Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocM kredi karti ziraat mastercard sonuçta geçer heryerde diye düşündüm.
  • Avrupa'da ne zaman gitsek stok buluruz arkadaşlar tahmini ya da bilgisi olan var mı yurtdışından gidip alacaklar için?
  • Amazon us bile stok açmadı o kadar bekledim. Yemin ederim konsoldan soğudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şuanda ps5 en uyguna hangi ülkeden/amazon vs alınır bilen var mı? pro satıp geçmeyi düşünüyorum vergi işi nasıl oluyor yine eklenince 8300'e çıkmasın Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Kartın yurtdışında kullanıma açıksa geçmesi lazım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Amazon us bile stok açmadı o kadar bekledim. Yemin ederim konsoldan soğudum

aynen. ayar oldum. avrupada herkes evden çalışıyor bence uzun süre stok sorununu çözemez sony.

konsol çıkalı 2 haftadan fazla oldu ama neredeyse hiç bir yerde stok yok.

• 25 Aralık, Cuma

Noel 2020

Bence bu tarihten önce stoklara gitmesi çok zor.

• Arkadaslar dhl ile ps5 ile dualsene alanlarin, dualsense ayri geldi acaba dhl nin sitesinden bakabilirmisiniz dualsense vergisi nekadar cikmis
  • -Hattori- kullanıcısına yanıt

En uyguna nereden mi alınır ?

Hiçbir yerden :) . Stok yok.

• Stok bekleyen kalmadı galba herkes umudu kesmiş gibi
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt

tükiye'ye göre uygun ve stok oldugunda diyecektim Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

4500 tl alanlar vardı galiba ps4 pro satıp üstüne tamamlarım diyordum ama stok yokmuş türkiye'ye hazirana kadar gelir mi acaba?

• Spiderman ve demons oyunlari var simdilik ve oynamal icin bir aciliyeti yok.. fifa icinde ancak seneye fark yaratir.. o yuzden acelemiz yok..

• Arkadaslar bu kadar aceleye ne gerek var oyun bile yok daha ps5 icin bekleyin ocak gibi baya stok olur ortalik cakal dolu 4500 mal etikleri ps5 leri 8000 satmaya calisiyolar pirim vermeyelim sunlara ben bkliycem 5000 ustu de asla vermem

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Dostum 207 tl cikmis benimkinde. Pazartesi teslim olacak gozukuyor.
  • Keşke Amazon'a sövmek serbest olsa Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Beyler amazonda hesabı askıya alınıp açılan arkadaşlar nasıl bir yol izlediniz de hesap açıldı detaylı bir şekilde bizimle paylaşır mısınız ikidir hesabı acmiyorlar ne yollamamiz lazım açılması için

• Hocam benim vaktiyle 3 kere kilitlenmişti hepsinde de şifre değişikliği yaptım 1-2 saat içinde açıldı hiç belge falan yollamadım ayrıca işe yarar mı bilmem ama benim birinde siparişlerim iptal olmamıştı ama diğerlerinde olmuştu.

• saintmedic kullanıcısına yanıt

Merhaba arkadaşlar, benimde aynı sıkıntım var.Maalesef bendende belge istiyorlar.5-6 kere istedikleri belgeleri göndermeme rağmen hep ret bildirimi geldi.Ben şu an ne hesap şifremi değiştirebiliyorum nede kendi hesabım üzerinden müşteri hizmetleriyle canlı sohbetten konuşma gerçekleştirebiliyorum. .Benden istediklerini alt kısımda paylaşıyorum.Hesabı bu şekilde kilitlenip, çözüm bulabilen bir arkadaş varsa ve yardımcı olursa beni çok mutlu eder.Herkese iyi forumlar dilerim.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 27 Kasım 2020; 22:17:57 >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Hocam bana hiç belge isteme ile ilgili mail veya bildirim gelmedi direkt şifre değişikliği yaptım ve 1 saate açıldı hep ama co.uk değildi .de üzerinden oldu ülke farklılığı olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.