Şimdi Ara

PlayStation 5 Yurtdışı Sipariş Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
19.934
Cevap
419
Favori
1.253.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1307
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 614
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 521
  • Favoriye Eklediklerim 420
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • volcy123 (614 mesaj) ottomans1453 (493 mesaj) LuqueTr (435 mesaj) Ardamax (383 mesaj) teen wolf (379 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9363 mesaj) Mobil (5048 mesaj) Mini (476 mesaj) Uygulama (5047 mesaj)
  • @
169 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 Yurtdışı Sipariş Konusu
Giriş
    1398 Mesaj

Soğuk bir kış gecesi, İngiltere'de yaşayan babamla görüntülü konuşuyorduk. O, konuşmasında hayatın dehlizlerinde dolaşıyor, gurbetin kederinden, insanı yalnızlaştırmasından dem vuruyordu. Ben ise konuyu PS5'e getirmek istiyordum. Onun soluğunu bıraktığı konulardan soluklanıp konuya girmeye çalıştım. Yıllar yılı bizi babasız bıraktığı ve ablamla bende bir takım yaralara vesile olduğu üzerinden yaptığım ajitasyonlar sonucu, bir anda eşinden kredi kartını istedi. Gözlerim fal taşı gibi açıldı ve zihnimde zafer kutlamaları başladı. Oluyordu işte, oluyordu. Beni saatlerce uğraştırmamıştı. Ne gerek var böyle gereksiz şeylere, dememişti. Sonra Amazon.uk sitesine girdik aynı anda. Konsolu aratıp sayfasına daldık. Ancak stok yoktu. Yoktu yoktu yoktu! Hay ben böyle mukadderatın!..

• Teğmen
    245 Mesaj

15000 TL’ye satanlar bundan daha komik.
    |
    |
    Bktbkt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    243 Mesaj

Çözülmesin ne olacak? Zaten doğru düzgün oyun yok daha yeni nesil. SSD kapasitesi yetersiz ve harici ssd ps5 oyunları için kullanılamıyor. Dahili 2.SSD takınca konsol açılmıyor ps5 desteklemediği için. Ve ilk satılan konsollar her zaman sıkıntılı oluyor genellikle. Bence yaza kadar beklemekte fayda var. Hem ps4'te efsane oyunlar var. Acelesi yok bence ps4 sahibi olanlar için. Ne zaman stoklara girer ve yanında güzel bir oyunla paket olarak satılırsa o zaman alacağım şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturundTechnik -- 1 Aralık 2020; 19:42:16 >
    |
    |
    randiman85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1589 Mesaj
    Dostlar shop4tr den dualsense alanlar da ptt den bakinca adresiniz gözüküyor muydu ben bakıyorum gözükmüyor ürün gümrükten çıktı adres yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3165 Mesaj

şarj istasyonundan hala ses yok dimi arkadaşlar?

|
    |
  • Yarbay
    3123 Mesaj
    STOK İSTİYORUZ STOKKKK NE PC NE PS4 PRO TAT VERİYOR ARTIK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2007 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Soğuk bir kış gecesi, İngiltere'de yaşayan babamla görüntülü konuşuyorduk. O, konuşmasında hayatın dehlizlerinde dolaşıyor, gurbetin kederinden, insanı yalnızlaştırmasından dem vuruyordu. Ben ise konuyu PS5'e getirmek istiyordum. Onun soluğunu bıraktığı konulardan soluklanıp konuya girmeye çalıştım. Yıllar yılı bizi babasız bıraktığı ve ablamla bende bir takım yaralara vesile olduğu üzerinden yaptığım ajitasyonlar sonucu, bir anda eşinden kredi kartını istedi. Gözlerim fal taşı gibi açıldı ve zihnimde zafer kutlamaları başladı. Oluyordu işte, oluyordu. Beni saatlerce uğraştırmamıştı. Ne gerek var böyle gereksiz şeylere, dememişti. Sonra Amazon.uk sitesine girdik aynı anda. Konsolu aratıp sayfasına daldık. Ancak stok yoktu. Yoktu yoktu yoktu! Hay ben böyle mukadderatın!..

İngiltere soguktur..

|
    |

• Çavuş
    67 Mesaj

Xbox series x şu an amazon.de de stokta

|
    |
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj

Aynı şekilde hocam ama ankaraya gelmiş gözüküyor benimki 22 tlde vergi çıkmış yarın gelir heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    teen wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    141 Mesaj

Hocam en son dağıtım yerine geldiğinde adımı ve adres bilgilerimi görebilmiştim. Onun haricinde bende de boştu o kısımlar

|
    |
    teen wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    708 Mesaj

Ulan hadi be Sony! Xbox şov yaptı biraz önce resmen. UK,DE,FR,ES her tarafta stok açtı. Sıra sende hadi be!!

• Binbaşı
    1589 Mesaj

Teşekkürler dostlar.

|
    |
    Bahsedilenler: webmastr_99, falid
  • Çavuş
    60 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Ulan hadi be Sony! Xbox şov yaptı biraz önce resmen. UK,DE,FR,ES her tarafta stok açtı. Sıra sende hadi be!!

Hadi be sony

|
    |
  • Yarbay
    3123 Mesaj

Evdeki sistemi satıp ps5in yanına bir de series s mi çeksem ne yapsam bilemedim şuan 2800 civarına geliyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj

Arkadaşlar bir türlü kartımı kabul etmiyor. Amazon.com üzerinden her kartla alabiliyorken bu .de .fr den alamıyorum bir türlü. Encard ile alabiliyor musunuz? işbankası kredi kartımla deniyorum, limiti de yeterli. banka kartıyla denedim olmadı. döviz hesabım var keşke direkt ondan çekebilse ama o da olmuyor sanırım...

• Teğmen
    192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CarlManfred

Arkadaşlar bir türlü kartımı kabul etmiyor. Amazon.com üzerinden her kartla alabiliyorken bu .de .fr den alamıyorum bir türlü. Encard ile alabiliyor musunuz? işbankası kredi kartımla deniyorum, limiti de yeterli. banka kartıyla denedim olmadı. döviz hesabım var keşke direkt ondan çekebilse ama o da olmuyor sanırım...

ben hep Enpara bankamatik karti ile alıyorum amazondan en son 2 de aynı kartla aldım

|
    |
  • Binbaşı
    1179 Mesaj
    Arkadaşlar Amazon canlı sohbet’e nasıl bağlanabilirim? Uygulamadan giriyorum, ya arama ya da e-posta çıkıyor.
  • Teğmen
    192 Mesaj

3400 verdim artı bir kol ile bir oyun oynamistik toplamda
    |
    |
    altairstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13485 Mesaj

Ya PC den ya da telefondan Chrome vs tarayıcı ile masaüstü sitesi görünümünden

|
    |
    gfblugano35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    780 Mesaj
    Arkadaşlar amazon.uk dan alıpda bi kısım vergi iadesi alan oldumu acaba xbox series s geldikten 1 hafta sonra azda olsa iade olmuştu ama ps5 de bi iade olmadı alan oldumu acaba🤔
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,469
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.