Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En kötü iptal ederim hocam. Ya da dursun dayımlarda bi dahaki sefere teyzem dedem felan kim gelirse artık o getirir.
  • anarkii kullanıcısına yanıt
    Hocam toplam ne kadar mal oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn09

Hocam toplam ne kadar mal oldu?

545 euro ya mal oldu, sadece ps5 digital , ek dual sense yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anarkii -- 25 Kasım 2020; 18:8:20 >
    Kur bi yerli yerinde dursa bu fiyat bile gayet iyi fiyat ama. Bakalım nolucak.
  • Galiba Amerika’ya ayrılan stok ile Avrupa’ya ayrılan stok aynı degil. Amerika’da neredeyse her gün birisi stok açıyor. Avrupa’da Amazon daha ps5’leri düzgün gönderemiyor. 12 Aralikta stok açarsa Avrupa Amazon siparişimi veririm herhalde (bir aksilik çıkmazsa)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon İspanya'dan gelen PS 5, gümrüğe takıldı. Bu normal ancak gümrükten geçemedi. Cünkü Amazon süzmesi ismimi yanlış yazmış. Öyle olunca gümrük doğrulama yapamamış. Dünden beri gümrükte bekliyor cihaz. Bugün DHL'i arayıp durumu bildirdim ilgilendiler. 2-3 iş günü içerisinde kargonun gümrük memurları tarafından yeniden işleme alınacağını söylediler. Yani herhalde cuma gününü geçer teslimat.

Cihazı ilk alanlardan biriyim(25 Eylül). Sanırım 25 Eylül'de satın alıp da en son erişen ben olacağım.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• tospik kullanıcısına yanıt

Tabiki bir olmaz kardeşim orası ABD, her zaman en fazla pay orada olur 😊

Hadi gözün aydın kardeşim 👍

• ydn06 kullanıcısına yanıt

Öncelikle en kısa zamanda cihazınıza kavuşursun uz umarım hocam. Nasıl yanlış yazılmış hocam Amazon dan kaynaklı galiba bizide aydınlatırsanız bizde aynı hataya düşmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bargs123 -- 25 Kasım 2020; 18:53:15 >
  • 19 unda siparis verip kargosu verilmeyen 2 3 kişi kaldık sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ectavi -- 25 Kasım 2020; 18:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Hadi gözün aydın kardeşim 👍

Teşekkür ederim. Darısı stok bekleyenler ile kargolamayı bekleyenlerin başına

• quote:

Orijinalden alıntı: ectavi

19 unda siparis verip kargosu verilmeyen 2 3 kişi kaldık sanirim

Ne para çekildi ne bir gelişme var. Amazon Almanya.

• Benim parayi sipariş anında cekmisti hocam halen provizyon aşamasında

17/24 aralık teslim gözüküyor

• Karaborsacılara destek vermeye devam edin böyle yakında Switch gibi iki katına almak zorunda kalırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Teşekkürler hocam. Evet sadece konsolu aldım. Almanya'dan Digital 545 Euroya geldi. Dualsensei Shop4trden 600TLye aldım gümrük ücreti 15-110 TL arası bir ücret olacak. O henüz belli değil.

Hocam takibi yok degilmi o sitenin bende iki adet aldım ama ne ses var ne seda

• ectavi kullanıcısına yanıt
    Benim para 20 çekildi sıkıntı yok ama halen kargolanmadi diskli benim almanya
  • Skandala bak. Yönetim aksi bir şey görmemiş ilan hakkında yazılan olumsuz yorumları da sildiler benim şikayetimden sonra.Bu foruma harcadığım zamana yazıklar olsun.Ben yabancı platformlara geçiyorum bugünden sonra tamamen. Bir de beni süresiz uzaklaştırın da tam olsun. Neyse biz neyin ne olduğunu anladık şimdi

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt

Dijital benimkide hocam .de aynen

• kerim35 kullanıcısına yanıt

Taki var hocam. Sipariş numaranızın üstüne tıklayın. Açılan sayfada "track" yazan yere tıklayın. Royal mail'deki barkod numarasıyla ptt'nin sitesinden daha güncel takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falid -- 25 Kasım 2020; 19:52:52 >
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.