Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Konuda emeği geçen yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

güle güle kullanın.

• Arkadaşlar İngiltereden aldığım diskli ps5 gümrüğe gelmiş ancak evrak doldurmamı istiyorlar. Bu evrağı dolduranlar nasıl dolduracağım konusunda yardımcı olabilirmi acaba? Ürünün fiyatını yazın diyorlar normal ps5 fiyatınını yazayım yoksa kargo ithalat ücretleri dahilmi yazayım, birde fiyat gösteren site istiyorlar amazon linkinimi atayım. Ayrıca yazıcı ve tarayıcı olmadan bu işi halletmenin bir yolu varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu ilk postuna ücretlerini de yazsaydınız daha iyi olmaz mıydı ?

fiyat hakkında bilgi sahibi olunur,fiyat takibi yapılabilirdi diye düşündüm.

biliyorum 3 tık ile amazon fiyatını öğrenebilirim/sorun bu değil.

• quote:

Konuda emeği geçen yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

az besle hocam kediyi bi deri bi kemik kalmis

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Diyete bile girdik hocam :D fotoğrafta öyle çıkmış
  • Tiny Titan kullanıcısına yanıt

Satıcısı amazon değilmiydi? Alırken zaten vergisini ödüyorsunuz diye biliyorum. Dhl ile gelmedi mi? Gümrük işlemlerini onlar hallediyordu. Sadece TC nizi ve içeriğini beyan ediyordunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Satıcısı amazon değilmiydi? Alırken zaten vergisini ödüyorsunuz diye biliyorum. Dhl ile gelmedi mi? Gümrük işlemlerini onlar hallediyordu. Sadece TC nizi ve içeriğini beyan ediyordunuz.

UPS ile geldi. Zaten vergi ödememi falan istemediler gümrük işlemleri için yetki belgesi diye bir şeyi doldurup mail adreslerine göndermem gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 26 Kasım 2020; 16:58:18 >
  • Tiny Titan kullanıcısına yanıt
    Geldi mi hocam alet
  • Vay arkadaş paramız var kiya köşede aleti alamıyoruz kara cuma şu bu derken yine kalacak Aralık ortası gibi stoklar gelecek ama yetişmek imkansız
  • bekle bekle bir hal olduk.

• enkazweb kullanıcısına yanıt
    Acaba dualsense fiyatlarida dusermi
  • beyler shop4tr den aldıgım dualsense gümrüğe gelmis ama vergi miktarı felan görünmüyor daha tahminen kaç güne elime geçer daha önce alan varsa yazabilir mi ?

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Sanmam hocam en iyisi shop4tr den almak bence.
  • Arkadaşlar bana vergi çıktı. 1400 küsür istiyorlar. E-posta geldi. Ne yapmalıyım?

Tek ürün, diskli versiyon. Satıcı amazon.es

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 26 Kasım 2020; 19:25:50 >
  • Pas encore expédié yazısı ile bakışıyoruz 3 gündür. Amazon.fr muhtemelen benim ps5 i aralığın ortasında gönderecek ben de o zamana kadar her gün 100 kere siteye giricem alşksjdlka

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Ödeme sakın sistemsel bi mail dhl atmıştır muhtemelen otomatik
  • blackprague kullanıcısına yanıt

evet dhl atmış.

ÖDENMESİ GEREKEN GÜMRÜK VERGİ BORCU

Merhaba xxxxxxxxx

MAD8 tarafından gönderilen xxxxxx numaralı DHL Express gönderiniz ülkeye ulaştı ve gümrük işlemleri tamamlandı. Gönderiniz ile ilgili vergi borcunuz mevcuttur. Tutar TRY 1,482.54’dir.

Teslimat ile ilgili yaşayabileceğiniz aksaklıkları önlemek adına, lütfen söz konusu bu tutarı internet üzerinden güvenli bir şekilde ödeyiniz. Ödemeyi yapmak, vergi borcunuzu görüntülemek ve ilgili belgeleri indirmek için buraya tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 26 Kasım 2020; 19:29:11 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Karşı taraf ödeyecek de
  • Bu vergi muhabbeti normal mi yani arkadaşlar? Ödemek zorunda kalmayalım şimdi.. Birçok arkadaşa böyle bir mail gitmemiş sanırım.

• quote:

Bana da geldi hocam Amazon’a soruyorum şimdi yarın dhl ile görüşeceğim

Başkan siz naptınız o vergi borcu muhabbetini? Halloldu mu?

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.