Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde kargolanmadı sadece simdi gönderiliyor diyor. Kargo takip numarası gelmedi.

• Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu kısaca her gün amazonlara belli aralıklarla göz atın. Bu yıl bitmeden daha fazla stok gelecek.
  • "We want to thank gamers everywhere for making the PS5 launch our biggest console launch ever. Demand for PS5 is unprecedented, so we wanted to confirm that more PS5 inventory will be coming to retailers before the end of the year - please stay in touch with your local retailers.

PS5'in şimdiye kadarki en büyük konsol lansmanımızı başlatmasını sağlayan her yerdeki oyunculara teşekkür etmek istiyoruz. PS5'e olan talep emsalsiz, bu nedenle yıl sonundan önce perakendecilere daha fazla PS5 envanterinin geleceğini onaylamak istedik - lütfen yerel perakendecilerinizle iletişim halinde olun."

Ps Kanada paylaştı. İyi haber (:

• Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    15 Aralık diyorlardı. Daha önce gelir umarım
  • Karaborsacılar biraz daha stoklasın diye stok açmışlar sanırım

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Bende de durum ayni. Beklemeye devam..
  • soran arkadaşlar olmuştu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dispatching now aşamasında olan arkadaşlar sabretsinler bugün yarın kargolanır
  • Arkadaşlar sizce bu bir hafta içinde amazon de nin stok açma olasılığı var mı? Haftaya dayımlar geliyor galiba çok iyi olurdu.
  • Amazon.ukdan almak çok daha kârlı ve mantıklı şuan. Benim ilk önceliğim uk oldu.
  • 19 kasım amazon de ps5 siparişim kargolandı.

• kargoladık diye mesaj geldi şimdi, 15 aralıkta teslimat diyor. ups diyor. çinden mi gönderiyorsunda 20gün sürüyor. bu konuda kafayı yedi bunlar. UK

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt

Hocam tarihleri baya ileri tarihli yazıyorlar ama erken geliyor UPS 3-4 gün civarı getiriyor

• anarkii kullanıcısına yanıt
    Dostum senin ki disc mi digital mi?
  • gkhn09 kullanıcısına yanıt
    Hocam açsada hemen gelir mi o da ayrı bir soru
  • 19 Kasım'da sipariş verip ücreti çekilmeyen varmı hâlâ benim gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cugly kullanıcısına yanıt
    Hocam almanya içinde 2-3 gün içinde ulaştırırlar diye düşünmüştüm de. Depolarına geçmeden mi stok açıyorlar sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluFENIX

Dostum senin ki disc mi digital mi?

Ben digital sürüm alıyorum.

• gkhn09 kullanıcısına yanıt
    Olabilir pek emin değilim ama hemen gelmezse sıkıntı yaşayabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.