Şimdi Ara

Playstation | Gamepad - Joystick - Kol | Tamir ve Modifiye [ Üst Konu ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
41
Favori
62.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yei kol almıştım Snopy marka ucuz bir şey ama denemeden garantisini atmış bulundum maalesef. R1 ve R2 tuşlarını bilgisayar okumuyor sizce sorun çözülebilir mi içi açılarak?
  • Güzel paylaşım olmuş. Bende ne oluyor bu joystike diyordum.
  • Herkese merhaba, Dualshock 4'te X tuşu biraz içeri göçmüş durumda. Bu durum ile karşılaşan var mı ? Garantiye vermek en iyisi mi bu durumda kola biz müdahale edersek daha sonradan sorun olmasın.
  • Muhtemelen, tuşun altındaki lastik pad kaymıştır veya özelliğini kaybetmiştir. Lastik pad kaydıysa kendin yapabilirsin, lastik pad özelliğini kaybetmişse Çin sitelerinden yedek parça alıp yine kendin yapabilirsin ama garantisi devam ediyorsa, garantiye vermen en mantıklısı.
  • Sony garanyisi hikaye 6 aylik mavi ds analoglarinda erime oldugu icin sony servise goturdum altindaki etiketteki seri numarasi silindigi icin garanti gecersiz dediler tamir icin 45 tl istediler. bende yuzlerine yaziklar olsun size dedim kapattim orda kagit bir etiket var alti ayda elde silinmemesinin imkani varmi boyle rezil bir servisi var sony yazik üç kurus icin markalarini kotuluyorlar ben mavi renk ds faturasini nerden buldum o zaman konsol haric sony hicbirseyini evime sokmam konsola mecburuz iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle saçmalık mı olur, benimde silindi. Hem PS4'ün kutusundan çıkan DS4'ün hemde spottan aldığım DS4'ün altındaki seri numarasının, parmakların denk geldiği sağı solu silindi, sadece ortası okunuyor. Silinmemesine imkan yok ki, insan teri asit gibidir, hem ellerimiz hemde parmaklarımız terleye biliyor ve seri numarasının yazdığı etiketin üstünü zaman içinde silip atıyor.

Sony servislerinde DS4'ün gerçek seri numarasını gösteren program olması lazım. DS3'ü PC de kullanmaya imkan veren programların bile bir çoğu bağlanan DS3'ün seri numarasını gösteriyordu. Sony servisi DS4'ün seri numarasını göremeyecek de kim görecek. Saçmalığın daniskası, İstanbul merkezi arayıp durumu anlatın, belki çözümü vardır.

Tüketici hakem heyetine verin, verirken de dilekçe de, tamir şıkkı yerine, yenisini istiyorum şıkkını da işaretleyin gitsin. Belki 6 ay 1 sene sonra sonuçlanır ama emin olun lehinize sonuçlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 17 Nisan 2016; 21:09:48 >

• İstanbul besiktas daki servis zaten merkez geri çevirmiş almaya gitmedim henüz elimde hepsisony den alındığına dair fatura var. Ben birşey kaybetmem en kötü önlerinde kiracam.

• quote:

Orijinalden alıntı: NogardTR

İstanbul besiktas daki servis zaten merkez geri çevirmiş almaya gitmedim henüz elimde hepsisony den alındığına dair fatura var. Ben birşey kaybetmem en kötü önlerinde kiracam.

Hocam merhaba, Sony servislerine nereden ulaşabiliyoruz ? Sitesinde böyle bir şey göremedim maalesef.
  • tracedy6 kullanıcısına yanıt
    Valla ben hepsisony den aldım adresi ist Beşiktaşa yakından aksama telini veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: NogardTR

Valla ben hepsisony den aldım adresi ist Beşiktaşa yakından aksama telini veririm.

Anladım, ben Beşiktaş'a yakın değilim. Resmi sitede teknik servislere ait bilgi göremedim, belki ben görememişimdir diye sordum. Teşekkür ederim hocam.
  • Arkadaşlar benim Kontorland FT-096 direksiyonum var alalı 1 ay oldu ve dün birden bozuldu gaz çalışıyor ama direksiyon çalışmıyo çözümü varsa lütfen söyleyin yoksa dayak yicem.
  • Gta 5 oynarken ara sira kendi kendine silah penceresi ciliyor silah elimden dusuyor yardimci olabilir misniz cihaz ps4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Benim de DS3 ün cihazı tanıma sorunu var. Işıkları yanmıyor. Resetledim, kablo ile bağladım vs. olmadı. En sonunda bilgisayara bağlı iken ilginö bir şekilde tanıdı. Ama şimdi onu da yapmıyor. az kullandığım ds3 tu. Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
  • Yardım edecek yok mu arkadaşlar?
  • Arkadaşlar bu yöntemi aynı sorun yüzünden buraya bakarak yaptım. Herşeyi düzgün yaptım ama vidalarıda sıktıktan sonra kolun tuşları algılamıyor Ps3ü. Herhangi bir zarar da vermedim. Sadece şarja takınca ışıklar yanıyor. Sixasisten yanıt alamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
  • istanbul avrupada ds4ü tamir edebilecek mümkünse küçükçekmece bakırköy şirinevler civarında bir yer biiyor musunuz?
  • Arkadaşlar iyi geceler. Az önce oyun oynarken ds4 bir anda kendi kafasına göre takılmaya başladı. İstediğim hiçbir komutu yapmıyor, kendi kendine açılıp kapanıyor ve her açılışında cihazıda açıyor, ama sürekli bir tuş basılıymış gibi sürekli bir yerlere giriyor, hiçbir komutu yapmıyor. Ne yapmam gerekiyor fikri olan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba. Ps4 kafasının HDD kasası lazım. Şeffaf tarafını komşunun çocuğu acımasızca çizmiş nereden bulabilirim?

• arkadaşlar ps4 kolunda x tuşu çalışmıyor lastiklerini değiştim ama yine çalışmıyor.Acaba ps3 kollarındaki gibi filimi falçata ile çizsem çalışır mı acaba bu konuda bilgisi olan var mı?
  • video ki yaptım ds3 kolum çalıştı sorunsuz şekilde tüm tuşlar çalışıyor aynı hatadan bir önceki ds3 kolunu sinirlenip parçalamıştım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.