Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guest324 kullanıcısına yanıt
    Cok iyi digital almamışssın heralde dimi

• Evet dostum önce ki mesajda belirtmiştim.

• Türkiye gönderim nasıl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok gelmeyecek gibi, all digital almaya korkuyorum. Sonynin bize ittirdigi fiyatlardan oyun almak zorunda kalacağız. Oyunlar 70 Euro olacak deniyor 600 700tlleri bulacak. Halen last of us 2 oynamadım pahalı diye. Üzücü.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ismini sevdim oyun platformlarinda ismimi okuyamiyorlardi genelde baska isim kullaniyordum bi cocuk vardi VOK3Y kullanmisti oda guzeldi seninkide guzelmis Volcy :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enhyy170431

Stok gelmeyecek gibi, all digital almaya korkuyorum. Sonynin bize ittirdigi fiyatlardan oyun almak zorunda kalacağız. Oyunlar 70 Euro olacak deniyor 600 700tlleri bulacak. Halen last of us 2 oynamadım pahalı diye. Üzücü.
    oyunlar 80 Euro oldu bile digital almaya korkuyorsanız diskli versiyonu almanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 18 Eylül 2020; 0:30:18 >
  • Hocam hangi uzantıdan aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Merhaba Zenginler:D
    Bunu yazmak için girmiştim şimdi çıkıyorum :/

• fearless_king kullanıcısına yanıt
    Fransa hocam

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Linklerde sorun yok el atılmış. Muhtemelen aracı olarak tıklanan biryerden yada tarayıcı eklentilerinden falan gelmiştir. Yine de temizlenmesi iyi oldu ne konu sahibi zan altında kalsın ne de başkası. DH'nin her siteye koyduğu tag'dan farklı bişiydi.
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    modlardan biri düzeltmiş
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    aynen ole zaten amazona temiz bi sekilde girmenin imkani yok uzanti surekli bi sekilde parametre doluyor o yüzden bilip bilmeden kimsenin gunahini almayin

Bu arada stok gelsede gorsek artik en avantajli hangi ulkeden oluyor?
  • Arkadaşlar anlamadığım nokta şu. Önsipariş diyoruz ama parayı ürün yollancağı zaman çekiyor diyorsunuz. Yani ha şimdi sipariş vermişim ha kasım ortası. Ne gibi bir fark olur? Burada stok takip etmenin önemi nedir bunu anlayamadm? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın. Sonuçta ben şimdi sipariş versem de kasımda versem de çekilecek para aynı olacak

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Doğru ancak ön sipariş sırasına göre kargolanması ve stok probleminden dolayı alıyor insanlar. Siz Ekim sonunda sipariş verdiğinizde belki ürün satışa çıktığında sizin siparişiniz sırada olacağından 1-2 sonra kargolanabilir. Stok sorunu olup olmayacağını bilmiyoruz çünkü.
    Hocam kasım da stok bulman büyük ihtimal imkansız olur, o zamana kadar tüm stoklar erir bence. Şu an bile misal 5 dakika açıyolar anında eriyor. Bir de amazon gift ile alıp şu anki kurla ödenebilir, kurun artacağı öngörülerek.

Stok sıkıntısı oluyor genelde. Konsolu çıktığı gibi edinmek isteyen insanlar var ki gayet doğal.

• Adı geçen üyelere bakıyorum sadece 1 kişi dışında herkes dijital sürümü tercih etmiş. İlginç bir tercih istatistiği. Fiyat farkı çok olduğu için mi yoksa diski gereksiz bulduğunuz için mi böyle sipariş ettiniz?

Gerçi fiyat farkı az buz değil 100 avro. Haliyle o para ekstradan bir DS veya bir Headset alınması mantıklı tabi. Yine de bana disksiz bir konsol eksik bir konsol gibi hissettiriyor. Bakalım ben sabredip çıktıktan aylar sonra almaya çalışacağım. Acele etmeyelim.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Ben fiyat farkından ötürü dijital aldım ama fiyat farkını karşılayacak olsam bile dijital alırdım. Kutulu alış veriş zaten yapmıyorum, dh kardeşlikten alırım yine oyunları, çıktığı gün değil de düşmesini beklerim biraz. Oynayıp bitirince de, biraz daha ucuza koyar satarım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.