Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Hemen Demon's Souls indirmeye koydum.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothegreat -- 27 Kasım 2020; 10:53:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

https://www.amazon.com.tr/dp/B08FC6MR62/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_7rlWFbDVBJ7B9
    Teslimat 8-27 ocak arası gözüküyor.
    Yakalayamadık yd amazondan para ayarladık ama konsol yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaki83

https://www.amazon.com.tr/dp/B08FC6MR62/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_7rlWFbDVBJ7B9

Amazon.com.tr'nin de ön sipariş alması çok iyi olmuş. 7.500 TL'de dijital edition için iyi rakam. Kara borsayı önler umarım.

• Bende kararsız kaldım. Ama Aralık 15'de stok gelecek diye bir söylenti var o yüzden bekleyeyim diyorum

• yaki83 kullanıcısına yanıt

DİJİTALin fiyatı türkiye de 7500 olacaksa yine pahalı yurtdışından stok beklemek daha mantıklı yurdışından 5000 5500 civarı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bargs123 -- 27 Kasım 2020; 11:38:23 >
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt

Amerika cihazıymış ama ben şahsen sadece AB cihazlarını almayı mantıklı buluyorum. ABD cihazları bir arıza olsa elimizde kalır ücreti de TR de satılacak fiyatı belki biraz daha bile pahalı. Sabır ile beklemek en mantıklısı bana göre. Ocak ta inşallah TR de satışa çıkar garantilisi dijital.

• Arkadaşlar benim gibi 3d pulse kulaklık arayan varsa, gittigidiyor %10 indirim mevcut. 1408,50 TL. Bonus 50 TL ya da garanti bonus 75 TL veriyor ayrıca 6 taksit ile güzel bir fiyat.
    https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps5-pulse-3d-kablosuz-kulaklik_pdp_628941215

• Beyler amazon almanyada stok açılırsa almayı düşünüyorum fakat ilk defa alacağım için herhangi bir sorun olur mu ? Burda bazı arkadaşlar ilk alışverişlerde sıkıntı oluyor tarzı şeyler söylemişlerdi kafama takıldı. Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• amazon satmıyor satıcı Sales-US cihaz amerika cihazı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: memothegreat

Amazon.fr sonunda teslim alabildim.

Edit: Hemen Demon's Souls indirmeye koydum.

İlk günden kıracam dion yani Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

hocam olan da var olmayan da ama önce eklediğin kart ile küçük miktar gift card almayı deneyebilirsin. hesap kapatırlarsa hesap özeti gönderip ve kartın sana ait olduğunu ispatlıyorsun. böylelikle sonraki alışverişte sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel_Miller

Çok pahalı. İlla TR'den alınacaksa bile üzerine 800 lira daha koyup normal modeli almamak bence ahmaklık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joel_Miller

Gümrük vergisiyle ne kadara gelir ki?Birde bunun için priz çevirici alacağız...

• Amazon 'dan alınan ürünün amazon garantisi için fatura yeterli mi, yoksa alınan hesap mı lazım

• Bu ürün zaten amazon Türkiyede 7.500 vergiler dahil hocam

• ectavi kullanıcısına yanıt
    Sizde para çekildi mi veya provizyonda mı?
  • hayalci07 H kullanıcısına yanıt

Nesi iyi hocam 7500'ün? 8300 üzerinden oranlama yaparsan resmi satışlar başladığında 6000 küsürden satışa çıkar bu cihaz.

Ki linkteki cihaz Amazon'un veya Sony'nin kendi satışı değil. Legrin LLC diye bir firmanın satışı. Resmi fiyat bundan daha düşük olacaktır çok büyük ihtimalle. He PS5 diye yanıp bitiyorsanız şu an stok yokken iyi bir tercih olabilir ama geniş çaplı düşünüyorsanız linkteki fiyat kazık.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Nesi iyi hocam 7500'ün? 8300 üzerinden oranlama yaparsan resmi satışlar başladığında 6000 küsürden satışa çıkar bu cihaz.

Ki linkteki cihaz Amazon'un veya Sony'nin kendi satışı değil. Legrin LLC diye bir firmanın satışı. Resmi fiyat bundan daha düşük olacaktır çok büyük ihtimalle. He PS5 diye yanıp bitiyorsanız şu an stok yokken iyi bir tercih olabilir ama geniş çaplı düşünüyorsanız linkteki fiyat kazık.

Karaborsaya nazaran dedim.... 6.000TL imkansız Dijital sürüm için. Unutun o rakamları.

• 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.