Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazonondan konsol alirken cikan ithalatci ucreti depozitosu ne oluyor acaba mesela xbox series e i almaya kalktimi 1000 tl depozito diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmshn kullanıcısına yanıt

hayır almanya ve fransa yok dikkat edersen kitapçıkta eurosia bölgesi değil demekki en doğrusu almanyadan alan birisinin kitapçık ile bakması ama sanmıyorum. benim attığım resimde yazmıyor almanya yada fransa.bu sebeple o ülkelerden destek olmayabilir.Gene en doğrusu alan bir arkadaşın bakması.iyi geceler.

• 19 Kasım Amazon.de diskli versiyon siparişim tahmini teslimat 14-15 Aralık diyordu, az önce mail geldi cuma teslim edilecek diyor. Almanya içine teslim edilecek benim cihazım varış tarihi yanıltıcı olmasın sizin için ama bir nebze stok geldi olarak anlıyorum ben bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topcutalha -- 2 Aralık 2020; 2:19:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesaraq_13

Bu mesaj silindi.

Tamamen gümrük memurunun insiyatifinde. İsterse açar, istediği gibi kontrol eder...

• jumbooo kullanıcısına yanıt

https://en.wikipedia.org/wiki/European_Economic_Area

Garanti kitapçığında yazan cümleye göre Avrupa Ekonomik Bölgesine ek olarak bazı ülkeler için de garanti mevcut.

Birleşik Krallık'ın Avrupa Ekonomik Bölgesinden ayrı olarak yazılmasının sebebi 31 Ocak 2020'de Avrupa Ekonomik Bölgesinden ayrılmış olması.

Amazon Almanya'dan aldığım PS5 Digital Edition'un kutusunun içerisinden de birebir aynı yazıların olduğu kitapçık çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFaded -- 2 Aralık 2020; 3:39:5 >
  • Beyler şimdi hangi ülkeden alırsak, kaç yıl garantili okuyor alet?

• topcutalha kullanıcısına yanıt

Bende de 17-31 Aralık’tan 7-17 Aralık’a döndü. Bugün kargoya verilir herhalde.

• Amerikadan alıcağım cihaz ile türkiyede online oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? Bazı internet servis sağlıyacılarından kaynaklı sıkıntı olabiliyormuş
  • tolga_cakir_1925 T kullanıcısına yanıt
    Hyr , Sorun Yaşamzsn
  • WildDestiny kullanıcısına yanıt

Ürün gümrüğe girdiğinde Amazon'un ödeyeceği gümrük vergisi oluyor. Sen sipariş verirken amazona ödüyorsun Amazon gümrüğe ödüyor

• nba05 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopnog

Bende de 17-31 Aralık’tan 7-17 Aralık’a döndü. Bugün kargoya verilir herhalde.

benimde aynı şekilde oldu hocam demek ki bu gece kargoda

• ectavi kullanıcısına yanıt
    Aynısı
    +1
  • O zaman bugun stokta acilir..

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Bu cümleye nerden vardınız ? Belki sadece siparişler için stok getirdi?
  • Bu hafta önemli bizim açımızdan.. Takipte kalmakta fayda var umarım h.sonuna kadar stoklar açılır, yetişir ve alırız cihazımızı artık  

• Shop4tr'den gelen dualsense için de 118TL vergi çıkmış. Gördüklerim arasında en yüksek olan benimki oldu.

• topcutalha kullanıcısına yanıt
    Haydi inşallah hocam
  • Ara ara büyük marketler stok açıp kapatıyor galiba takip ede ede bir hal olduk rahat rahat alabilsek keşke
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.