Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım hocam çok sağolun,belki çıktığı zaman daha çok rahatlar. Benim korkum 15-20 gün olması.1 hafta olsa sıkıntı olmaz ,TR de de aşağı yukarı aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

+1

Nedir toplam?
    Hocam resim bile atmışım. Yazanlar da var fiyatı. Biraz konuyu okuyarak yorum yapın lütfen. Ondan sonra sorunuz varsa yardımcı oluruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam tarayıcıdan bakındım bulamamıştım uygulamada varmış takibe ekledim stoğa düşsün fiyat yine uygun olursa yapıştırcam dijital olanını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    benim bildiğim tag ekliyor, ref değil. denemelik bırakıyorum link

https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B08H98GVK8/

https://www.amazon.fr/Far-Cry-%C3%89dition-Limit%C3%A9e-Amazon/dp/B08CHLKXV2/

edit : evet bu tag ekleniyor sadece, ref eklemiyor. "?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Eylül 2020; 21:53:32 >

• ahhhh daha konsollar çıkmadı benim kafa yine çok güzel :)))) özür diliyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

benim bildiğim tag ekliyor, ref değil. denemelik bırakıyorum link

https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B08H98GVK8/

https://www.amazon.fr/Far-Cry-%C3%89dition-Limit%C3%A9e-Amazon/dp/B08CHLKXV2/

edit : evet bu tag ekleniyor sadece, ref eklemiyor. "?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber"
    bu referral yazan kısım ref diye biliyordum ben, o zaman yanlış biliyormuşum.

• Hardwell. kullanıcısına yanıt
    Para çekildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertKayaTR

aslında ben de sırf bu yüzden almadan önce 6 ay bekleme taraftarıyım ama fakir ülkeyiz fiyat azalacağına artar anlayışı oturdu. güvenemiyorum.
    Gift card alma işi makul

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Para çekildi mi?
    Ücreti kargoyu gönderecekleri zaman çekiyorlar karttan. Şu an geçerli bir kart girmek yeterli sipariş verebilmek için. Limit, bakiyesi önemli değil diğer kullanıcıların bahsettiğine göre.

• Hocam fr den sipariş oluşturdum bende dijital için listeye yazabilirsin ilerde iptal edebilirim belki :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraxion61 -- 17 Eylül 2020; 22:4:23 >
  • Faydalı bir konu emeği geçenlere teşekkürler

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Referral kelimesinin tr karsiligi : referans, "referral&utm_source=DonanimHaber" kisminda otomatik zaten dh referansi olusmus hocam. Ayriyeten bu mevzu beni gereksiz yordu.Yine ve son kez tekrarliyorum bu mesaji okuyan kişilere; bana bu tarz ithamlar da bulunmak yerine konuyu ve beni sikayet edin, haksizsam zaten onlar gerekli uygulmayayi yaparlar merak etmeyin.

• yahu bu amazon neyi bekliyor? Ön Satışın nasıl bir stok sorunu olabilir?

Dün gece keşke 2'de uyumasaydım. Umarım Amazon US, TR gönderimi yapar :)

Yok mu Amazon'da tanıdık çalışan içerden bilgi alalım..
  • Arkadaşalar merhaba benim enparada suan 465 eurom var amazon de den açılırsa sipariş geçicem ama enparayi aradığımda doviz olarak yapamıyorsunuz tl hesabınızdan çekilir diyor bu ne saçma is yav. Nasil bir yol izlemem lazım 🤔 bu 465 euroyu, tl hesabına mi bozdurayım(para çekilmeden birkac gun önce en azindan kurdan zarar etmem) yoksa nasil oluyor bir halt anlamadim bu işten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncsuarmy7 -- 17 Eylül 2020; 22:8:28 >
  • konu sahibi arkadaş gift card olayını daha detaylı anlatabilir misiniz? Nasıl gift cardla alacağız? Kurdan etkilenmemek için en garanti yol bu sanırım.

• tuncsuarmy7 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk mesajda belirttiğim sekilde paranizla amazon gift card alarak isleminizi kurdan etkilenmeden halledebilirsiniz.

banka kartı olduğu için tl çeker hocam, yapabileceğin en iyi şey dediğin gibi para çekilmeden önce tl'ye çevirmek. alışveriş kuru daha yüksek olduğu için üstüne biraz daha eklemen gerekir ama, birde %1 fazlasını alıyordu sanırım yurt dışı işlemlerde.
    Amazon Gift Card satın al hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Hocam ilk mesajda belirttiğim sekilde paranizla amazon gift card alarak isleminizi kurdan etkilenmeden halledebilirsiniz.
    amazon US veya DE TR gönderimi bir daha yapmazsa ne yapcaz? :) Gift Card iade şansımız var mıdır?
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam mantıklı olan gift card gözüküyor ama ne olir nolmaz bu korona döneminde (korona dahada patlarsa) siparişler iptal vs olursa bosada gift card almış olmayayım 😂

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.