Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vatanda vs 299 olarak görünüyor ama stokta yok ana konuda da epey konuşulmuştu hatta düştüğüne dair
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

orada neredeyse 20 gündür öyle yazıyo ama hic stoklara gelmedi bile,ayrıca turkcell.com.tr de hala 479tl.keşke dediğin gibi olsa ama sanmam 30 dolar olan bi ürün üzerine çok az kar koyarak satmazlar burda malum ps5 fiyatları ortada..

Hocam kolun maliyeti ne oldu acaba? Amazon Turkiye’de 967 lira. Simdiden alsam mi acaba kolu. Stok sorunu bitince de ps5 alirim diyorum ;)
  • enkazweb kullanıcısına yanıt
    Hepsisony ile görüştüğümde de aynı cevabı aldım ama kesin öyledir diyemiyorum hocam sizi de yanlış yönlendirmeyim.
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Ben ps5 ile aldım sanıyorum 1000 TL ödedim
    Amazon Turkiye’den siparis vereyim o zaman ben. Ps5i alirim bir gun ;)
  • elvinjohnson E kullanıcısına yanıt
    Shop4tr sitesinden alanlar vardı burda bi okuyun isterseniz geçmiş sayfaları
  • Spiderman Remastered yükseltmesi için kaç TL istiyor acaba
  • Adrosero kullanıcısına yanıt

Ben de pulse arıyorum hocam birbirimizi haberdar edelim. N11 de 111 TL indirim kuponu 50 TL Axess ile 1428 TL ye mal edilebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

MaaşAllah ne kadar çok soru geldi...

Arkadaşlar siparişim iptal olunca araştırdım. Amazon'da tr-uk-de ayrı hesaplardır. Birbirleriyle alakaları yok. Araştırdıktan sonra şundan EMİNİM: Ps5 verdiğiniz ilk sipariş olacaksa siparişiniz YÜZDE YÜZ KESİNLİKLE iptal olacak. Ve hesabınızı geri açtırsanız bile siparişiniz YÜZDE YÜZ VE KESİNLİKLE geri açılmayacak. Daha net konuşamam sanırım..?

İlk önce 3-5 avroluk bir şey sipariş etmelisiniz. Bir arkadaş 1 avroluk hediye çeki almayı akıl etmiş, mantıklı, denemeye değer ama sonucunu bilemiyorum. İşe yarayabilir.

Hesabı açtırdıktan sonra ne olacağını ben de bilmiyorum. Benim hesabım açtırılmış hesap. Ben de denediğimde öğreneceğim. Ama sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Not: Ben banka kartı kullandım.

Benim Amazon UK’dan ilk alışverişimdi siparişim sorunsuz geldi. Hatta Tr dahil daha önce hiçbir Amazon’dan alışverişim olmadı.
    Ps5 siparişim sorunsuz elime ulaştı.
    Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamadım?

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt

Benimki bugün geldi bile dhl ile 19 kasımda almanya siparişiydi

• Ahhhhh deli olcam vallahi ya müşteri hizmetlerini yakında kargolucaz diyo 1 haftadan uzun süredir bekliyorum

tşkler hocam sony türkiyeyi aradım onlarda kdv haric 225tl olacak dediler ancak firmalar isterse 500 e bile satabilirmiş ona karısamayız dediler.senden sonra hepsisony ve overgame i aradım onlarda 300tl yi onayladılar amazon siparişimi iptal ettim stok beklemeye devam haberdar ettiğin için tekrar saol..

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt

Az daha sabret bakalım

• Nereye kadar :D
  • Bu garanti mevzusuna açıklık getireyim az önce 212 391 04 01 numaralı PS destek hattı ile görüştüm telefona Hamdi bey diye biri çıktı. Sony Euroasia bölgesinde olan tüm ülkelerde 1 yıl garanti var dedi. UK, Almanya, Fransa, İtalya bunlara dahil. Mesela USA ya da Avustralya dan alsaydınız olmaz dedi uluslararası garanti yokmuş. Bilginize beyler...

• Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

Konuda emeği geçen yardım eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
  • evinde yazıcısı, tarayacısı olmayanlar ups'in gönderdiği evrağı doldurmak için kırtasiyeye gitmek dışında bir yöntem kullandılar mı?

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Adobe fill&sign programiyla telefonda yapmistim 2-3 sene once kabul edilmisti.

güle güle kullan kardeşim..

• 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.