Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana bugün mail attılar 13.64 sterlin iadesi yapılmıştır diye
  • mrc3435 M kullanıcısına yanıt
    Allah Allah bana 74,05 sterlin iade yapacağız diye mail geldi sabah, bana niye bu kadar fazla? Siz ne zaman siparş geçmiştiniz? Benim eylül 2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meXel_ -- 24 Ocak 2021; 20:9:41 >
  • meXel_ kullanıcısına yanıt
    Bilmem bana 13 sterlin olarak geldi 466 sterlindi tamamı 453 e gelecek
  • mrc3435 M kullanıcısına yanıt
    Hesabınıza yattı mı peki hocam? Benimde 466 sterlindi, neyse iyi oldu. Enparanın işlemi gerçekleştirmesini bekliyorum
  • meXel_ kullanıcısına yanıt
    Yok yatmadı henüz 3-5 iş günü diyor zaten mailde
  • Bana da mail geldi 03.12.2020 tarihli alışverişime istinaden 14.07 pound iade gelecekmiş.
  • Ben de Fransa’dan almıştım. 19,73 euro gümrük vergisi iadesi geldi. Eylül’de sipariş, Kasım’da teslimdi.
  • dualsense için yurtdışı sitesi tavsiyeniz varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı bakmanıza gerek yok konsol kulübü var ınstagramda orda 2.el 650 tl ( güvenilir mağaza bilen vardır mutlaka)
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt
    Amazon.de veya amazon.uk olabilir hocam. Bunlar dışında Ebay'e bakabilirsiniz 60 Euro zaten Avrupada Dualsense fiyatı. Buradan almanın bir mantığı yok
  • Amazon fr den de bana 20,19 € iade geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

dualsense için yurtdışı sitesi tavsiyeniz varmı

dualsense için türkiye daha avantajlı hocam 830 lira ithalatcı garantili veya 999 lira eurasiya garanti bulunuyor. amazondan alirsanız kargo gümrük 110€ turuyor 990 lira yapar oda yani bir espirisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ImTheLeqend

Amazon.de veya amazon.uk olabilir hocam. Bunlar dışında Ebay'e bakabilirsiniz 60 Euro zaten Avrupada Dualsense fiyatı. Buradan almanın bir mantığı yok

ezbere yorum yapmışın hocam dualsense avrupa fiyati 69€ ayrica kargo gümrük 100€ yı geçiyor yani burdan almak daha avantajlı. insanları yanliş yönlendirmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 24 Ocak 2021; 22:45:42 >
  • Ne zaman gelecek bu konsol yeter be!

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Yanlış yönlendirme yok hocam, sadece tavsiye ediyorum 1.000 TL yüksek bir rakam bir kol için
  • ImTheLeqend kullanıcısına yanıt
    iyide senin tavsiyen yani yurtdışıdan alınca 1000lira tutuyor zaten. burdan aynı fiyata eurasia garantili alınıyor hatta 830lira ithalatci garantili var. siz neyi savunuyorsunuz anlamadim.
  • Konsol beklerken direksiyon seti aldım konsolu öteledim ben de
  • bana da 13.64 £ iade yapmış amazon.uk.

• 2. El dualsense nezaman dusmus yahu
    Almak mantiksiz bence tetik sertlesme olayi 2. Elde sorun olabilir
  • amazon fr. de. co.uk ps5 tarayıcıda segme klasörü açıp yer imlerine ekledim. Sık sık stok kontrolü yapacağım sizler için. Yakaladıgım an buraya yazarım.

• 
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.