Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler amazon brazilya 2 subat stok diyor buyuk ihtimal 2 subat olcak
  • Başıma geleni anlatayım; yeğene söz verdim alacağım diye. Sarı siteden buldum bi tane, adam taa Karaman'da. Mesaj attım; telefonla konuştuk vs. baya düzgün biri, kapora istedi, çocuk da mızırdanıyor; tam göndereceğim kaporayı, Karaman'da tanıdık nasıl bulurum diye düşündüm. Fakülteden mezun grubuna yazdım, buldum bir arkadaş. Tanışmıyoruz ama aradım adam tamam dedi sağolsun, bana getirsinler ben parasını vereyim sen bana gönderirsin. Neyse uzatmayayım satanlar arazi, telefonlara bakmadılar vs.Tanıdık bulamasak gitti para. Sakın ola inanıp kapora falan yollamayın. Neyse sonra mediamarketten aldım artık çocuğa 12 aralık ön siparişine 8300'e. Halen kendime alamadım ama. Eleman dayı satayım sana 10bine diye dalga geçiyor :) her gün stok kolluyorum, bakalım ne zamana.

• 3 aralıkta amazon uk'den alıp iptal edilmeden ulaşmıştı.

o sıralar amazon uk mh ile ufak usb adaptör ile 24" monitörün kargo ücreti niye aynı çıkıyor diye konuşmuştum, aynı kargo ücretine bu kutuyla ps5 yolladılar Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: areneae

Başıma geleni anlatayım; yeğene söz verdim alacağım diye. Sarı siteden buldum bi tane, adam taa Karaman'da. Mesaj attım; telefonla konuştuk vs. baya düzgün biri, kapora istedi, çocuk da mızırdanıyor; tam göndereceğim kaporayı, Karaman'da tanıdık nasıl bulurum diye düşündüm. Fakülteden mezun grubuna yazdım, buldum bir arkadaş. Tanışmıyoruz ama aradım adam tamam dedi sağolsun, bana getirsinler ben parasını vereyim sen bana gönderirsin. Neyse uzatmayayım satanlar arazi, telefonlara bakmadılar vs.Tanıdık bulamasak gitti para. Sakın ola inanıp kapora falan yollamayın. Neyse sonra mediamarketten aldım artık çocuğa 12 aralık ön siparişine 8300'e. Halen kendime alamadım ama. Eleman dayı satayım sana 10bine diye dalga geçiyor :) her gün stok kolluyorum, bakalım ne zamana.

Hangi ürün olursa olsun, küçük şehirlerin ucuz ilanlarına veya göz boyayan ilanlarına kanmamak lazım hocam. Allah yüzünüze bakmış benim de başıma benzer olay geldi sizin gibi ucuz kurtulduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Sizin sipariş dijital miydi? Dc grubunda vardınız galiba bu görseli hatırlıyorum.

• İlçemde olan onca kargoya rapmen HB vere vere bulunmayan iki kargo şirketinden birine verdiği için bekliyır da bekliyorum. Diğerlerine vermiş olsaydı dün elimdeydi monitör. Zaten konsol yüzünden strese girdik bir de mpnütör çıktı başımıza. 4k'yı deneyimlemek için acayip heyecanlıyım. Çok beklentiliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: areneae

Başıma geleni anlatayım; yeğene söz verdim alacağım diye. Sarı siteden buldum bi tane, adam taa Karaman'da. Mesaj attım; telefonla konuştuk vs. baya düzgün biri, kapora istedi, çocuk da mızırdanıyor; tam göndereceğim kaporayı, Karaman'da tanıdık nasıl bulurum diye düşündüm. Fakülteden mezun grubuna yazdım, buldum bir arkadaş. Tanışmıyoruz ama aradım adam tamam dedi sağolsun, bana getirsinler ben parasını vereyim sen bana gönderirsin. Neyse uzatmayayım satanlar arazi, telefonlara bakmadılar vs.Tanıdık bulamasak gitti para. Sakın ola inanıp kapora falan yollamayın. Neyse sonra mediamarketten aldım artık çocuğa 12 aralık ön siparişine 8300'e. Halen kendime alamadım ama. Eleman dayı satayım sana 10bine diye dalga geçiyor :) her gün stok kolluyorum, bakalım ne zamana.

bu şey değil mi yaa ? Karaman'ın Koyunu Sonra Çıkar Oyunu Efsanesi :)) valla ucuz yırtmışsınız benden demesi çok geçmiş olsun.

• twitterda ps5stockallerts diye hesap var, 2 günde 1 ya amerika ya da kanadaya stok açılıyor ama burda aylardır tık yok
  • gerçekten baya şanslıydık, inşallah bugün yarın stok açılır da alırız temiz temiz. playstation resmi sitesinde bugün digital versiyon satışa çıkacak diye tarih var ama bakalım nasıl olacak

• areneae A kullanıcısına yanıt
    Nerede yazıyor ? Ona göre amazon da pusuya yaticam :D
  • Beyler uzaktan uzaktan forumu takip ediyorum. Ama artık ben pes ettim ve bekodan 8300e siparişimi verdim. Almak isteyen varsa hala stok var. Bilginiz olsun.
  • eemree032 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeni mi geldi stok fiyat düşüşü yok muydu
  • Beklemek zor ama digital olanı Türkiyede beklemek en mantıklısı. 5 bin bandında stoğa girince alınır.

• Bugün hergün yaptığım gibi vatan, Amazon, turkcell ve beko taraması yaparken bekoda saat öğleden sonra 3 gibi açıldı. İndirim yok. İndirim beklerdim aslında ama benim ps4 ü yiğene sözüm vardı. Okullarda tatile girecek çocuk da sabırsızlandı. Bekletmeyim dedim aldım.
  • Yoktu maalesef 😏
  • eemree032 E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tekrardan
  • Bekodan almamak için zor tutuyorum kendimi :D
  • Jester61 kullanıcısına yanıt
    Stok görmedim var mı ki🙂
  • Var 8300tl
  • Beko’da halen stok var yalnız eski stok diye düşünüyorum ben yeni stok değildir
  • 
Sayfa: önceki 988989990991992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.