Şimdi Ara

PlayStation 5 | TV, MONİTÖR, KULAKLIK TAVSİYE [Ana Konu] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.097
Cevap
61
Favori
65.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Blackshark V2 Pro wireless kullanan var mı? Arctis 7P, Cloud 2 Wireless, Pulse 3D’ye kıyasla nasıl?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Sony Ps5 Pulse 3D kulaklık almak istiyorum şu an 1.100 1.200 tl arası civarında. Acaba bu fiyata alınabilecek başka bir kulaklık var mıdır ?

• PS5 için 1080P monitör çok mu düşük olur arkadaşlar sizce? 2. el 4K 60 HZ de bakıyorum ama 1080P 144HZ de alabilirim daha uyguna. Şuan TV alma imkanım yok.

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    1440p 144hrtz alabiliyorsan al destek gelince uzun müddet rahat rahat kullanırsın

• Yararlandım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen biri fikir versin. SteelSeries Arctis 7P adlı kulaklığı sipariş ettim fakat satıcı bunun 7P+ Plus olanını yollamış açayım bakayım dedim ses aşırı az geldi bu fiyata böyle ses olması çok üzücü bu konuda ne yapabilirim yardım edebilecek birisi var mıdır?

• Çözünürlügün önemi ekran boyutuyla alakalı konsolla alakası yok.Yoksa ps5 1080p destekliyor.24 inç üstü bir monitör için 1080p düşük olur pikseller gözükür.Fakat mesela 24-27 inç bir monitör için de 4k gereksiz.O yüzden alacağınız monitörün ekran boyutuna göre seçim yapın.24 inçe kadar 1080p iyi.27 inçe kadar 2k iyi.27 inç ve üzeri için 4k monitör alınabilir.

• merhaba arkadaşlar

monster 32 inç 2k 165hz monitör aldım ps5 ve pc de kullanmak için.
    pc de çok iyi ama ps5 de 1080p 60 hz olarak görüyor.
    2k 144hz yada 165hz monitörlerde genelde böylemi bu hz olayı ps5 de.yani 60 hz demi kalıyor 1080pde

• gijbala44 kullanıcısına yanıt
    Daha 2k destegi gelmedi güncelleme ile gelecek normal o şekilde göstermesi

• lakers87 L kullanıcısına yanıt

2k yı demiyorum hocam 1080p de 60 yazıyor.görüntü çamur gibi.bundan önce asus vg32v 2k kullanıyodum daha net idi ayrıca 4 k 60hz olarakda görünüyodu.yani merak ettiğim 2k ve 1080 p 144hz yada 165hz kullanan arkadaşlarda konsol 60hz mi görüyor

• Merhabalar, PlayStation 5 için 2k 120 hz görüntü alabileceğim 32 inç monitör arayisindayim.butcem ortalama 10 bin TL.tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

• haliTR3 H kullanıcısına yanıt

kesinlikle odyssey g7 32 inç başka uzak dur aman aman

• -PoseidoN- kullanıcısına yanıt

900 tl den göndereyim kardeşime acılmamış faturalı eurasia garantili

• Arkadaşlar merhaba,

PS5 oyun görüntüsünü elgato ile bilgisayara alıp kayıt edeceğim. Ps5 için hazırda 4k hdr sony tv var. Onu kullanmakla, 4k monitör alarak kullanmak arasında bir fark olur mu?

Teşekkürler

• Ps5 için kulaklık tavsiyesi var mı arkadaşlar, müzik içinde kullanacağım mümkünse bol bol yüksek sesli, bütçe 1500 civarı teşekkür ederim

• PS5’e harici usb ile airpods 2 bağlayan var mı? Oyun sesinin yanısıra karşı tarafın konuşmalarını da duyabilir miyim?

• https://www.hepsiburada.com/aoc-g2590pxg2-245-144hz-1ms-analoghdmidisplay-freesync-full-hd-oyuncu-monitr-p-HBV00000GP6XG?magaza=Binbircesit&url_src=and-product-detail hali hazırda bu monitör mevcut. Ps5 alma arefesindeyim genelde fps oynuyorum. İdeal mi sizce cevaplar için teşekkür ederim şimdiden. Uzun zaman oldu playstation bölümüne yazmayalı bi hoş oldum. 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SnowBerr kullanıcısına yanıt
    Bende dün sepete koydum plus modeli. Youtube da da gördüm bu yorumu arafta kaldım şimdi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/lg-27gp850-b-27-1ms-165hz-hdr10-g-sync-freesync-2k-nano-ips-hdmix2-dpx1-gaming-monitor-pm-HBC00000X9JTJ

bu modelde gözüm kaldı 9-11k arası fiyatı

sizce tam performans alırmıyım 2k destegide gelicek.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.