Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğürme emojisi bulamadım, varmış gibi yaparsınız.

• Başkut kullanıcısına yanıt

Bana neden mail gelmedi acaba uzun zamandır ps5 listemde ekli olarak duruyor hem .de hem .fr üzerinden. fr için bir saat belirtildi mi acaba?

• GebreSelassie G kullanıcısına yanıt

Valla kilitlerlerse kendileri bilir, her ay binlerce liralık alışveriş yapıyorum + prime üyesiyim. Bunu da kitlemezler herhalde.

• iCankat İ kullanıcısına yanıt

Benim de Eylül'den beri ekli ama gelmedi bana da. Twitter ve bu konudan gördüm e-postaları.

• Başkut kullanıcısına yanıt

eyvAllah

• Dostlar ilk mesajda amazon’dan satın alım ile ilgili bilgiler falan vardı,şu an bende gözükmüyor bende, kaldırıldı mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Egeozbaran kullanıcısına yanıt

Herkes bilgi edindi ve artık son gün diye konu sahibi sildi.

• ohh be sonunda amazon.co.uk siparişim Dispatched Wednesday, 18 November yazıyor DHL ile verilmiş sonunda rahat bir uyku çekebilirim Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 19 Kasım 2020; 2:33:12 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Benim takip numarası da gelmis hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

ohh be sonunda amazon.co.uk siparişim Dispatched Wednesday, 18 November yazıyor DHL ile verilmiş sonunda rahat bir uyku çekebilirim    

Verniste order details da ne gozukuyor? Bende de oyle yaziyor sonra order details ta preparing for dispatch yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok merak ediyorum, 17 Eylül'de Amazon.de'den ilk sipariş verenlerden olup da kargosu hala gönderilmemiş ya da Amazon depolarında bekleyen var mı? Hayır tek şanssız ben olamam herhalde illa ki vardır birileri Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

Tamam adamlar vadettiği tarihten çok önce getirecekler, orasına lafım yok. Ama benden günler sonra sipariş verip, parası da benden saatler sonra çekilen insanları önüme geçirmelerine çok pis ayar oldum.

Yıllardır Amazon.com öyle bir adalet terazisine ve müşteri memnuniyetine alıştırmış ki bizi; Amazon.de'nin bu miskinliği N11'den, Trendyol'dan alışveriş yapıyormuşum gibi hissettirdi. Yani mutfak robotu sipariş etmedik sonuçta, şu an bütün dünyada büyük bir heyecana sebep olan, stokları bulunmayan, ön sipariş rekorları kıran bir konsolun satışı ve yoğunluğu söz konusu... Bari bu döneme özel olarak şu depolama ve kargolama birimlerini 24 saat çalıştırsana be abicim!

• TaKo kullanıcısına yanıt

Ben hocam. 17 Eylül'de sipariş verdim hala teslimat randevusu ayarlandı da duruyor.

• Bir ihtimal bekledim bu saate kadar fakat stok falan yok😔

• Bir bahtsız bedevi ikimiziz sanırım :) bak yükseltiyim mi seni? Aynı kargo parasını verdiğimiz adamlar Cuma gecesi Spider-Man Miles Morales'le RTX açık bir şekilde kar manzaralı bir New York manzarasında ağ ata ata şehir turuna çıkarken, biz DHL'nin sitesinde kargo hareketlerine bakcaz Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu haftasonu çöp olacak, bir de karantina var, cidden asabı bozuluyor insanın... Dua edelim de bari Cumartesi teslimat yapıyor olsunlar.

Bu arada diğer arkadaşlara umarım Perşembe bile gider, bir an evvel konsolarına sağ salim kavuşurlar inşallah! Hele ki bu forumdan kişilere gidiyorsa ayrı bi mutlu olurum, benim derdim onlara neden erken gittiği değil; neden bir kargolama sırasının ve düzeninin olmadığı, varsa da neden öncelik hakkımıza saygı gösterilmediği! Yahu sen Amazon'sun, sen Almanya'sın, disiplinin ve çalışmanın ana vatanısın, pehh! Kurban olsunlar benim Hepsiburadama, adamlardan sıvı sabun aldım gece 3'te kargoladılar Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• DHL den sms geldi kargonuz yolda imza gerekli yazıyor. Ancak ne sms deki linkte ne de mailimde imza atmam için bir form vs bulunmuyor. İmza atan oldu mu?

• alic3lik kullanıcısına yanıt
    Amazon tr de sipariş i iptal olan kişi sendin galiba hocam umarım en kısa zamanda bulursun

• Co uk sonunda...

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    İmzaya gerek yok hocam o standart bir metin. Sadece sizi gümrük işlemlerinde arayacaklar ve tc isteyecekler o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydfth -- 19 Kasım 2020; 3:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oldboy86

Co uk sonunda...

Bir gunde boyle beklersin .. benimki dun sabah 4 ten beri boyle o kdr para ver siparisi vermesinler kargoya depoda dursun. Bu iste bi is var ama hayirlisi

artik hala dhl in almamis iskillendiriyor beni!

order details kisminda ne yaziyor baksana preparing for dispatch mi hala ?

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.