Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Benden bugun cekim oldu.Kargolanir diye sevinirken, bir baktim dualsense gonderiliyor ve ps5 te bir degisiklik yok.
    Urunleri ayirmislar, bilmiyorum daha once bu sekilde gonderilen oldu mu?
  • Bu Amazon'un neye göre hesap kitledigi belli değil.Amazon tr amazon.de Amazon Hindistan'dan alışveriş yaptım birşey olmadı.ama dijital siparişim için bende baya tirsmistim sorunsuz geldi
  • BluFENIX kullanıcısına yanıt

aksesuarlar daha önce gönderildi o konuda sıkıntı yok ama bizim ps5leri ne zaman göndercekler çok merak ediyorum herkesin evinde biz hala bekliyoruz  

• pfaff100 kullanıcısına yanıt
    Hesap eşimin üzerine, kart benim. Yani hesapta eşimin, kartta benim adım yazıyor. Bu problem olur mu acaba..
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Sorun olabilir hocam o şekilde, hesabı kapananlar oldu bildiğim kadarıyla eşinizin kartı varsa onu girmenizde yarar var
    Haydaaa onda da limit yok. Hesapta isin soyisim değiştirsem?

hesapta isim soyisim değişmez ki nasıl yapıcaksınız

İşte bilmiyorum o yüzden sordum ☺️
    Neyse artık ne diyim harbiden yordu bu iş beni kaç gündür yeter..
    olursa olur olmazsa ya beklerim ya da başka yol bulurum ne diyim. Stok mtok geleceği de yok zaten baksanıza gece açılmış walmar'ta 30 saniyede bitmiş. Bu ne saçma iştir böyle ya yazık vallahi...
  • Askıya alınan hesap ile ilgili ekstre kart resmi falan yolladık bunun durumu ne zaman belli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt

Ben dün Amazon Müşteri Hizmetleriyle ödemeyle ilgili sorunu konuşurken sordum. Ödemeniz alındıysa muhtemelen önümüzdeki hafta kargolanmış olur dedi ama çok da emin değildi. Hala stokları yok anladığım kadarıyla.

daha önce alışverişleriniz olmadıysa büyük risk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhat8634 kullanıcısına yanıt
    Tr'de robot süpürge aldım yüksek tutar bir sıkıntı olmadı.
    .de 'den 1 euroluk gift kart aldım oda sıkıntı olmadı. Çekti parayı.
    Ne diyim artık tamamen şans, kader işi.
    Gerçekten sıkıldım artık, milletin cihazlar eskidi biz hala stok peşindeyiz
  • nopnog kullanıcısına yanıt

benden ödemeyi geçen hafta çekti hala kargolamadı umarım hafataya kargolar

• Pulse nerede en ucuz arkadaşlar
  • amazon.com şarj standı stoklarda bitmeden kapın ben takipteydim aldım hemen birazdan bitebilir..

• enkazweb kullanıcısına yanıt
    30 dolar artı 30da Kargo üstüne vergisi var trde 300 TL aralıkta gelecek zaten denilen o
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

yavaş kargoyla 54 dolara aldım ayrıca ekstra vergi yok çünkü vergi dahil ödeniyor ayrıca türkiyede 300 değil 480tl hocam araştırın öyle yazın bilip bilmeden kirletmeyelim buraları.şarj standı için 2 haftadır stok kovalıyorum ben..

• enkazweb kullanıcısına yanıt
    Düşürüldü fiyatları 479du evet ben de bakınıyordum. Kargo gümrük vergisi vs dahil 54$ mı tuttu kişisel tercihtir hocam zaten beklemek yerine almayı tercih etmişsiniz.
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt

kaynak atarmısın nerede düşürüldü yazıyo eğer öyle birşey varsa iptal edeyim hemen..

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.