Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda gördüğüm en salak müşteri hizmetleri . Hele hele... bak hele mağduriyet söz konusu değil diyor bide

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunun olmasının sebebi nedir, bilginiz varsa anlatabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim

• guitarist02 kullanıcısına yanıt

hocam shop4trden dualsense almayı düşünüyorum da extra vergi çıkar mı 627tl'imiş fiyatı

• omer19072 kullanıcısına yanıt
    Bende ordan almayi dusunuyorum. Daha ps5 alamadim ama kolu alayim simdiden :) tam olarak maliyeti ne oldu acaba arkadaslara.
  • Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt

O her şekilde oluyor diye biliyorum. Provizyonda bekleme durumundan ve bankaların komisyonundan dolayı.

• elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Hocam bilen arkadaşlara sormuştum ben de geçen gün... Evet extra gümrük vergisi çıkıyormuş.. Yani Amazon gibi değil... Fiyatlar da o yüzden uygun vs demişlerdi.. neyse ben vazgeçtim almaktan o siteden.. 👍

shop4tr 850 liraya falan geliyor artık vergiyle hergün fiyat artırıyorlar. amazon tr'de 960 tl şu an tr garanti için 100 lira daha verilir bence. taksit avantajı da var

edit : 750 bu arada nasıl 850 hesaplamışım bilmiyorum Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu  200 lira fark verilir mi siz karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Kasım 2020; 1:50:22 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Daha mantıklı. Gecen gun ggde 920 civariydi ama yinede Amazon tercihim olurdu. Cok tesekkurler
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Bilgi uyuşmazlığı dediği şey nedir?
  • arkadaşlar vergiler kargolar cartlar curtlar dahil en uygun nerden sipariş edebiliriz amazon.de mi amazon.fr mi stok gelirse tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer19072

hocam shop4trden dualsense almayı düşünüyorum da extra vergi çıkar mı 627tl'imiş fiyatı

100lira civari vergi çıkıyor. ürünü teslim alirken postaciya ödüyorsunuz

• quantum_onur kullanıcısına yanıt
    Bazıları 620-660 TL'ye falan almışlar vergi dahil, sürekli fiyat artıyor sanırım.
  • PS5'i Amerika'da ki yakınıma aldırttım ama yılbaşına doğru gelmeyi planlıyorlar. Hazır PS Plus indirimde iken 1 yıllık alayım diyorum. Plus ile verilen oyunlar otomatik olarak hesaba ekleniyor mu ?Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Deathbringer kullanıcısına yanıt
    Hocam Plus'un siz almadığınız aylardaki oyunları eklenmez, eskiden plus kullandıysanız o aylardaki oyunlar eklenir, ayrıca PS Plus Collection oyunları eklenir.
  • Dianz kullanıcısına yanıt

Evet onu biliyorumda, bugünden alsam en azından Kasım ve Aralık oyunları hesaba gelir mi ? Konsol üzerinden girmesemde ?

• Deathbringer kullanıcısına yanıt
    Oyunlar plus aldığında otomatik eklenmez, senin elle eklemen lazım. Store’dan alabilirsin plus oyunlarını
  • Bulunduğum bölgede ki teknosayi aradım haftaya Aralık başı gibi stoğun geleceğini söylediler 15 adet civarı isim soyisim tel alıp haber verecekler yada mesaj gelecek gelir gelmez koşa koşa gidip alırım arayın telefon ile bilgi alın pazartesiden sonra hareketlenme olacaktır parası hazır konsolu alamıyoruz şaka gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Evet onu biliyorumda, bugünden alsam en azından Kasım ve Aralık oyunları hesaba gelir mi ? Konsol üzerinden girmesemde ?

Evet, ekleyebilirsin.

• dimontales kullanıcısına yanıt

Şans hiç sana gülmedi be kardeşim 🤦‍♂️

Hocam bana gümrük dahil 614 TL ye geldi gümrük 15 TL çıktı bir arkadaşa daha 15 çıkmış.şanslı 2 kişiyiz yani.Gelen mektup şeklinde değerlendirilmiş gümrükte bizimki.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.