaşlar.
  • Sorun bende hala devam ediyor güncellemeyi yapabilen varmi
  • Hala aynı bağlanmıyor. Herkeste böyle mi acaba merak ediyorum. Bu ne iştir arkadaş ya kaç gündür online olamıyorum. Daha demin farklı internetle de denedim sorun hala devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aygun61 -- 9 Eylül 2014; 23:20:41 >
  • aynı sıkıntı bende de var ps store a girmem için güncellemesini yapmam lazım ama hata veriyor.ps te youtube a girebiliyorum ama güncellemeye gelince hata veriyor
  • Arkadaşlar güncelleme yaparken 80710092 hata kodunu alıyorsanız DNS1 139.130.4.4
    DNS2 61.88.88.88
    Şeklinde girin sorun çözülüyor. Bu arada bu konuda şunu anladım ki donanımhaber forum bitmiş artık eskisi gibi değil. Bırakın yardım etmeyi bu konuya 30-40 kişi girmiş o kadar yalvarıyorum biri bile bende internet var sizde sorun var demiyor. Yazık gerçekten çok yazık. Bir dahada bu foruma konu açarmıyım hiç sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Arkadaşlar güncelleme yaparken 80710092 hata kodunu alıyorsanız DNS1 139.130.4.4
    DNS2 61.88.88.88
    Şeklinde girin sorun çözülüyor. Bu arada bu konuda şunu anladım ki donanımhaber forum bitmiş artık eskisi gibi değil. Bırakın yardım etmeyi bu konuya 30-40 kişi girmiş o kadar yalvarıyorum biri bile bende internet var sizde sorun var demiyor. Yazık gerçekten çok yazık. Bir dahada bu foruma konu açarmıyım hiç sanmıyorum.

Aynen katılıyorum, çözüm de arkadaşın verdiği DNS lerle geliyor ama hız çok yavaş belirteyim. 1.3 Mbs yi geçmiyor fakat güncellemeden sonra ttnet dnsleri tekrar yazabilirsiniz. Dsmart, Google, Open DNS işe yaramıyor haberiniz ola...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.