Şimdi Ara

PLAYSTATİON EXPERİENCE 2015 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
1
Favori
8.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Daha kaliteli Plus oyunları vereceğiz" deseler herkes şoka girer muhtemelen

Şaka bir yana, VR (Virtual Reality) olayına ağırlık verebilirler diye tahmin ediyorum.
  • Bu etkinliğe özel indirimler olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyoruz TR saati ile kaçta başlıyor belli mi ?
  • God of war 4 lütfen

• Oyunlar duyurulsa bile bilmem kaç yıl sonra çıkacak. Uncharted dışında bir halt yok Sony'de. Koca nesli Xbox One'ın zayıf donanımının verdiği rehavetle geçirdiler. Uncharted 4 kadar başına taş düşsün Sony'nin.

• takip tr saatiyle kaçta başlayacak acaba
  • Bloodborne hocam çok büyük bir olay değil duyurulduğunda açmıştım.Banada arkadaşlarım haber verdi,diğer konularda da hep aynı şeyler oluyor ve konu açılmadan bakılması gerek ve böyle bir konuda son güne açılmaz zaten.
    Sanal ortamda olsa doğru bulmuyorum bu hareketi,kime yapılırsa yapılsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Bloodborne hocam çok büyük bir olay değil duyurulduğunda açmıştım.Banada arkadaşlarım haber verdi,diğer konularda da hep aynı şeyler oluyor ve konu açılmadan bakılması gerek ve böyle bir konuda son güne açılmaz zaten.

Saat kaçta başlayacak?

• Bu gece 03:00 The Game Awards başlıyor kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 3 Aralık 2015; 22:48:47 >
  • quote:

Bloodborne hocam çok büyük bir olay değil duyurulduğunda açmıştım.Banada arkadaşlarım haber verdi,diğer konularda da hep aynı şeyler oluyor ve konu açılmadan bakılması gerek ve böyle bir konuda son güne açılmaz zaten.

Bir kaç sayfa geriye bakmıştım bulamayınca açtım. Zaten bilsem açmazdım. Neyse çok önemli değil hocam. Kırdıysam affola

• Santa Monica'nın destek verdiği başka bir firma olan Plastic'in oyunu Bound ile ilgili teaser trailer yayınlandı. İlgili sayfaya giderek trailerı izleyebilirsiniz. SCEA sadece destek veriyor oyunun yapımcısı değil.

http://segmentnext.com/2015/12/03/sony-santa-monicas-new-game-is-called-bound/

PLAYSTATİON EXPERİENCE 2015
     PLAYSTATİON EXPERİENCE 2015

Konuyu açmadım ana konu açıcılar hadi iyisiniz hemen açın bir an önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 3 Aralık 2015; 23:04:22 >

• Bloodborne hocam kaç kere konularda karşılaşmışızdır böyle saçma birşeyle tartışmak istemem,konuyu isterseniz devredebilirim.

Dediğim gibi arkadaşlar sayesinde haberim oldu çok forumda yokum artık,ben ve benim gibi Oyun konularına sahip arkadaşlar bu durumdan muzdarip...
    Amaç forumda düzeni sağlamak aynı anda 5 konu gördük zamanında

• quote:

Bloodborne hocam kaç kere konularda karşılaşmışızdır böyle saçma birşeyle tartışmak istemem,konuyu isterseniz devredebilirim.

Dediğim gibi arkadaşlar sayesinde haberim oldu çok forumda yokum artık,ben ve benim gibi Oyun konularına sahip arkadaşlar bu durumdan muzdarip...
    Amaç forumda düzeni sağlamak aynı anda 5 konu gördük zamanında

Konu senin hocam, ben olmadığını sanarak açtım zaten. Umarım bu konu altında güzel yeni exclusiveleri konuşuruz önümüzdeki günlerde

• hocam link paylaşacak mısınız?
  • Patient93 kullanıcısına yanıt
    Birazdan eklerim hocam.
    Bu arada arkadaşlar ilk sayfayı yenileyemiyorum bir sıkıntı var...

• The last of us 2 duyurulsa bile nerden baksaniz bi 2 sene gelmez gibi aslinda ilk cikisi 2013 2016 da 2. Oyun hazir olcakti ps4 cikmis guzel bi oyum parlatmalari lazimdi unharted 4 un yanina zaten ilk cikan oyunu cogu kisi ps3 de oynadi ps4 de de oynamislardir ama tadini cikaramamislardir ps4 de 2016 ortasinda felan hazir olsaydi oyun efsane olurdu

• GAMESPOT TGA 2015
    http://www.gamespot.com/videos/the-game-awards-2015-live/2300-6428248/

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    hocam en azından duyurulması da bir adım
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Keynote adı altında yapılıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.